Muhteşem Yüzyıl Kösem: Bağdat Fatihi IV.Murad - Fragmanı | FOX

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
ozgur2113 yeni bir haber konusu açtı

Muhteşem Yüzyıl Kösem: Bağdat Fatihi IV.Murad - Fragmanı | FOX

Ekran-Görüntüsü-991-1024x576.png

Tims Productions'un yapımcılığını üstlendiği sevilen dizi Muhteşem Yüzyıl Kösem: Bağdat Fatihi IV.Murad'ın ilk tanıtımı yayınlandı.

Baş rollerinde Nurgül Yeşilçay, Metin Akdülger, Farah Zeynep Abdullah, Aslı Tandoğan, Caner Cindoruk, Necip Memili, Ece Çeşmioğlu, İsmail Demirci, Leyla Feray ve Yiğit Uçan'ın yer aldığı, yönetmen koltuğunda Çağatay Tosun'un oturduğu dizi yeni sezonda 'Muhteşem Yüzyıl Kösem - Bağdat Fatihi IV.Murad' adıyla yayınlanacak. Yeni sezonuna yeni kanalında merhaba diyecek olan dizide, oyuncu kadrosu ve hikayesi olmak üzere birçok değişiklik yaşandı.

'Muhteşem Yüzyıl Kösem - Bağdat Fatihi IV.Murad' yakında FOX'ta!

Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Fragman başarılı olmuş, Metin Akdülger'e yakışmış gibi IV. Murad rölü. Fragmanda gayet iyi duruyor.

Nurgül Yeşilçay'da gayet iyi gözüküyordu. Başarılı bir şekilde oynayacaktır Kösem rolünü.

Dizi bana tutacakmış gibi geliyor. Kösem'den bariz bir şekilde daha sağlam ve daha iyi duruyor zaten. Bekleyip göreceğiz artık. :)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Televizyonda denk geldim iyi olmuş. Nurgül Yeşilçay ve Metin Akdülger rollerine yakışmış gibi görünüyor. :X

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Nurgül yakışmış, Metin çok iyi evet ama kesinlikle en iyisi Farah. :bhr:

Bu arada Nurgül 'lakin' bile diyememiş o ne öyle kaba. :F

Beren'i gözlerim aradı... Farah'la ne güzel döktürürlerdi. :(

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
2. fragmanı da az önce izledim, kadro anlamında daha sağlam olacak gibi. :X

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,166
Puanı
1,061
2. fragmanı da az önce izledim, kadro anlamında daha sağlam olacak gibi. :X
Bir halimem bir biz safiye sultan bir mete horozoglu halimemin enikleri dilruba ve musti oynak cennet kalfa ve bülbülümüz yok malesef:S

Nurgül yakışmış, Metin çok iyi evet ama kesinlikle en iyisi Farah. :bhr:

Bu arada Nurgül 'lakin' bile diyememiş o ne öyle kaba. :F

Beren'i gözlerim aradı... Farah'la ne güzel döktürürlerdi. :(
Kanka olarak iyi olurlardi ama biz gelin kaynana ariyoruz:A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Bir halimem bir biz safiye sultan bir mete horozoglu halimemin enikleri dilruba ve musti oynak cennet kalfa ve bülbülümüz yok malesef:S

Kanka olarak iyi olurlardi ama biz gelin kaynana ariyoruz:A
Ben bile bu fragmanlarla merak ettim ama tarihi dizilerle bir türlü yıldızım barışmıyor. Yani ne kadar övsem bile izleyemem herhalde. :A

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Tims geçen seneki gibi 2 fragman yükleyip 2.fragmanı sildi.ss Geçen sene de Star'ın sitesinde 2 fragman görünüyordu :F @xemrexxx

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Geçen seneki fragman aklıma geldi ne heyecanla beklemiştim ve hayran kalmıştım bu tanıtıma.

Tablo gibi özenle seçilen planlar süperdi. Yine böyle bir şey bekledim ama olmadı.

Şunun üstüne çıkan bir tanıtım olmadı henüz.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,166
Puanı
1,061
Geçen seneki fragman aklıma geldi ne heyecanla beklemiştim ve hayran kalmıştım bu tanıtıma.

Tablo gibi özenle seçilen planlar süperdi. Yine böyle bir şey bekledim ama olmadı.

Şunun üstüne çıkan bir tanıtım olmadı henüz.
bu arada geçen sene dizide eziklenen ne kadar isim varsa bu sene fox dizilerinde başrol :A berk cankat
kadir doğulu-mustafa üstündağ
erkan kolçak köstendil

hatta görüştüğümüz canan ergüderi bile vermişiz fox un bize sonsuz kredi açması lazım bunların dizileri iyi giderse :F @Çiğdem- @Forumdash @Yiğitt @Harunnn60 @cookies @vadikızı @mrt-06 @gizem ak @eskici @Aserat

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İlk tanıtım iyi duruyor. Keşke 2.yide izleyebilseydim. Neyse izleriz.
Senaryo olarak yine çok sağlam bir şey çıkmaz. 1 yılda iyi senaryo yazamayan biri 3 ayda yapamaz bence. Pek umutlanmıyorum nedense.:)

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
bu arada geçen sene dizide eziklenen ne kadar isim varsa bu sene fox dizilerinde başrol :A berk cankat
kadir doğulu-mustafa üstündağ
erkan kolçak köstendil

hatta görüştüğümüz canan ergüderi bile vermişiz fox un bize sonsuz kredi açması lazım bunların dizileri iyi giderse :F @Çiğdem- @Forumdash @Yiğitt @Harunnn60 @cookies @vadikızı @mrt-06 @gizem ak @eskici @Aserat
Mustafa Üstündağ ve Berk Cankat eziklenmedi bence ama Giray kardeşler tam bir faciaydı. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
çok iyi olmuş @xemrexxx daha doğrusu daha ciddi bir iş olmuş kösemi insanlar hülya avşar falan ciddiye alamadıki :F

müziği falan bu fragman yıkılıyor ilk bölüme benim bile bakasım geldi vlla bu sefer ciddi olmayı başarmıslar :F