Selam dünyalı,

Sence de artık üye olarak devam etmenin zamanı gelmedi mi? Üstelik şimdi Fav10'a üye olmak aşırı kolay. Ücretsiz olduğunu söylemeye bile gerek yok zaten?

Eğer Facebook'un varsa buraya tıkla anında giriş yap.

Eğer Facebook'un yoksa şuraya tıkla ve 1 dakikada işlemi tamamlayıver.

Olur mu? İnan, pişman olmayacaksın.

Muharrem İnce, CNN Türk'te Medyayı Topa Tuttu!

Bu konu 'Reyting Sonuçları & TV Haberleri' forumundadır ve Yiğitt tarafından 18 Mayıs 2018 başlatılmıştır.

1. Yiğitt

Yiğitt Süper Moderatör
    Süper Mod. Co-Admin

inceeee_16_9_1526593382.jpg
    Muharrem İnce'nin CNN Türk yayınında yaptığı konuşma sosyal medyayı salladı!

Hande Fırat’ın CNNTürk’te yayınlanan programında CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’yle ilgili “CHP İnce’yi yalnız mı bıraktı” iddiaları tartışıldı. Bu sırada programa Muharrem İnce bağlandı.

İnce, "CHP’nin adayı kim olacak sürecinden bu yana gazetecilerin, medyanın haline üzülüyorum. Bu davranış şekillerine gerçekten acıyorum. Bu kadar aciz, bu kadar bilgisiz, yanlı, kötü niyetli… Ben nasıl yalnızım? Engin Altay CHP’nin grup başkanvekili; bana daha üç, dört gün önce  kokoreç bile yedirmiyor sesin kısılır diye. CHP'nin Meclis Başkanvekili Yaşar Tüzün sürekli yanımda. Onun dışında yanımda sürekli 8-10 milletvekili bulunuyor, fakat ben parti rozetini çıkarıp Türk bayrağını taktığım için milletvekillerini tanıtmıyoruz. Şimdi bunlar yaşanırken nasıl böyle bir şey denir. Üzülüyorum medyanın haline” dedi.

Hande Fırat, Abdülkadir Selvi gibi isimler ise bu sözlerin ardından adeta şok yaşadı. İşte o anlar:

Şunlar da ilginizi çekebilir:

• Harika Harika x 2
  2. ozmoturk

ozmoturk Favori Üye
    Favori Üye

Havuz medyasına işemiş resmen İnce :A:A

• Güldürdün Güldürdün x 2
  3. vadikızı

vadikızı Favori Üye
    Favori Üye

Valla adama helal olsun izledim az önce sus pus olmuşlar birşeyde diyemediler:D

• Harika Harika x 1
  4. xemrexxx

xemrexxx Favori Üye
    Favori Üye

• Güldürdün Güldürdün x 1
  5. kerem

kerem Favori Üye
    Favori Üye

Spiker şaşkınlığını gizleyememiş. İçimizin yağları eridi resmen. :A

Sayfayı Paylaş