''Muhteşem Yüzyıl Kösem'' 35. Bölüm Yorumları

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
afrikadan gül ağa ihraç etmişsiniz uluslararası dopik ticaretinede başlamış kösem :)

yine gud bi bölumdu su pasa midir nedir hanimin çiftligindeki adamın yerinde olmayi sen cok isterdin destere 3 kadinda adama yanik ve istedigiyle olabiliyor :A

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Hikaye güzel bir şekilde ilerlemeye başladı. İki saatten uzun süresine rağmen pek sıkılmıyorum izlerken.
Kösem'in kanı mor renkte akıyor galiba. :D O kanın rengine takıldım, acaba yanlış mı gördüm diye tekrar da baktım ama bayağı mor?
Farya'nın Murad'ı suikasttan kurtarması çok şık bir hareketti.
Platonik aşıklara bir de Lalezar eklendi, meğer o da Kemankeş'e aşıkmış.
Kemankeş'in Kösem'i kurtarıp tedavi etmeye çalıştığı sahnelerde içim çekildi. Hançerin çıkarıldığı anda da yaranın dağlandığı anda da ben de Kösem kadar tepki gösterdim en az. :D
Atike azıcık görümcelik yapsana sen. Farya'nın yanından ayrılmıyor.
Gülbahar'ın zora girince kendini hastalıktan yerlere atması süperdi, Oscar'lık oyunculuk sergiledi. :D
Ayşe ve Murad'ın hamam sahnesinden beklentim büyüktü ama çok kısa ve boş geçti. Rahmetli babasının sahneleri daha güzeldi. :D
cats.jpg
Ahmed demişken bu bölüm onu çok andım ve hatırladım. Çok özlemişim kendisini. :( Metin Akdülger aynı anda hem Ekin Koç'a hem Halit Ergenç'e benziyor, harika bir şey.
Murad'ın gaflet ve dalalet ve hatta hıyanet içinde bulunan Katolikleri sürgün etmesi ve mallarına el koyması iyi oldu ama yılanın başı Sinan Paşa sayesinde payitahtta kaldı.
Silahtar sen de artık Atike'ye söylesene aramızda bir şey yok diye, zavallı kız umutlanıyor. Bir de eğer Gevheran'a aşıksan Ester Hatun'da kalıp durma.
Kasım, anladık Elanur'a aşıksın ama kızı hamileyken bari rahat bırak. :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Hikaye güzel bir şekilde ilerlemeye başladı. İki saatten uzun süresine rağmen pek sıkılmıyorum izlerken.
Kösem'in kanı mor renkte akıyor galiba. :D O kanın rengine takıldım, acaba yanlış mı gördüm diye tekrar da baktım ama bayağı mor?
Farya'nın Murad'ı suikasttan kurtarması çok şık bir hareketti.
Platonik aşıklara bir de Lalezar eklendi, meğer o da Kemankeş'e aşıkmış.
Kemankeş'in Kösem'i kurtarıp tedavi etmeye çalıştığı sahnelerde içim çekildi. Hançerin çıkarıldığı anda da yaranın dağlandığı anda da ben de Kösem kadar tepki gösterdim en az. :D
Atike azıcık görümcelik yapsana sen. Farya'nın yanından ayrılmıyor.
Gülbahar'ın zora girince kendini hastalıktan yerlere atması süperdi, Oscar'lık oyunculuk sergiledi. :D
Ayşe ve Murad'ın hamam sahnesinden beklentim büyüktü ama çok kısa ve boş geçti. Rahmetli babasının sahneleri daha güzeldi. :D
Ahmed demişken bu bölüm onu çok andım ve hatırladım. Çok özlemişim kendisini. :( Metin Akdülger aynı anda hem Ekin Koç'a hem Halit Ergenç'e benziyor, harika bir şey.
Murad'ın gaflet ve dalalet ve hatta hıyanet içinde bulunan Katolikleri sürgün etmesi ve mallarına el koyması iyi oldu ama yılanın başı Sinan Paşa sayesinde payitahtta kaldı.
Silahtar sen de artık Atike'ye söylesene aramızda bir şey yok diye, zavallı kız umutlanıyor. Bir de eğer Gevheran'a aşıksan Ester Hatun'da kalıp durma.
Kasım, anladık Elanur'a aşıksın ama kızı hamileyken bari rahat bırak. :F
Bayağı hızlı ilerledin gardaşım, ilk bölüm yorum konusunu uplattığını hatırlıyorum kısa zaman önce...

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Bayağı hızlı ilerledin gardaşım, ilk bölüm yorum konusunu uplattığını hatırlıyorum kısa zaman önce...
Bir hafta kadar günde iki hatta bazen üç bölüm izlediğim için birden hızlandım ama benim asıl amacım dizinin finaline kadar yetişmekti günde iki bölüm izleyerek lakin ki bir ara bir ay kadar izleyemedim hiç. :D