mrt-06 70.000'ler Kulübünde!

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Forum üyelerinin hepsinin sevgisini kazanmış burada öz kardeşim olarak gördüğüm, yeni adminlerimizden @mrt-06 ı 70.000'ler kulübüne girmiştir. Öncelikle Sezen Aksudan bir rakkas deyip göbek atarak başlayalım :Z

Afet Hoca pardon hoca camide öğretmen :F veda etmiş olabilir ama o cici avatarıyla @mrt-06 ı sayesinde forumumuzda hala yaşıyor.

Son olarak @Bully a beni bekleyip konuyu açmadığı için teşekkürler. Atacan biraz bozulmuş olabilir ama şimdi niyetini öğrenince onada teşekkür edecektir :bhr:

Mustimden bir şarkı ile kapatalım Atacan dediği gibi profil mesajından bu forum aile ortamımız oldu. hepimiz iyiki varız pazara kadar değil mezara kadar sürer inş forumumuz :love1:

@Bully @denizz19 @sokak sanati @Yiğitt @Harunnn60 @destere @xemrexxx @cookies @EFE UYSAL @Doğu @MasacRE- @MEnes @turkuazz @S.G.A.T. @Aserat @MayısKralı @vadikızı ve tüm forum üyeleri çocuğu sevmeyen yok say say sabaha kadar bitiremeyiz :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Tebrikler Atacanım ben askere gidince beni geçersin artık :A bu da hediyen :D

yilanlarin-ocu-1.jpg

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Adam gibi adam nice mesajlara :) @mrt-06 (İlk sıvayı ben yapayım dedim :A)

Libidom düşük dedin az önce beni derinden yaraladın :A Sana bu hediyeyi takdim ederek bir nebze olsun derdine derman olmak istedim :A

giphy.gif

Abla seni çağırıyor bişey dicek herhalde :A @mrt-06

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Tebrik ederim mrt:Z Nice güzel samimi komik eğlenceli mesajlara.:Z

giphy.gif

Bu tatlı çiftte senin hediyen olsun.:Z

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,849
Puanı
1,060
@mrt-06 :DAfacanım benim benim bebek yüzlü altın kalpli kardeşim daha öncede söyledim aramızda güzel bir bağ oldu diye o bağ güçlü bir şekilde devam ediyor hergün oda ziyaretimle seni mutlu etmek güldüğünü görmek bana en güzel keyiftir devam edecek oda ziyaretlerim bundan sonra ALLAH ın izniyle inşallah hayatında ne olmasını istiyosan şuda olsun buda olsun dediğin olsun inşallah annenle abinle gelecekte inşallah hayatına girecek gelinimle sağlıklı huzurlu yüzünün değil bir gün bir an bile düşmediği hep güldüğün bir ömür diliyorum sana ben ablan olarak her zaman yanında olacağım:love1:

Afacanıma nazar değmesin:love1:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@mrt-06 kardeşim tebrik ederim, hep birlikte nice mesajlara inşallah :bhr: Benim seni unutmam mümkün mü hiç :A İşte hediyelerin :D

@Çiğdem- e Ayna versiyonunu hediye etmiştim, sana da Hayat Bilgisi versiyonunu etmek istedim, çok severim bu sahneyi :Z

Ve minik serçenin son albümünden muhteşem bir şarkı, canımsın sen benim :love1:

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Harunnn60 konuyu görsünde kıskançlık damarları kabarsın çocuğun. Tüm gece sen uğraş artık.:A
hhaha senin amacın yine ortalığı karıştırmak :F

@Harunnn60 ın doğum günü konusunu falanda ben açmıştım siz özel dostlarımın konularını denk gelirsem açıyorum 40 olucak @Harunnn60 ozaman onun konusunuda ben açacam sözüm olsun ayoll :A :A :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
hhaha senin amacın yine ortalığı karıştırmak :F

@Harunnn60 ın doğum günü konusunu falanda ben açmıştım siz özel dostlarımın konularını denk gelirsem açıyorum 40 olucak @Harunnn60 ozaman onun konusunuda ben açacam sözüm olsun ayoll :A :A :A

Harun'nun tripleri efsane oluyor çok gülüyor o yüzden öyle bi şey yaptım.:A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben her konuda kıskanıyor sanıyordum.:F Neyse 5 pragraflik konuyu görünce senin ona açtığın 2 pragraflik konu için sitem eder bence.:A
Bunuda kaçırıyordum zaten ama ben açmak istediğimi belirttiğim için @Bully 70 lere girdiğini çaktırmamış sağolsun bana iletti :A

