MusicSurvivor 5.Sezon / Çeyrek Final Haftası / Oylama Başladı

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Sibel turu atlarsa Kış masalıyla adını finale yazdırır bence @mrt-06
Sibele okadar düşük puanlar gelmesine rağmen buraya kadar geldi.
Haftaya Kış masalı gelir umarım.
Gökhan yanımda kal ile gelmezse tam puanım Sibele olur. @Bully

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
pis noyancı bu mesajla dedikodulara başlamış:)

burdada hogatha yangına körükle gidiyor :)
sırtımı döndüğüm an bıçaklayanlardan biri olmuşsun hogatha sanada boşuna güvenmişiz demekki :)

bu mesajınla kendi totona bıçak saplamışsın :) bu hafta oyumu çantada keklik sanmanın cezasını çekeceksin elbette gel cuma gel :)

harikasın dosi efe kerkenezine gereken cevabı vermişsin sana güvenmek istiyorum :)

arinayı soyunuk halde istiyoruz üstünde hiçbişey olmamalı madem isteklerimizi karşılıycan al sana istek ? :)

iki dakikalık sevincime gölge düşürdün hain isveçli, @Bully i övgülere boğup beni silindir gibi ezmen hiç hoş olmamış:)neyse hata veya kaza diyelim :)

burda ilk yaptığın hatanın hata olmadığını aslında ne kadar hain olduğunu gözler önüne sermişsin :) @yader gör bu mesajları birde dosiyle her aramız bozuluşunda beni suçluyordun gör bakalım senin kankin arkamdan ne dümenler çevirmiş ? :)

harika bir mesaj evet bu hafta dediğin gibi türbüşonu şutluyoruz :) umarım son hafta sıva ekibinden fire vermeyiz :) @MEnes e güvenim tamda @Doğu ile @MasacRE- ye pek güvenmiyorum :)
hhahaha destere çevreyi rahatsız etmez dedim ama :A :A :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

sırtımı döndüğüm an bıçaklayanlardan biri olmuşsun hogatha sanada boşuna güvenmişiz demekki :)

bu mesajınla kendi totona bıçak saplamışsın :) bu hafta oyumu çantada keklik sanmanın cezasını çekeceksin elbette gel cuma gel :)

harikasın dosi efe kerkenezine gereken cevabı vermişsin sana güvenmek istiyorum :)

arinayı soyunuk halde istiyoruz üstünde hiçbişey olmamalı madem isteklerimizi karşılıycan al sana istek ? :)

iki dakikalık sevincime gölge düşürdün hain isveçli, @Bully i övgülere boğup beni silindir gibi ezmen hiç hoş olmamış:)neyse hata veya kaza diyelim :)

burda ilk yaptığın hatanın hata olmadığını aslında ne kadar hain olduğunu gözler önüne sermişsin :) @yader gör bu mesajları birde dosiyle her aramız bozuluşunda beni suçluyordun gör bakalım senin kankin arkamdan ne dümenler çevirmiş ? :)

harika bir mesaj evet bu hafta dediğin gibi türbüşonu şutluyoruz :) umarım son hafta sıva ekibinden fire vermeyiz :) @MEnes e güvenim tamda @Doğu ile @MasacRE- ye pek güvenmiyorum :)
La dikkat et güvendiğin dağlara kar yağmasın. :A Tüm haftalar gidip 1 - 5 arası verdim ama bu hafta biraz da düet yaptığı Aslı Demirer'in etkisiyle sevdiğim şarkısı rastladı. :A :A Umarım çok büyük sıkıntı çıkmaz bu sonuçtan. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060

ama ilkinde hata dediğin kısımda yanlış birşey demiyorum. benimle uğraşmadınmı? o konuyu acmadinmi??
her sayafadan ciktigimda arkamdan kötu konusmadinmi??
ama sondaki hata diyelim :A
itirafimi düşün :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
La dikkat et güvendiğin dağlara kar yağmasın. :A Tüm haftalar gidip 1 - 5 arası verdim ama bu hafta biraz da düet yaptığı Aslı Demirer'in etkisiyle sevdiğim şarkısı rastladı. :A :A Umarım çok büyük sıkıntı çıkmaz bu sonuçtan. :A

