Musa Uzunlar, Shameless Uyarlamasında!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Musa Uzunlar, Shameless Uyarlamasında!

Musa-Uzunlar-oynadığı-diziler.jpg

Hem dünyada hem de Türkiye'de en çok izlenen yabancı dizilerden olan Shameless'ın Türkiye uyarlamasının kadrosu şekilleniyor.

Yapımcılığını Medyapım'ın, senaristliğini Meryem Gür'ün üstlendiği, Fiona Gallaher karakterini Hazal Kaya'nın canlandıracağı dizide babası Frank Gallagher'ı, ‘Poyraz Karayel’ dizisinde Bahri Umman karakteriyle gönüllerde taht kuran Musa Uzunlar canlandıracak.

Henüz hangi kanalda yayınlanacağı ise bilinmiyor. Bakalım yakın zamanda ne gibi detaylar belli olacak bekleyip göreceğiz.

Orijinal formatta oku

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Bu tür haberlere pek güvenemiyorum daha önce Emre Kınay'ın da olacağını söylemişlerdi ama fos çıktı. Ayrıca Poyraz'dan bu kadar kısa bir süre sonra yeni diziye geçeceğini de sanmam.

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
İskender Büyük hayranı bir arkadaşım karakterin azametinden yola çıkarak ''bu adam komedi dizisinde oynarsa kendimi asarım'' demişti. İnşallah bu kara haberi almamıştır. :A

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Tip olabilir ama o karakter olamaz ya. Ben Frank karakterine Haluk Bilginer ı uygun görüyorum.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
İskender Büyük hayranı bir arkadaşım karakterin azametinden yola çıkarak ''bu adam komedi dizisinde oynarsa kendimi asarım'' demişti. İnşallah bu kara haberi almamıştır. :A
Frank Gallagher sevilesi bir karakter. İskender Büyük ve Bahri Umman'ı izlemiş biri olarak Musa Uzunlar cuk oturacak. :)

@MEnes ne diyor bakalım? :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Frank Gallagher sevilesi bir karakter. İskender Büyük ve Bahri Umman'ı izlemiş biri olarak Musa Uzunlar cuk oturacak. :)

@MEnes ne diyor bakalım? :)
Musa Uzunlar üst düzey bir oyuncu. Frank gibi bir karaktere bürünebilir mi o kapasite var iyi de olur. Amma ve lakin ben hala dizinin Türkiye'de yeterli özgürlükte uyarlanmayacağını söylediğim için pek bir beklentim yok diziden. Yine de şans veririm ilk bölümlere tabi. :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Musa Uzunlar üst düzey bir oyuncu. Frank gibi bir karaktere bürünebilir mi o kapasite var iyi de olur. Amma ve lakin ben hala dizinin Türkiye'de yeterli özgürlükte uyarlanmayacağını söylediğim için pek bir beklentim yok diziden. Yine de şans veririm ilk bölümlere tabi. :)
Puhu ve Blu TV gibi platformlar da yayınlansa iyi olur aslında. Shameless'ın ABD'de yayınlandığı alan Showtime da paralı bir platform sonuçta. Yoksa dizinin içeriğini olduğu gibi ABD televizyonları da yayınlayamaz. Hiçbir ulusal kanalda böyle uyuşturucu, sex vs. içerikli yapım yok. :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Puhu ve Blu TV gibi platformlar da yayınlansa iyi olur aslında. Shameless'ın ABD'de yayınlandığı alan Showtime da paralı bir platform sonuçta. Yoksa dizinin içeriğini olduğu gibi ABD televizyonları da yayınlayamaz. Hiçbir ulusal kanalda böyle uyuşturucu, sex vs. içerikli yapım yok. :)
Yani orda da paralı kanalda yayınlanıyor. Bizde niye Tv'de öyle bir yapımı uyarlamaya kalktılar anlayamadım. Kanalı belli değilmiş gerçi belki de sürpriz yapıp nette yayınlarlar Fi ve Masum gibi. İşte o zaman dizi adına beklentiye girebilirim. :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Kafamda oturmuyor bir türlü. Şimdi şöyle bir karakter nasıl olur da komedi dizisinde oynar? Bakar mısın asalete? :)

Ekli dosyayı görüntüle 54268
Frank Gallagher deli dolu manyak bir karakter. İskender Büyük'ün kızının başında gitar kırdığı kısımları göz önüne alırsak çok da iyi oturur. Shameless'ı sadece komedi dizisi olarak değerlendirmek de yanlış olur. Yarı komedi yarı dram türünde bir dizi. :)

