Muhteşem Yüzyıl Kösem 4.Bölüm Yorumları

Bölümü Nasıl Buldunuz?

• Her zamanki gibi dehşetül vahşetti

Oy: 4 40.0%
  • Güzel bir bölümdü

Oy: 2 20.0%
  • Ortalama bir bölümdü

• Muhteşem Rezaletti İzleme izlettirme

Oy: 0 0.0%
  • Diriliş buna bin basar

• Kötü Bir bölümdü

• Adı gibi muhteşemdi

• Kullanılan toplam oy
    10

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,429
Puanı
1,061
ağalar konusunda hemfikiriz baştaqn beri en zayıf halka ağalardan yana özellikle bülbül ağa çok renksiz ve gereksiz bir tip konuşunca insanın diziyi terkedesi geliyor :) reyhan biraz bişeyler vaadediyordu ondadanda bir cacık olmaz :) hacı ağa ise tam silik bir karakter ..
bu arada halime sultan 1623 e kadar ölmüyormuş içim ferahladı :)
ben kuyucu murat paşayı merak ediyorum kim olacak acaba :D
halime dizi devam ederse en az 85 bölüm garanti :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
ben kuyucu murat paşayı merak ediyorum kim olacak acaba :D
halime dizi devam ederse en az 85 bölüm garanti :D
koyucu murat paşa lakabı gibi koyucu olacaksa haremi delik deşik edecektir :))

buda mahfiruzun elizabeth i :)
Ceyda-Olguner-ev-hali.jpg

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,429
Puanı
1,061

burada kedi olmak istemişsindir sen :D

burada kedi olmak istemişsindir sen :D

Sıkıldım demedim bölüm ortalamaydı geçen haftanın altındaydı ama sonu heyecanlı bitti. :D Beren'im gelince coşarım ben ayrıca bir Vadici olarak buralarda fazla görünme istersen. :))) :A

Aman o melun sataşmak için sataşıyor işte işsizliğinden. :A
tabi biz anastasiayı izliyoz o polat oğlanı işi zor be:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
kösem karakterlerin çokluğu açısından çok şanslı mesela @xemrexxx nin söylediği kuyucu , veya bir ikinci osman veya bir deli ibrahim bunları oynayacak oyuncular iyi seçilirse senaryoda ona göre güzel ve heyecanlı olursa her hafta başka ve renkli bir karakter diziye heyecan katacaktır .. özelikle harem ağaları zaten senaryo icabı eklenip öldürülebilir yani bunların olmadığını düşünen senarist topluca bir temizlik yapar ve daha renkli harem ağaları diziye sürülebilir o açıdanda şanslı :))

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,429
Puanı
1,061
kösem karakterlerin çokluğu açısından çok şanslı mesela @xemrexxx nin söylediği kuyucu , veya bir ikinci osman veya bir deli ibrahim bunları oynayacak oyuncular iyi seçilirse senaryoda ona göre güzel ve heyecanlı olursa her hafta başka ve renkli bir karakter diziye heyecan katacaktır .. özelikle harem ağaları zaten senaryo icabı eklenip öldürülebilir yani bunların olmadığını düşünen senarist topluca bir temizlik yapar ve daha renkli harem ağaları diziye sürülebilir o açıdanda şanslı :))
handanla derviş ölünce kösem sazı eline alıp toptan temizlesin hepsini:A

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,429
Puanı
1,061
aman çiğdem eksik kalmasın :)

bir kedinin rüyasını anlatıyordum :) çiğdemlik ne varki burda ? :))
bir oklava etsin de sana gör sen neyse bakalım ilk 4 bölüm dizi çekilmeden hazırdı zati 5-6 da da bir değişiklik beklemiyorum akalım 7. bölğm ve sonrası nolacak bu arada beren 9 da gelecek diyolla bakalım @sürgünüm ün dediği gibi 7 de gelecek mi:D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
handanla derviş ölünce kösem sazı eline alıp toptan temizlesin hepsini:A
öyle bir kıyımı şu anda ahmeten bekliyordum.. mesela reyhanı çağırdı hazır çağırmışken al kellesini niye affedersinki hacı ağayı mesela aynı sebeple yok edebilirdi ama bıraktı gerzek ?

bir oklava etsin de sana gör sen neyse bakalım ilk 4 bölüm dizi çekilmeden hazırdı zati 5-6 da da bir değişiklik beklemiyorum akalım 7. bölğm ve sonrası nolacak bu arada beren 9 da gelecek diyolla bakalım @sürgünüm ün dediği gibi 7 de gelecek mi:D
yedide gelsin dokuza kadar dayanamayız hatta bence önümüzdeki hafta gelsin anastasiayı ne kadar sevsekte yani bir beren etmiyor bir mahfiruzun endamı karşısında çok çitos kalıyor :))

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,429
Puanı
1,061
öyle bir kıyımı şu anda ahmeten bekliyordum.. mesela reyhanı çağırdı hazır çağırmışken al kellesini niye affedersinki hacı ağayı mesela aynı sebeple yok edebilirdi ama bıraktı gerzek ?

yedide gelsin dokuza kadar dayanamayız hatta bence önümüzdeki hafta gelsin anastasiayı ne kadar sevsekte yani bir beren etmiyor bir mahfiruzun endamı karşısında çok çitos kalıyor :))
sen doritos @Çiğdem- seversin zati :))) anastasia kalsın biraz halvete girmeden gidecek kız bir halvey performansı şart:D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
sen doritos @Çiğdem- seversin zati :))) anastasia kalsın biraz halvete girmeden gidecek kız bir halvey performansı şart:D
halveti sanki canlımı yayınlayacaklar biz yine bişey göremeyeceğiz hatta o kadar hızlı geçerlerki eminim ahmettte bişey göremeyecek eli şeyinde yani böğründe kalıp sap gibi bakacaktır sağına soluna :))

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,429
Puanı
1,061
halveti sanki canlımı yayınlayacaklar biz yine bişey göremeyeceğiz hatta o kadar hızlı geçerlerki eminim ahmettte bişey göremeyecek eli şeyinde yani böğründe kalıp sap gibi bakacaktır sağına soluna :))
zaten ahmetin gözü iskenderde anastasia da iskendere dümen kırdı artık hangisi kaparsa:D

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,429
Puanı
1,061
bencede öyle bişeyler var oysa iskender ahmetin karizmayı çizmişti çukurda :) ona rağmen yanına aldı artık nasıl fantazi dünyası varsa :) belki @Çiğdem- gibi baklavalı parlak arıyordur :)
çiğdem şu an polat oğlana konsantre düşünüyor şimdi bu nagehanla necoyu boşayıp necoya nasıl konsam diye :)) biliyon baklavalıalr bakmıyor çiğdeme o da polat oğlana yöneldi malum zengin adam :))