Muhteşem Yüzyıl: Kösem Replikleri

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Halime: "Günlerdir bütün gücümle seni çağırıyorum. Şükürler olsun geldin."
Şifacı: "Bi tek beni değil sultanım iki alemden, toprağın altından ifritleri, erlikleri cümle karanlığıda çağırmışsınız."

8DkD0Q.png

Şifacı: "Bu bi büyü hatun. Kanından, ruhundan, kalbinden bir parça vermezsen zinhar şifa tutmaz."
Kösem: "Hünkarımız için verebileceğim tek şey canım eğer kasteddiğin buysa"
Şifacı: "Daha fazlasını yapacaksın. Ömrün boyunca kor ateşlerin üstünde yürüyeceksin. Sevdiğin ve seveceğin herkesin ölümüne şahit olacaksın."
"İşte ödeyeceğin beden bu. Razımısın?"

28yNLv.png

@destere @Bully @ozgur2113 @Harunnn60 @xemrexxx @cookies @vadikızı @GunesinOglu
Bu kısmı çok dikkatli izleyemedim ama büyücü kadın Kösem'in elinden kan alıp hazırladı dimi ilacı? :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Halime: "Günlerdir bütün gücümle seni çağırıyorum. Şükürler olsun geldin."
Şifacı: "Bi tek beni değil sultanım iki alemden, toprağın altından ifritleri, erlikleri cümle karanlığıda çağırmışsınız."

8DkD0Q.png

Şifacı: "Bu bi büyü hatun. Kanından, ruhundan, kalbinden bir parça vermezsen zinhar şifa tutmaz."
Kösem: "Hünkarımız için verebileceğim tek şey canım eğer kasteddiğin buysa"
Şifacı: "Daha fazlasını yapacaksın. Ömrün boyunca kor ateşlerin üstünde yürüyeceksin. Sevdiğin ve seveceğin herkesin ölümüne şahit olacaksın."
"İşte ödeyeceğin beden bu. Razımısın?"

28yNLv.png

@destere @Bully @ozgur2113 @Harunnn60 @xemrexxx @cookies @vadikızı @GunesinOglu

şifayla iyileştirme olayının bilimsel bir yanı var sanırım :) şimdi kösem in çiçek hastalığına karşı vücudu dirençli (vücut dedimde üfff :) ) neyse yani kızın sütun gibi vucudu direnli :) şimdi şifacı hogatha kösemden kan aldı ahmet in kolunu kesip ordan bir çeşit damardan enjekte etti yani doğal aşılama yöntemi aslında ahmetin makattan kanı verselerdi daha cillop gibi olurdu parlak ?:)

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
şifayla iyileştirme olayının bilimsel bir yanı var sanırım :) şimdi kösem in çiçek hastalığına karşı vücudu dirençli (vücut dedimde üfff :) ) neyse yani kızın sütun gibi vucudu direnli :) şimdi şifacı hogatha kösemden kan aldı ahmet in kolunu kesip ordan bir çeşit damardan enjekte etti yani doğal aşılama yöntemi aslında ahmetin makattan kanı verselerdi daha cillop gibi olurdu parlak ?:)

O zamanlar aşı yok dimi. Ben de öyle düşünüyordum.:D

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Derviş: "Rumeli Hisarındaki Sefahat dönemi bitti Giray kardeşler, bundan böyle sizin için 7 kulede sefalet dönemi başlıyor."

o6OBbU5_wuUyCej2UdEop0OgYjvzZfMArPHify6PV897qINVfUoo2IQ61jXILOr_x7nkB76nn8V49W9RRNI09FbBdZtLyK8=w542-h271-nc