Murat Saygı: ''Bazı Yapımcılar Kanal D İle Çalışmak İstemiyormuş''

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
5b2e3da35379ff2e9849070f.jpg

Doğan Grubu'ndan Demirören Grubu'na satıldıktan sonra Kanal D'nin yeni genel müdürü olan Murat Saygı'dan samimi açıklamalar...

''Daha önce kanalla çalışmayan yapımcılar, benim gelmemle kanala misafir oldu.'' diyen Murat Saygı, ''Türkiye’nin en iyi işlerini yapan yapımcılar buranın kapısından geçmez olmuşlar. Hem de 'Dizinin yurtdışı satışı da bende olacak', 'Bunun mülkiyeti de benim' gibi bana göre 3 para etmeyecek şeyler yüzünden. Zaten buralarda oluşan gelirler paylaşılıyor. Sen satsan ne olacak, ben satsam ne olacak? Önemli olan geliri maksimize etmek.''

Şimdi herkese kapılarının açık olduğunu, yapımcıların proje getirdiğini söyleyen Murat Saygı, 2 dizi için anlaşma sağladıklarını, 2 dizi için çalışmalara devam ettiklerini söyledi.

Yaz ayında ise sadece 1 dizinin başlayacağını açıklayan Saygı, kanalın starlarla anlaşma yapmasını doğru bulmadığını belirterek ''Kanal bir gazino ya da yapım şirketi değildir. Sanatçıyla benim işim olmaz. Ben yapım şirketini tanırım, onlar benim muhatabımdır.'' açıklamasını yaptı.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,911
Puanı
1,060
Bu adamda kanalı düze çıkaramazsa kapatsınlar zaten kanalı

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,636
Puanı
1,060
Artık çok geç. Eski statüsünü kaybetti. Toparlanması çok zor.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,931
Puanı
1,061
E çok normal değil mi? Çoğu diziyi birkaç bölümde yayından kaldırıp izleyiciyi umursamadıktan sonra yapımcıların kapıda kuyruk olmasını mı bekliyorlardı. Adamın söyledikleri de bahane asıl neden bundan başkası değil.

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Akıllara ay yapım gelmiş ama ay yapım ucuza dizi yapar mı ki?