Muhteşem Yüzyıl: Kösem | Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
@destere ben noeli kutlamiyi planlamiyorum muslumanim demis. bide ögrenciymis martta egitimini tamamliyormus. gerisini @xemrexxx sana cevirir.
hi @Dr. Sabahat my name is Zeynep and I'm from Sweden :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@destere ben noeli kutlamiyi planlamiyorum muslumanim demis. bide ögrenciymis martta egitimini tamamliyormus. gerisini @xemrexxx sana cevirir.
hi @Dr. Sabahat my name is Zeynep and I'm from Sweden :)
noeli değil yılbaşını kutalayacağız:) noelle yılbaşını ayıramayacak kadar saftirikse zaten onunla işim olmaz gel seninle kutlayalım :)

@destere there isn't any plannings of christmas celebrations... i am a muslim girl not Christian [emoji23] hahah....i am busy in my studies preparing for exam which is commencing soon IN SHAA ALLAH in March [emoji4] ... and by the way dester you are fond of GIRLS alot [emoji6] sometimes cigdem sometimes it can be vadikiz and rarely it's sabahat [emoji23] because of the language diffeneren hahaha you couldn't convey your message and i can't convey mine. Any how thank you somewhere some how u used my name [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji122]

mesaja güldüm ama hiçbirşey anlamadım mesajdan :) allah kahretsin beni :))

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
noeli değil yılbaşını kutalayacağız:) noelle yılbaşını ayıramayacak kadar saftirikse zaten onunla işim olmaz gel seninle kutlayalım :)

mesaja güldüm ama hiçbirşey anlamadım mesajdan :) allah kahretsin beni :))
o noel diye yazmis :A
bende kutlamiyom ne olacak simdi ?

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
yılbaşını kutlayacak bir kız mutlaka bulurum daha bir haftalık zaman var o zamana kadar aramalarım devam edecek :) hogathada kutlamaz şimdi siz biz kutlamayız dediniz o da kendini naza çekecek :)
o arkadaslariyla kiz kiza ailesi olmadan kutlayacakmis. bence sen suyuna git kendini bir sekilde oraya at :A
artik arakadasizya bak sana yardimci oluyorum

Bak bak buraya gelmiş @destere ile konuşuyor öyle olsun gidiyom ben forumdan:F
gitme gitme daha @destere ile adimizi cikaracan sen.
gecen sildigim mesaj vardiya ikinizde ögrenin artik. desterenin gönlu bana kaydi demistim ogun ama biz artik arkadas olmaya karar verdik

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
o arkadaslariyla kiz kiza ailesi olmadan kutlayacakmis. bence sen suyuna git kendini bir sekilde oraya at :A

gecen sildigim mesaj vardiya ikinizde ögrenin artik. desterenin gönlu bana kaydi demistim ogun ama biz artik arkadas olmaya karar verdik

olsun arkadaşlık başka aşk başka yani, yeri geldiğinde aşkda yaşayabiliriz:) yani birini olduk diye diğerini olmamamız gerekmiyorki :))

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060

sustum ben hiçççç birşey demicemm karışmıyorum hiç birşeye:F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
diriliş sayfasına mecbur kalmadıkça girmiyorum @EFE UYSAL orayı sıvayıp batırmıştır şimdi:) balçık tarlasına çevirmiştir kazma noyanla :))
yok ben aseratin benimle ilgili programindaki konuda acikladim.
ya varya kalbimi cok kiriyon ama. okadar mesaj yaziyorum aniden kayboluyorsun ve dondugunde mesajlarim havada kaliyor.
cidden cok sıkıldım artik.
mesajlarimi kessem iyi olacak :ppp:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
yok ben aseratin benimle ilgili programindaki konuda acikladim.
ya varya kalbimi cok kiriyon ama. okadar mesaj yaziyorum aniden kayboluyorsun ve dondugunde mesajlarim havada kaliyor.
cidden cok sıkıldım artik.
mesajlarimi kessem iyi olacak :ppp:

:D:D gell dosimm gel biz konuşalım senle gel

Reaksiyon puanı
566
Puanı
115
mesaja güldüm ama hiçbirşey anlamadım mesajdan :) allah kahretsin beni :))[/QUOTE]

@destere same here .... i also didn't get what u said [emoji23] [emoji122] [emoji14]

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,580
Puanı
1,061