Muhteşem Yüzyıl Kösem 34.Bölüm Yorumları

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,353
Puanı
1,060
Nurdan ‏@nermacfan 3 dk.3 dakika önce
Yapılan iş buram buram kalite kokuyorsa gözünü ekrandan alamazsın işte tam olarak bu #MuhteşemYüzyılKösem #kösem

ahh belinda ‏@belindaboleyn 4 dk.4 dakika önce

Altyapısız senaryoya rağmen Nurgül ve Metin gayet iyiler <3 #MuhteşemYüzyılKösem

Hakan Yılmaz Ayan ‏@MaJestiGa 5 dk.5 dakika önce

#MuhtesemYüzyılkösem - IV.Murad Müzikler yine efsane #kösem

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,353
Puanı
1,060
•¥Benim hikayem¥• ‏@Kuzdoorr 55 sn.55 saniye önce
Almanyadan tek izledim türk dizi #MuhtesemYuezyılKoesem yani hayatim da bu kadar güzel dizi görmedim #Kösem

❤️ ‏@flowerboyega 4 dk.4 dakika önce
poor ayse ... murad can go die #MuhteşemYüzyılKösem

Banu ‏@Ctnbanu 8 dk.8 dakika önce
Yaa Metin'nin saçları sarı lülem aşık oluyorum adama bu rolde #IVMurad #MuhteşemYüzyılKösem @MetinAkdulger

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,474
Puanı
1,061
son sahnede güvenme yetime döner öper münasip şekilde sözü geldi aklıma:D

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,474
Puanı
1,061

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
edho ya desteğimiz bu tweetle artmıştır gelecek cuma günü (@Forumdash batı özentisi olduğu için pazartesi yapar toplantıyı biz kösem sultanımızla cumaları toplantı yaparız) toplantıda diziye destek paketi açıklayacağız kösem sultanımızla @batuhankaralar @Çiğdem- yine iyisiniz:A @cookies @eskici @mrt-06 @Harunnn60 @vadikızı
Ayy kadının cast ajansı var oyuncusunun tanıtımını yapıyor sizin 2 reytinginize mi kaldık :A

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,474
Puanı
1,061
Ayy kadının cast ajansı var oyuncusunun tanıtımını yapıyor sizin 2 reytinginize mi kaldık :A
biz 2 reytingle bile zirvedeyiz :A

bu arada bu çift @Çiğdem- i çıldırtmış çikinella şu an bahçedeki ağaçları kesiyormuş bu soğukta:A @cookies @vadikızı @denizz19 @mrt-06 @MayısKralı @eskici @destere CzQ-IgoXgAA78r4.jpg

Son düzenleme:

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Aaah ah totali yakalayacağız diye ne hale getirdiler güzelim MY markasını. Bu senaryoya her şey müstahak ama o muhteşem prodüksiyon ve oyuncu kadrosu için üzülüyor insan. Hele bu sezon dış çekimler arttı, saray genişledi, çekim tekniği daha da gelişti daha güzel oldu ama maalesef yetmedi. Totali yakalamak demiştim, sırf bunun için olmayan haçlı ittifakları, gizli Hristiyan örgütler ve bunlara karşı etrafı hainlerle, paralel devletle çevrili Müslüman padişah profili çizmişler, eğreti durduğu ve zorlama olduğu çok belli olan Allah-kitap vurguları eklemişler. Bunu yapmaları totali kazandıramadığı gibi eldeki AB'den de oldu dizi. Neyse şimdilik bunları yazayım, bitirince uzun bir inceleme yapmayı düşünüyorum bu konu hakkında. :D

Murad'ın Ayşe'ye attığı tripler tam olarak Süleyman'ın Mahidevran triplerini hatırlattı. O da öyle görmezden gelirdi. Seferden döndüğünde elini bile öptürmemişti kadına. :T: Sen Süleyman'ın bu yanlarını örnek alma Murad'ım.
Dizideki karakter devamlılığı sorunları beni bitiriyor. Geçen sezon hiç sesi çıkmayan Kösem'in yanında ezilen büzülen hatta bu yüzden Hümaşah'tan azar yiyen Gülbahar gitmiş bir anda padişahı tahttan indirmeye çalışacak kadar hırslanmış ve bu yüzden saraydan sürülmüş bir Gülbahar gelmiş. Hatunun yüzünü ateşte yaktığı sahne çok acımasızcaydı.
Bu Silahtar Ağa'ya kaç kişi aşık? :D Ester ve Atike'nin durumu açık zaten ama Gevheran'la da bir şeyler olacak gibi duruyor.
Hezarfen ve Evliya Çelebi ikilisini pek sevmemiştim ama bu bölüm beğendim, sahneleri güzeldi.
Geçen bölümkü idam sahnesinde adamın kafasının kopup yere düşmesini açık açık gösterebilmiş bir dizinin öpüşme sahnelerinde bu kadar temkinli olmasını da anlayamadım. Dudaklar değmeden kesiyorlar. :D

Son düzenleme: