mrt-06'nın Forumda 4.Yılı!

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bugün forum için çok önemli bir üyenin 4.yılı ayoll Atacan :love1::love1::love1:

Beni sanalda ablası olarak gören bir kişi bende onu kardeşim olarak görüyorum foruma atacandan, 1 yıl sonra geldim 3 yıldır kendisini tanıyorum forumdaki bazı üyeleri efendi çocuklar diye ayırırım atacanda çok efendi bir çocuk , Perran Kutmanı, Hayat Bilgisi, Show Tv'si Sezen Aksu gibi benliğine işlemiş onunla bütünleşen değer verdiği şeyler var hediyelerimde bu yönde olucak ilklere önem vericem :bhr::bhr::bhr:

Öncelikle atacanın 4.yılı gibi Show tv'de ilk test yayını 1991 :Z:Z:Z

ve Sezen Aksu ilk albümü ilk şarkılarından birisi :Z:Z:Z

Sibel Can ilk dizisi :A :A :A

Perrn Kutman ilk filmi :F :F :F
4851_1.jpg

Hayat Bilgisi 1.Bölüm :love1::love1::love1:

@xemrexxx @Bully @denizz19 @sokak sanati @destere @Harunnn60 @cookies @Forumdash @Doğu @MEnes @MasacRE- @EFE UYSAL @vadikızı ve herkes

Son düzenleme:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İyi ki gelmişsin foruma Atacan'ım.:bhr: Nice yıllara İnşallah tabi benle beraber.:A

@Çiğdem- sana gelecek olursak konun Atacan'ın konusunun yarısı kadar bile güzel değil.:A Çocuk sana evlenme teklif edecekti nerdeyse her türlü övgüyü dizdi senin yaptığın konu olmamış. Berbat.:A

Hediye olarak şunu vereyim.

Samimiyet deyince aklıma sen geliyorsun dizi olarakta bu. Ortak dizimiz Friends.:Z Bu 6'lı unutulmaz.:love1:

friends-2-680x448.jpg

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İyi ki gelmişsin foruma Atacan'ım.:bhr: Nice yıllara İnşallah tabi benle beraber.:A

@Çiğdem- sana gelecek olursak konun Atacan'ın konusunun yarısı kadar bile güzel değil.:A Çocuk sana evlenme teklif edecekti nerdeyse her türlü övgüyü dizdi senin yaptığın konu olmamış. Berbat.:A

Samimiyet deyince aklıma sen geliyorsun dizi olarakta bu. Ortak dizimiz Friends.:Z Bu 6'lı unutulmaz.:love1:

Ekli dosyayı görüntüle 53350
Hadi oradan beee :A düşünmem yeter öncelik hem hediyelerimin bu özel günle olan bağlantısını @mrt-06 anlar sen incelikten ne anlarsın be :A :A :A atacan tekrardan iyiki gelmişsin foruma :love1:

Son düzenleme:

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Tanışmamız biraz sıkıntılı oldu ama iyi niyetli olduğunu o zaman da söylemiştim :) Bu forumdaki ender adam gibi adamlardan birisin iyi ki seni tanımışım. Nice yıllara kardeşim @mrt-06 :) Hediye mediye yok bu kadar sıva yeter sana :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Bugün forum için çok önemli bir üyenin 4.yılı ayoll Atacan :love1::love1::love1:

Beni sanalda ablası olarak gören bir kişi bende onu kardeşim olarak görüyorum foruma atacandan, 1 yıl sonra geldim 3 yıldır kendisini tanıyorum forumdaki bazı üyeleri efendi çocuklar diye ayırırım atacanda çok efendi bir çocuk , Perran Kutmanı, Hayat Bilgisi, Show Tv'si Sezen Aksu gibi benliğine işlemiş onunla bütünleşen değer verdiği şeyler var hediyelerimde bu yönde olucak ilklere önem vericem :bhr::bhr::bhr:

@xemrexxx @Bully @denizz19 @sokak sanati @destere @Harunnn60 @cookies @Forumdash @Doğu @MEnes @MasacRE- @EFE UYSAL @vadikızı ve herkes
Bende efendi sayılırım :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Bende efendi sayılırım :A
@Doğu sana gülmüş ama bende gülmüştüm zaten ayoll :A :A :A

@sokak sanati hediyelere atacanın diğer sembol isimlerininde ilklerini ekledim şimdi daha güzel oldu artık onun gelmesini bekliyoruz foruma :A :A :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Sibel Can ilk dizisi :A :A :A

Perrn Kutman ilk filmi :F :F :F
4851_1.jpg

Hayat Bilgisi 1.Bölüm :love1::love1::love1:

Çok teşekkürler bütün hediyelerim harika. :bhr: O filmi bilmiyordum yalnız. :eek:

Çok teşekkürler, inşallah. :love1: Güya ortak dizimiz ama 4. sezonda bıraktın. :T:

Tanışmamız biraz sıkıntılı oldu ama iyi niyetli olduğunu o zaman da söylemiştim :) Bu forumdaki ender adam gibi adamlardan birisin iyi ki seni tanımışım. Nice yıllara kardeşim @mrt-06 :) Hediye mediye yok bu kadar sıva yeter sana :A
Teşekkürler kardeşim, inşallah. :D Senle niye sıkıntılı tanışmıştıktı ben öyle bir şey hatırlamıyorum, senle hep iyidik. :F

Nice yıllara kanaldaş. :A
Teşekkürler Show MAX. :A

Dilerim uzun süre fav10 da ben de sizin gibi kalırım . Nice yıllar dilerim.
Teşekkürler. :-)

Surpriseee
giphy.gif

:X:A

Nice 4'lü yıllara. Hep burada ol. @mrt-06:hearteyecat:
Teşekkürler. :bhr: Hediyedeki adamı tanıyamadım ama iyi biri olmalı. :F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Çok teşekkürler bütün hediyelerim harika. :bhr: O filmi bilmiyordum yalnız. :eek:

Çok teşekkürler, inşallah. :love1: Güya ortak dizimiz ama 4. sezonda bıraktın. :T:

Teşekkürler kardeşim, inşallah. :D Senle niye sıkıntılı tanışmıştıktı ben öyle bir şey hatırlamıyorum, senle hep iyidik. :F

Teşekkürler Show MAX. :A

Teşekkürler. :-)

Teşekkürler. :bhr: Hediyedeki adamı tanıyamadım ama iyi biri olmalı. :F

Bitirdim la ben onu forumdan ayrılınca.:F
Her 2 haftada 1 sezon bitiriyordum.:D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,074
Puanı
1,060
@mrt-06 Atacancım forumun efendi saygılı çalışkan adminlerindensin 4.yılını en içten dileklerimle kutluyorum nice yıllara :D
Sibel canın çok sevdiğim şarkısını hediye olarak veriyorum umarım beğenirsin ;)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Aynen biz de Show Haber izledik :A aynen yeniden ortaya çıktı hastalık :(
Yerum. :love1: Zaten senin aile bizden. :A Mide gribi de yeni türedi, daha neler çıkacak acaba. .ss

@mrt-06 Atacancım forumun efendi saygılı çalışkan adminlerindensin 4.yılını en içten dileklerimle kutluyorum nice yıllara :D
Sibel canın çok sevdiğim şarkısını hediye olarak veriyorum umarım beğenirsin ;)
Çok teşekkürler ablam. :bhr: Dünden beri bana bozuksun ama bu mesajınla bozuk olmadığını anladım. :A