eTV "Mukadderat" Yakında eTV'de!

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,161
Puanı
1,060
Üşengeçlik öne geçiyor :(
seni anlıyorum.
Bende forumda bir mini film yapacaktım, benimki video olacaktı ama bir türlü başlayamadım.
Önce üsengeçlik şimdi de vakit yok.
5 dakikalık bir hikayem vardı universitede hazırladığım ve 1 buçuk ay zamanımı almıştı hazırlamak

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
seni anlıyorum.
Bende forumda bir mini film yapacaktım, benimki video olacaktı ama bir türlü başlayamadım.
Önce üsengeçlik şimdi de vakit yok.
5 dakikalık bir hikayem vardı universitede hazırladığım ve 1 buçuk ay zamanımı almıştı hazırlamak
Ben zamanım varken de yapmıyorum :A
Benim aklımda 3 farklı proje var, ama hiçbiri dizi tarzında olmadığı için forumda yayınlamaya pek gitmez :D

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,373
Puanı
1,061
Benim yarışmayıda mı sana versek :F @Aserat
Sadece kabul ediyorum, yapmıyorum :A
Aserat kaç gündür ikna etmeye çalışıyor, bi görsen :A Tek sözle ikna olmam böyle :A
Öyleyse yaz adımı @Aserat film yapıyorum 1 bölümlük. "Gissikabelavu" ailesi ölmüş, yalnız yaşayan bir katilin hikayesinin devamı :A:A Yapabilirim :D

Hayrola hani aktif olacaktın. :A @EnveR

Sen de önceden söyleseydin keşke. :A
Gece oldu zaten olay :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,161
Puanı
1,060
Ben zamanım varken de yapmıyorum :A
Benim aklımda 3 farklı proje var, ama hiçbiri dizi tarzında olmadığı için forumda yayınlamaya pek gitmez :D
tamam üşengeç olduğuna inandım artık :A

Sadece kabul ediyorum, yapmıyorum :A

Öyleyse yaz adımı @Aserat film yapıyorum 1 bölümlük. "Gissikabelavu" ailesi ölmüş, yalnız yaşayan bir katilin hikayesinin devamı :A:A Yapabilirim :D

Gece oldu zaten olay :D
hahhaha o nasıl oluyor be tamam sana vermiyorum yarışmamı :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Nekadar soğuk bir kişi ile çalışıyorsun @Aserat :A
@Tolstoyevski yorumlara cevap verme zahmetinde bile bulunmuyor. Bak @denizz19 a sempatikliğiyle çenemizi düşürüyor :A
Hem dizisine finali bile çok gören biriyle iş yapılırmı? :A

@XanTier senin diziye ne oldu? lafım senide kapsıyor mu acaba? güldüğüne göre :A

Şu sıralar bu yeni diziyi yazmaya bile vaktim olmuyor ama neyseki final bölümünü yazıp noktayı atmadan yayınlamayacağım o yüzden hayal kırıklığı olmayacak bu sefer :A Kanlı Ay olayında ise dizi yayından kalkmadı sadece ara verdi. :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,453
Puanı
1,060
Şu sıralar bu yeni diziyi yazmaya bile vaktim olmuyor ama neyseki final bölümünü yazıp noktayı atmadan yayınlamayacağım o yüzden hayal kırıklığı olmayacak bu sefer :A Kanlı Ay olayında ise dizi yayından kalkmadı sadece ara verdi. :D

Ne zamana kadar ara verdi peki :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,161
Puanı
1,060
bizi avutma. Bu diziye protesto etmiyelim diye kandırıyorsun :A

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
2083'te hala Eşref mi var ya? :Dd Bir önceki dizini tamamlamadığın için bunda da ortada bırakılmaktan korkuyorum açıkçası. Söz vermeyeyim okumak için ama etiketle yine de. :D @Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
2083'te hala Eşref mi var ya? :Dd Bir önceki dizini tamamlamadığın için bunda da ortada bırakılmaktan korkuyorum açıkçası. Söz vermeyeyim okumak için ama etiketle yine de. :D @Tolstoyevski

Bunun ortada kalma durumu olmayacak çünkü final bölümünü yazmadan yayınlanmayacak :D Ayrıca bir önceki dizinin ortada kaldığından çok da emin olma bence :D