Yani orda da paralı kanalda yayınlanıyor. Bizde niye Tv'de öyle bir yapımı uyarlamaya kalktılar anlayamadım. Kanalı belli değilmiş gerçi belki de sürpriz yapıp nette yayınlarlar Fi ve Masum gibi. İşte o zaman dizi adına beklentiye girebilirim. :)
Bizde olduğu gibi uyarlama şansları yok zaten. Desperate Housewives bizdeki adıyla Umutsuz Ev Kadınları gibi uyarlarlar anca. :)

Blu TV'de yayınlandı diyelim. Hazal Kaya, Fiona gibi sevişir mi acaba? :A

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
Acaip karizma bir fotografini secmissin abi helal @sürgünüm :D
Hayirli olsun kendisi adina, ekranlarda görmek güzel böyle usta oyunculari.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Frank Gallagher deli dolu manyak bir karakter. İskender Büyük'ün kızının başında gitar kırdığı kısımları göz önüne alırsak çok da iyi oturur. Shameless'ı sadece komedi dizisi olarak değerlendirmek de yanlış olur. Yarı komedi yarı dram türünde bir dizi. :)

Bizde olduğu gibi uyarlama şansları yok zaten. Desperate Housewives bizdeki adıyla Umutsuz Ev Kadınları gibi uyarlarlar anca. :)

E yani bizde paralı kanal da olsa o cesarette oyuncular zor bulunur. :A Yine de sansür ne kadar az olursa o kadar verim alınır böyle bir projeden. :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860

Dizi zaten uyarlamaymış kaldı ki müstehcen içerikleri kırpmak için iyice zorlama bir iş çıkacaktır ortaya. Bu nedenle Musa Uzunlar gibi bir üstadın bu işte yer almasını istemem. Şahsen Poyraz Karayel'de de oynamasını istememiştim. :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
E yani bizde paralı kanal da olsa o cesarette oyuncular zor bulunur. :A Yine de sansür ne kadar az olursa o kadar verim alınır böyle bir projeden. :A
70'li yıllar Yeşilçam döneminde olmayı hep imrenmişimdir. :) Zerrin Egeliler, Arzu Okay, Mine Mutlu, Feri Cansel, Dilber Ay, Serpil Çakmaklı'nın olduğu dönem. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
70'li yıllar Yeşilçam döneminde olmayı hep imrenmişimdir. :) Zerrin Egeliler, Arzu Okay, Mine Mutlu, Feri Cansel, Dilber Ay, Serpil Çakmaklı'nın olduğu dönem. :A
Abi sen de naptın tam dönemini söyledin ya. :A Fazla da şaapmamak lazım şimdi geçmiş geçmişte kalmıştır, biz bu otosansür dünyasında bu şartlara mahkumuz yapacak bir şey yok. :A

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Abi sen de naptın tam dönemini söyledin ya. :A Fazla da şaapmamak lazım şimdi geçmiş geçmişte kalmıştır, biz bu otosansür dünyasında bu şartlara mahkumuz yapacak bir şey yok. :A
O zamanlar da bu ablaların oynadığı filmler televizyonlar da gösteriliyormuş. Ben gerçi televizyonda kırmızı noktalı (Tutti Frutti) film dönemini hatırlıyorum ama insan o dönemi de merak etmiyor değil. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
O zamanlar da bu ablaların oynadığı filmler televizyonlar da gösteriliyormuş. Ben gerçi televizyonda kırmızı noktalı (Tutti Frutti) film dönemini hatırlıyorum ama insan o dönemi de merak etmiyor değil. :A
Tabi merak bizim en güçlü duygularımızdan yani. Özellikle böyle durumlarda merak etmemek içten bile değil. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Musa Uzunlar çok iyi bir tercih. Önceden oynadığı rollere bakmamak gerek. Çok iyi bir oyuncudur. Mutlaka altından kalkar Frank Gallagher karakterinin. Benim daha çok kafama takılan soru; Shameless gibi bir diziyi bizim televizyonlarımıza nasıl uyarlayacaklar?

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kendisini FSGN'de Reşat Yaşaran olarak izledim onun dışında diğer dizilerinde videolarına denk geldiğim kadarı ile muhteşem bir oyuncu ama Ferhan Şensoy daha iyi olurdu sanki role.:)