Muhteşem Yüzyıl Kösem 5.Bölüm Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Başrollerinde Anastasia Thsilimpou, Ekin Koç,Aslıhan Gürbüz, Mete Horozoğlu,Kadir Doğulu ve Hülya Avşar'ın yer aldığı Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi 5.bölümüyle ekranlarda.

Kalite denince akla gelen ilk dizi olan Muhteşem Yüzyıl Kösem'in bu akşamki bölümünde Anastasia yine kaçmaya çalışacak, Handan ve Halime el ele verip Safiye'yi devirmeye kalkacak.

Bölüm yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz...
Ekli dosyayı görüntüle 47627
@destere @Çiğdem- @sürgünüm @Almila @Bully @mrt-06 @sokak sanati @GunesinOglu (pis) @tolgab @ozgur2113 @-potterhead- @cookies @vadikızı @Harunnn60 @Aserat

anastasia harika ama bir beroş olamadı :) biraz zayıf kalıyor besiye almak lazım ;:)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
5.bölümde bitti 6.bölümü bekliyoruz.

Bölüm genel olarak başlarda epey hareketliydi ama sonlara doğru tempo düştü yine de kötü değildi. Nasia'nın kaçma fikrinden vazgeçmesi beklediğim bir şeydi zaten. Ahmet zehirlendi bakalım nasıl kurtulacak :A

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,535
Puanı
1,061
5.bölümde bitti 6.bölümü bekliyoruz.

Bölüm genel olarak başlarda epey hareketliydi ama sonlara doğru tempo düştü yine de kötü değildi. Nasia'nın kaçma fikrinden vazgeçmesi beklediğim bir şeydi zaten. Ahmet zehirlendi bakalım nasıl kurtulacak :A
totalliken va mı geçtin:A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Fragmanı yeni izledim Yılmaz Şahin gelsin benden ders alsın. :F Valla bu dizinin senaristi ben olacaktım her hafta hop oturur hop kalkardınız. :A

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,535
Puanı
1,061

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
ay Allah korusun koskoca topkapı saraında töre cinayeti falan olurdu sen olsan:A

bir anastasia değil:A
Yok töre değil de bu konakta aman sarayda bir yangın çıkarırdım. :F

Bu arada Kösem'in Youtube izlenmeleri her bölüm düşüyor son bölüm yarım milyona ulaşamamış. :A

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,535
Puanı
1,061
Yok töre değil de bu konakta aman sarayda bir yangın çıkarırdım. :F

Bu arada Kösem'in Youtube izlenmeleri her bölüm düşüyor son bölüm yarım milyona ulaşamamış. :A
ayol timsin ya da starın suçu bölüm perşembe yayınlandı cumartesi yüklendi :Fçoğu dizi aynı gece yüklüyor:F

Anastasia ne anlar entrikadan ya :A en iyisi halime sultan :F
hazalla karşılaştırmıştım :A

halime bir tanedr zaten dizide tek iyi oyynayan sultan :bhr:

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Nasya sen var ya tam dayaklıksın. Adamın yatağından kalkıp kaçmak ne? Hadi kaçtın tamamla bari, bir de geri dönüyor. Adam can çekişirken bile senin adını sayıklıyor.
Fahriye sen ondan daha dayaklıksın. İnşallah o yemekte zehir falan yoktur da Ahmet başka bir şeyden rahatsızlanmıştır.