MusicSurvivor 5.Sezon 5.Hafta Oylama Başladı

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Son Şarkı Gönderme Tarihi 7 Aralık Çarşamba 16:00

Herkese merhabalar 6.haftayla birlikte şarkı gönderme süreleri tek güne düşüp racap süreleri 90 saniye olucak bu hafta son kez şarkı gönderme süresi 2 gün ve recap 1 dakıka

Kurallar
10. 12. ve 13.hafta 2 eleme yapılacak
Recap Süreleri ilk 5 hafta 60 saniye olucak şarkıyı tamamlamak için 6-7 saniye fazladan olabilir 6.haftayla birlikte 90 saniye süreye çıkacak
Şarkı gönderme süreleri ilk 5 hafta 2 gün olucak 6.haftayla birlikte 1 güne düşecek
Şarkıyı geç gönderenler -5 oy yollamayan yarışmacılar -15 ceza puanı alacaklar

Final Puanı Alanlar
1 Cem Karaca 6 Puan
2 Ajda Pekkan ve Candan Erçetin 4 Puan
3 Ziynet Sali , Nilüfer ve Gökhan Türkmen 3 Puan
5 Sibel Can , İrem Derici ve Deniz Seki 1 Puan

Elenen Yarışmacılar
1.Hafta @dreamy - Gökhan Tepe
2.Hafta @turkuazz Aynur Aydın
3.Hafta @Faji Haluk Levent
4.Hafta @MasacRE- Yüksek Sadakat

Yarışmacılar
1 @MayısKralı - İrem Derici
2 @Bully - Gökhan Türkmen
3 @vadikızı - Deniz Seki
4 @soo - Nilüfer
5 @mrt-06 -Sibel Can
6 @DarkLeqenD - Ferdi Tayfur
7 @xemrexxx - Ajda Pekkan
8 @Felon - Ahmet Aslan
9 @OzaN - Candan Erçetin
10 @batuhankaralar - Cem Karaca
11 @denizz19 - Ziynet Sali
12 @eskici - Fettah Can
13 @Harunnn60 Shakira
14 @sokak sanati Ariana Grande
15 @Mr.At Neşet Ertaş

Juriler
Juri Başkanı @destere
@cevaa
@Ahmad
@MEnes
@Forumdash
@cookies
@Maskeli Fedai
@dosimosi
@ozmoturk
@turkuazz
@Sherlock
@yigit_00
@dreamy
@EFE UYSAL
@FaJi
@Tzira
@Doğu
@Billy Kane
@MasacRE-

Son Oy Gönderme Tarihi 9 Aralık Cuma 22:00
1 Gökhan Türkmen - Ya Sen
2 Sibel Can - And İçelim
3 Ajda Pekkan - Sen İste
4 Ziynet Sali - Çeyrek Gönül
5 Nilüfer - Yine Yeni Yeniden
6 İrem Derici -Sevgi Olsun Taştan Olsun
7 Ariana Grande - Love The Way You Lie
8 Shakira -Try Everything
9 Candan Erçetin - Bir Yangının Külü
10 Deniz Seki - Sahici
11 Cem Karaca - Resimdeki Gözyaşları
12 Ferdi Tayfur - Hasret Sancısı
13 Fettah Can - Yonca Bahçesi
14 Neşet Ertaş - Gönül Dağı
15 Ahmet Aslan - Susarak Özlüyorum

Sunucularımız @mrt-06 ya süpriz yaparak Efsane dizi Hayat Bilgisi oyuncuları :Z
Perran Kutman ( Doğal Afet )
perran-kutman-ekranlara-donuyor-1942418_o.jpg

Tarık Papuççuoğlu ( Amil Bey )
hayat-bilgisi-amil-bey_1199666.jpg

Erdal Türkmen ( Mennan )
hqdefault.jpg

Kerem Kupacı ( Pikaçu )
01.Jpeg

Serhan Arslan ( Kopil )
234385-15130.jpg

Paşhan Yılmazel ( Ortega )
hqdefault6.jpg

Ümit Erdim ( Varmısın Arif )
hayat-bilgisi-varmisin-arifin-simdiki-hali_38.jpg

Son düzenleme:

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@xemrexxx son 2 haftaki darbeye rağmen hala final puanında avantajını koruyorsun ayoll kötü dönemi iyi kurtarmış gibisin :A :A :A @Bully