mahfetmişsin işi batırmışsın bula bula bu haftayımı buldun türbüşon sevme haftan bu haftayamı denk geldi :) neyse diğer güvenmediklerime güveneyim bari :) @Doğu sende sıvamayasın dikkatli kullan oylarını :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Sibel turu atlarsa Kış masalıyla adını finale yazdırır bence @mrt-06
Sibele okadar düşük puanlar gelmesine rağmen buraya kadar geldi.
Haftaya Kış masalı gelir umarım.
Gökhan yanımda kal ile gelmezse tam puanım Sibele olur. @Bully
Sırf Kış Masalı'na tam verme diye Yanımda Kal ile geleceğim. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
mahfetmişsin işi batırmışsın bula bula bu haftayımı buldun türbüşon sevme haftan bu haftayamı denk geldi :) neyse diğer güvenmediklerime güveneyim bari :) @Doğu sende sıvamayasın dikkatli kullan oylarını :)
Valla ben de beklemiyordum bu etkiyi ama müzik listemde olan ve sevdiğim bi şarkı denk gelince kendime engel olamadım. :A Diğer yoldaşlar artık benim önceki haftalarda yaptığım mücadeleyi bu haftalık benden alsınlar. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Valla ben de beklemiyordum bu etkiyi ama müzik listemde olan ve sevdiğim bi şarkı denk gelince kendime engel olamadım. :A Diğer yoldaşlar artık benim önceki haftalarda yaptığım mücadeleyi bu haftalık benden alsınlar. :A

diğer yoldaşları tümden kaybettik pası türbüşona çalışıyorlar:) rüşvetmi aldılar yoksa tehtitlere boyunmu eğdiler bende anlamadım :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Gelmeyecekmiydin onla ? :A
ben bu hafta ikinizde o şarkilarla geleceksiniz sanmistim.
belki oda kış masalıyla gelmez :A sen onun hamlesini bekle önce :A
Henüz karar vermedim. :A Bu haftayı bir atlatalım da hele :D

Yarı finale çıkabilirse Kış Masalı ile gelir sanırım, yüzüp yüzüp kuyruğuna gelmişken finali da garantilemek isteyecektir. :D

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
diğer yoldaşları tümden kaybettik pası türbüşona çalışıyorlar:) rüşvetmi aldılar yoksa tehtitlere boyunmu eğdiler bende anlamadım :)
Hadi ya bunlar niye böyle oldular acaba. Haftalardır süren bu kutlu mücadelemiz boşa mı gidecek, yarışmayı onun kazanmasına müsaade mi edeceğiz. :A Kalbim sıkışmaya başladı bak kaldıramam ben bunu. :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bir ufak destek ve ardından kırk kazık saplamışsın ufak destekle kırk kazığın sindirileceğini sanıyorsan yanılıyorsun hogatha :)
hhahaha ayy ben başta seni koruma amaçlı mesaj yazmıstım sonra @EFE UYSAL geldi içki sigara tiner bali ne varsa kullanıyor bu kafası gidik falan demeye Bşladı
:A :A :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Henüz karar vermedim. :A Bu haftayı bir atlatalım da hele :D

Yarı finale çıkabilirse Kış Masalı ile gelir sanırım, yüzüp yüzüp kuyruğuna gelmişken finali da garantilemek isteyecektir. :D
hangi şarkı var elinde merak ediyorum.
Ismi aklima gelmedi şimdi Hayat bazen tatlidirda oynayan kiza benzeyen biri var Gökhanin klibinde o şarkıda iyi. onada iyi puan gelebilir bilemiyorum :A

Hadi ya bunlar niye böyle oldular acaba. Haftalardır süren bu kutlu mücadelemiz boşa mı gidecek, yarışmayı onun kazanmasına müsaade mi edeceğiz. :A Kalbim sıkışmaya başladı bak kaldıramam ben bunu. :A :A
siz daha işlerin farkinda değilsiniz.
itirafimla belki kafadaki ampuller yanacak :A şöyle sakin bir ortamda dökeceğim içimi. Sizin grupta hepinizi sevdigimide belirteyim @destere yi bile.
ona ayri bir açiklamam olabilir