Muhteşem Veda / Muhteşem Yüzyıl Kösem Final Yorumları

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,086
Puanı
1,061
199 bölümlük Muhteşem Yüzyıl serisinin sonuna gelmiş bulunmaktayız.

6 sezon boyunca Topkapı Sarayı'nda Halit Ergenç, Meryem Uzerli, Nebahat Çehre, Hülya Avşar, Okan Yalabık, Ekin Koç, Selma Ergeç, Mehmet Günsur, Cansu Dere, Metin Akdülger, Beren Saat, Vildan Atasever,Ozan Güven, Alıhan Gürbüz, Mete Horozoğlu, Pelin Karahan, Deniz Çakır, Mete Horozoğlu ve Nurgül Yeşilçay gibi nice isimler salındı.

İlki kadar etkili olmasa da Muhteşem Yüzyıl Kösem bu akşam veda ediyor. Yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz...
DDTdo6TXkAA7Mg3.jpg

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Bu sezon birkaç kere denk geldim ve hiç beğenmedim dizinin bu halini. Nurgül'ü Kösem Sultan olarak beğendim, ama o da beklentimin altındaydı oyunculuk performansı olarak. Beren Saat'e göre daha role oturmuştu ama onun dışındaki isimler hep Muhteşem Yüzyıl castına zayıf gelen isimler olmuş bu sezon. Yani castın içinde yine kötü oyuncular yok ama Nurgül'den başka ismi oturmuş bir isimde yok onu belirtmek istedim. :)

Finale de bakmayacağım tabi ki ama merak edersem youtube'dan bir iki kısa videolarını izleyebilirim. Kösem'in ölümünü merak edebilirim çünkü. :X

Metin Akdülger çıktı mı bu arada diziden? @xemrexxx

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,086
Puanı
1,061
Bu sezon birkaç kere denk geldim ve hiç beğenmedim dizinin bu halini. Nurgül'ü Kösem Sultan olarak beğendim, ama o da beklentimin altındaydı oyunculuk performansı olarak. Beren Saat'e göre daha role oturmuştu ama onun dışındaki isimler hep Muhteşem Yüzyıl castına zayıf gelen isimler olmuş bu sezon. Yani castın içinde yine kötü oyuncular yok ama Nurgül'den başka ismi oturmuş bir isimde yok onu belirtmek istedim. :)

Finale de bakmayacağım tabi ki ama merak edersem youtube'dan bir iki kısa videolarını izleyebilirim. Kösem'in ölümünü merak edebilirim çünkü. :X

Metin Akdülger çıktı mı bu arada diziden? @xemrexxx
3 hafta önce çıktı metin akdülger :X @Çiğdem- yas tuttu 1 hafta :A

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,086
Puanı
1,061
başlıyoruz :X
DDV40S2XgAIGDNR.jpg

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Vay be bir devir kapaniyor
Ne diziydi be diyemiyecem ilkez biraz bakarim bugun :A
Etiketkerini özleyecegim @xemrexxx :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
İyi kötü adam akıllı final yapıyor herkese tebrikler..

@xemrexxx yurtdışı satışları etkili oldu dimi devam etmesinde :F

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,086
Puanı
1,061