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Bu hafta da süper bir şarkıyla geleceğim. :A
ben dun eski oylamalarima baktim cigdemin yarismasinda yazin sadece 1 kere oy kullanmistim kivircik ali ile yaristigin yarismaydi. ikinci yuksek puani vermisim. dun Bullye sordum kivircik aliyle kim yarismisti diye cunku seninle ozaman guzel bir muhabetimiz olmustu kivircik ali ve muzik tarzlarimiz hakkinda. ziynetede artik yuksek vermeyle basladim :) yuzunu artik guldurecek gibiyim

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Üst üste iki hafta puan alarak @denizz19 gibi fitne çetelerine gereken cevabı verdik, bu hafta da mükemmel bir şarkı ile tokadımızı basacağız :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Senin bir tane güzel şarkın vardı onu da erkenden harcadın zaten. Şimdi 1 puanımı sana özel olarak ayırdım :A
bu hafta elenmesen şimdi kara kara düşünüyordun hangi pis şarkıyla gelsem diye şu an kendini daha bir rahat ve huzurlu hissetmiyormusun :) olayın jüri tarafına geçince insanın keyfi yerine geliyor bırak onlar sıkıntı yapsın biz en fazla 1 puanı basarız :))

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
bu hafta elenmesen şimdi kara kara düşünüyordun hangi pis şarkıyla gelsem diye şu an kendini daha bir rahat ve huzurlu hissetmiyormusun :) olayın jüri tarafına geçince insanın keyfi yerine geliyor bırak onlar sıkıntı yapsın biz en fazla 1 puanı basarız :))

Öyle valla insan rahatlıyor ya jürilik daha güzel :A Bir de sen Çiğdem'le konuşsana bana da yetki versin sıralama yapmak kesmeyecek beni istemediğim kişilerin hepsine minimum puanı basmam lazım :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Öyle valla insan rahatlıyor ya jürilik daha güzel :A Bir de sen Çiğdem'le konuşsana bana da yetki versin sıralama yapmak kesmeyecek beni istemediğim kişilerin hepsine minimum puanı basmam lazım :A

hogatha benden başkasına torpil geçmez hiç şansını zorlama bence:) beni bile zar zor kabul eti kavga dövüş anca haklarımızı elde ettik:) şimdi senin için aracı olursam benim yetkileride alır sen var olan yetkinle yetin bence :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
ben dun eski oylamalarima baktim cigdemin yarismasinda yazin sadece 1 kere oy kullanmistim kivircik ali ile yaristigin yarismaydi. ikinci yuksek puani vermisim. dun Bullye sordum kivircik aliyle kim yarismisti diye cunku seninle ozaman guzel bir muhabetimiz olmustu kivircik ali ve muzik tarzlarimiz hakkinda. ziynetede artik yuksek vermeyle basladim :) yuzunu artik guldurecek gibiyim
Aynen Kıvırcık Ali'ye iyi vermiştin. :)

Senin bir tane güzel şarkın vardı onu da erkenden harcadın zaten. Şimdi 1 puanımı sana özel olarak ayırdım :A
Ziyneti yeterince tanımıyorsun demek .ss

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
hogatha benden başkasına torpil geçmez hiç şansını zorlama bence:) beni bile zar zor kabul eti kavga dövüş anca haklarımızı elde ettik:) şimdi senin için aracı olursam benim yetkileride alır sen var olan yetkinle yetin bence :)

İyi madem sırasıyla gideriz artık mesela bu hafta @eskici en uygun aday. Bir an önce eleyip yanımıza çekmeli onu. @Bully i de en sonlarda düşünüyorum. Siz de öyle yapın şimdiden veriyorsunuz düşük puanları adama hiç bir işe yaramıyor çünkü forumun geneli seviyor. Şimdi final puanları alsın sevinsin şampiyon olacağını sansın hiç beklemediği anda tekmeyi basarız ona :A

Aynen Kıvırcık Ali'ye iyi vermiştin. :)

Ziyneti yeterince tanımıyorsun demek .ss

Hareketli şarkıları berbat. Slow düzgün bir şarkıyla gelirsen 5 puan falan verebilirim sana :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Cem Karaca - Resimdeki Gözyaşları (Ağır Roman)

5.hafta şarkım olarak Resimdeki Gözyaşları parçasını seçtim. Şarkıyı ve Ağır Roman filmini anlatmaya gerek olmadığını düşünüyorum. İyi dinlemeler :) (Recap süresi 1:16-2:20)

@dreamy @destere @MasacRE- @Bully @Harunnn60 @cevaa @vadikızı @Ahmad @EFE UYSAL @MayısKralı @OzaN @MEnes @Felon @Forumdash @soo @turkuazz @eskici @Maskeli Fedai @cookies @xemrexxx @denizz19 @Mr.At @dosimosi @mrt-06 @DarkLeqenD @sokak sanati @Sherlock @ozmoturk @FaJi