MusicSurvivor 5.Sezon / Çeyrek Final Haftası / Oylama Başladı

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@batuhankaralar bu hafta sana hitap ediyoruz. İlk 2'inde olacağımdan eminim bu hafta.:Z

@turkuazz tam senin tarzın bir şarkı Bang Bang kardeşim.:Z Mehmet'ciğim yine tam puanına adayım.:bhr:

@turkuazz

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
oylarımı kullandım :) 1-2 ve 3-4. sıralar birbirine yakında sonuncuda sadece meme vardı @destere tam puan verir ona büyük ihtimal :A

@denizz19 @mrt-06 @Bully @OzaN
arianayıda geçtik jesie j ye haksızlık etmeyelim müthiş performans gösteriyor kız onun için bir iki puan harcayacağım malesef :)

:) bahtsiz arkadasim baksana senin diger hatunda arkandan sallamis. birak @dosimosi nin ne hali varsa görsun kurda kusa yem olsun :D

işte vijdan sahibi biriyim o yüzden kurda kuşa yem olmasın pis isveçli diye çırpınıyorum ama kendisi kurt kuş kovalıyor:) dediğin gibi ne hali varsa görsün diyeceğimde yinede gönlüm kurtarmaktan yana içim elvermiyor :))

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
arianayıda geçtik jesie j ye haksızlık etmeyelim müthiş performans gösteriyor kız onun için bir iki puan harcayacağım malesef :)

işte vijdan sahibi biriyim o yüzden kurda kuşa yem olmasın pis isveçli diye çırpınıyorum ama kendisi kurt kuş kovalıyor:) dediğin gibi ne hali varsa görsün diyeceğimde yinede gönlüm kurtarmaktan yana içim elvermiyor :))
hani artik 3 harflimiz yoktu :D
bak listeye bakip cikiyordumki senin online olduğunu gördüm bekledim. beklemez olaydim :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Kırk kere söyledim bana güvenilmez diye :A
biz sıvacılar olarak dediğimizle yaptığımız şeylerin farklı oluşuyla övünürüz:) yani dilin böyle söylüyor ama kalbinden geçenlerin yinede iyi ve güzel olduğunu düşünüyorum? yani türbüşona gereken bir puanı vermişsindir diye ummak istiyorum :)

hani artik 3 harflimiz yoktu :D
bak listeye bakip cikiyordumki senin online olduğunu gördüm bekledim. beklemez olaydim :A
o sözüm dünkü beni yerden yere vurmadan önceki sözümdü sonra sen yıktın köprüleri eyledin viran :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
biz sıvacılar olarak dediğimizle yaptığımız şeylerin farklı oluşuyla övünürüz:) yani dilin böyle söylüyor ama kalbinden geçenlerin yinede iyi ve güzel olduğunu düşünüyorum? yani türbüşona gereken bir puanı vermişsindir diye ummak istiyorum :)

o sözüm dünkü beni yerden yere vurmadan önceki sözümdü sonra sen yıktın köprüleri eyledin viran :)
aman sen 100 kere yiktin biz 1 kere yiktik cokmu.
tamam no problemo
eski özumuze dönduk ozaman,
itirafi unut ;)
artik cift yarismasindada yokum zaten bundan sonra daha az karsilasiriz ;)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
aman sen 100 kere yiktin biz 1 kere yikdik cokmu.
tamam no problemo
eski özumuze dönduk ozaman,
itirafi unut ;)
artik cift yarismasindada yokum zaten bundan sonra daha az karsilasiriz ;)

ay biz kendimiz çiftiz yarışmayamı ihtiyacımız var sanki yine bir yerlerden birbirimize çamur atacak bişey buluruz nerak etme :)

@tolgab konuya acil bekleniyorsun.:Z
sen hala oymu topluyon la gözün doysun üç gündür buraları sıvayıp batırdın ::) bırak birazda gariban @denizz19 toplasın :)