FF mrt-06

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
Bence özünde iyi birisi. Ama tartisma ruhu var. :T:

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
kendisini severim foruma yararlı biri @xemrexxx ile atışmaları dillere destandır ilgiyle takip etmeye çalışırım @007At arkadaşa katılıyorum mümkünse espirili konular açmaktan imtina edersen çok sevinirim .forumun olmasa olmazları arasına girdiğini düşünüyorum .iyi ki varsın iyi ki seni sanal da olsa tanımışım

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
(Konusunu uplattı) :A
Hiç alakası yok. :A
kendisini severim foruma yararlı biri @xemrexxx ile atışmaları dillere destandır ilgiyle takip etmeye çalışırım @007At arkadaşa katılıyorum mümkünse espirili konular açmaktan imtina edersen çok sevinirim .forumun olmasa olmazları arasına girdiğini düşünüyorum .iyi ki varsın iyi ki seni sanal da olsa tanımışım
Bu güzel düşüncelerin için çok teşekkür ederim abi. :) Bu aralar forumda yoksun? :(

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Valla forumda ilk geldiği gün nasılsa şimdi de öyle, asla ödün verip değişmeyen birisi. Saygılı olması yönünden en sevdiğim kişi ve her konuda konuşup sohbet edebileceğin birisi. Dostum, kankeem, canom yani Mert işte ya daha ne denilebilir. :) :)

Son bir şey daha. İzlediği diziler total olsa da, kendisi her zaman AB kişilikli bir üyedir. :X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
mrt-06 ilk başlarda foruma girdiğinde aktif değildi pek, kenarda köşede mesajlarını yakalıyordum... ben banlandığımda bir geldimki forumu tek başına götürüyor, çenede @xemrexxx ye top attıracak tek kişidir:) kendisi iyi bir arkadaşımızdır izlediği dizilerin bir çoğunu sevmem ama o kadar kusurda olsun bişey olmaz :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Valla forumda ilk geldiği gün nasılsa şimdi de öyle, asla ödün verip değişmeyen birisi. Saygılı olması yönünden en sevdiğim kişi ve her konuda konuşup sohbet edebileceğin birisi. Dostum, kankeem, canom yani Mert işte ya daha ne denilebilir. :) :)

Son bir şey daha. İzlediği diziler total olsa da, kendisi her zaman AB kişilikli bir üyedir. :X
Bu güzel düşüncelerin için çok çok teşekkür ederim Esra. :) Senin hakkında ne düşündüğümü biliyorsun zaten, söylememe gerek yok. ;)

Seviyorum TOTAL dizilerini ne yapayım işte. :X

mrt-06 ilk başlarda foruma girdiğinde aktif değildi pek, kenarda köşede mesajlarını yakalıyordum... ben banlandığımda bir geldimki forumu tek başına götürüyor, çenede @xemrexxx ye top attıracak tek kişidir:) kendisi iyi bir arkadaşımızdır izlediği dizilerin bir çoğunu sevmem ama o kadar kusurda olsun bişey olmaz :)
Sağol destere. :D Valla beni @xemrexxx böyle yaptı, doğru. Hani bir laf vardır üzüm üzüme baka baka kararır diye, aynen öyle oldu. O alıntılayınca ben cevap verdim o alıntıladı ben cevap verdim, sonra böyle böyle kendine benzetti beni. :X

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Yazdığı yorum ve açtığı konularla dikkat çeken, başarıları sonucu Süper Mod'luğa kadar yükselen, gerçek adı ise Atacan olan üye. :)