Muhteşem Yüzyıl: Kösem Setinin Sultanı da Beren Saat

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Muhteşem Yüzyıl: Kösem Setinin Sultanıda Beren Saat

y6fCG5LxNZ0-150x150.jpg

Türkiye'nin en beğenilen starlarından Beren Saat mütevazı ve alçakgönüllülügü ile yine gündemde.

Muhteşem Yüzyıl: Kösem setide güzel star Beren Saat'in herkes ile çok iyi anlaştığını, sette devamlı gülümsediğini, hiç bir şekilde kapris yapmadığını ve sette çok sevildiğini onayladı. Daha öncede beraber oynadığı oyunculardanda Beren Saat'in sete neşe saçtığını, hiç bir şekilde egoist olmadığını hep duymuştuk. Kısaca Beren Saat 5 bölümde Muhteşem Yüzyıl: Kösem setinin sultanı olmuş.
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Öyleymiş işte. Beraber çalışan isimler söylüyor.:F

@xemrexxx verdiğimiz görevi eline yüzüne bulaştırmış yine.:A Bende Kösem gibi adalet dağıtmaya geldim foruma.:Z

ooo umut beycim uzun zaman oldu sizinle konuşmuyoruz ya nasılsınız:-) hoşgeldiniz foruma
nerelerdeydiniz belki bu haberde yalandır şaka bir yana bu güne kadar berenin setlerde kaprisi falan haberi hiç çıkmamıştı:)

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
ooo umut beycim uzun zaman oldu sizinle konuşmuyoruz ya nasılsınız:-) hoşgeldiniz foruma
nerelerdeydiniz belki bu haberde yalandır şaka bir yana bu güne kadar berenin setlerde kaprisi falan haberi hiç çıkmamıştı:)

Öyle kapris yapsa türkiyenin en büyük starı olmazdı. Beren hiç kaprisli biri değil olmazdı zaten nice kişilerden duyduk.:Z
Bir kayboldum senin hasretine dayanamayıp geri geldim.:A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Öyle kapris yapsa türkiyenin en büyük starı olmazdı. Beren hiç kaprisli biri değil olmazdı zaten nice kişilerden duyduk.:Z
Bir kayboldum senin hasretine dayanamayıp geri geldim.:A

aynen öyle ıolmazdı ben bereni seviyorum ya:bhr:
hasretime dayanamadınmı oyy ablasının bitanesi gel sarılalım gel:F:F

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
şimdi beni dövecen umutcum ama ben vadiye bakıyorum ama netten kösemi takip
ediyorum gerçi geri kaldım yetişecem size inşallah ne olur beni dövmee:oops:

Lütfen böyle güzel bir konuda Vadi adını ağzına alıp kirletme konumu.:ss Neyse zaten özlemedik seni. Şaka yapmıştım:F