@Harunnn60 da 40 konusunu ekliyorum not defterime oda nasip olur inş sende artık git buradan çok durdun :A :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Benim 70.000'ler konumu da ekle listene :A
Benimde 70'leri ekle en az 10 paragraf yaz.:A
hhahah aa tamam tamam sizleride takip edecem zaten 6-7 belirli kişiyi denk geldikçe takip etmeye çalsııyorum bu 2 dakıka aceleye geldi aslında konu size daha düşünülmüş hazırlarım gerçi oan içinden gelince yapmak daha iyi oluyor galiba @mrt-06 ın 4.yıl konusu bukadar sitedğim gibi olmamıstı sizleride 2 dakıkaya aler acele ayarlarım işin sırrı orada galiba :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Forum üyelerinin hepsinin sevgisini kazanmış burada öz kardeşim olarak gördüğüm, yeni adminlerimizden @mrt-06 ı 70.000'ler kulübüne girmiştir. Öncelikle Sezen Aksudan bir rakkas deyip göbek atarak başlayalım :Z

Afet Hoca pardon hoca camide öğretmen :F veda etmiş olabilir ama o cici avatarıyla @mrt-06 ı sayesinde forumumuzda hala yaşıyor.

Son olarak @Bully a beni bekleyip konuyu açmadığı için teşekkürler. Atacan biraz bozulmuş olabilir ama şimdi niyetini öğrenince onada teşekkür edecektir :bhr:

Mustimden bir şarkı ile kapatalım Atacan dediği gibi profil mesajından bu forum aile ortamımız oldu. hepimiz iyiki varız pazara kadar değil mezara kadar sürer inş forumumuz :love1:

@Bully @denizz19 @sokak sanati @Yiğitt @Harunnn60 @destere @xemrexxx @cookies @EFE UYSAL @Doğu @MasacRE- @MEnes @turkuazz @S.G.A.T. @Aserat @MayısKralı @vadikızı ve tüm forum üyeleri çocuğu sevmeyen yok say say sabaha kadar bitiremeyiz :A
Açık söylemek gerekirse 4. yıl konumdan daha güzel olmuş çok teşekkürler kraliçem. 4 4'lük olmuş. :love1: Cansın ablacım. :Z

Zaten sizden @Bully çıksa çıksa böyle tatlı bir entrika çıkardı. :F Birde ima ettim o kadar. :A

Tebrikler Atacanım ben askere gidince beni geçersin artık :A bu da hediyen :D

yilanlarin-ocu-1.jpg
Çok teşekkürler Denizim. :D Hediyem imalı olmuş. :A

Adam gibi adam nice mesajlara :) @mrt-06 (İlk sıvayı ben yapayım dedim :A)

Libidom düşük dedin az önce beni derinden yaraladın :A Sana bu hediyeyi takdim ederek bir nebze olsun derdine derman olmak istedim :A

giphy.gif

Abla seni çağırıyor bişey dicek herhalde :A @mrt-06
Çok teşekkürler kardeşim sen de adamının hasısın. ;)

Mesajını gördüğümden beri gülüyorum böyle kötü ruh halimdeyken biri beni güldürürse ayrı bir minnettar olurum, Allah da seni bir gün bu şekilde soluksuz güldürsün. :D Çok orijinal bir hediye olmuş. :F Çok teşekkürler, muazzam. :bhr:
Tebrik ederim mrt:Z Nice güzel samimi komik eğlenceli mesajlara.:Z

giphy.gif

Bu tatlı çiftte senin hediyen olsun.:Z
Çok teşekkürler Umutcum. :Z Bizi bu çifte benzetiyorum kavga da etsek sonunda birleşiyoruz bu gif simgemiz olmalı. :A
@mrt-06 :DAfacanım benim benim bebek yüzlü altın kalpli kardeşim daha öncede söyledim aramızda güzel bir bağ oldu diye o bağ güçlü bir şekilde devam ediyor hergün oda ziyaretimle seni mutlu etmek güldüğünü görmek bana en güzel keyiftir devam edecek oda ziyaretlerim bundan sonra ALLAH ın izniyle inşallah hayatında ne olmasını istiyosan şuda olsun buda olsun dediğin olsun inşallah annenle abinle gelecekte inşallah hayatına girecek gelinimle sağlıklı huzurlu yüzünün değil bir gün bir an bile düşmediği hep güldüğün bir ömür diliyorum sana ben ablan olarak her zaman yanında olacağım:love1:

Afacanıma nazar değmesin:love1:
Çok teşekkürler ablacım, inşallah daim olur. :bhr: Hediyelerim de harika. :Z
Tebrikler @mrt-06 başarıların daim olsun hediyeleri de ayrıca yollarım:)
Çok teşekkürler, beklemedeyim. :A
@mrt-06 kardeşim tebrik ederim, hep birlikte nice mesajlara inşallah :bhr: Benim seni unutmam mümkün mü hiç :A İşte hediyelerin :D

@Çiğdem- e Ayna versiyonunu hediye etmiştim, sana da Hayat Bilgisi versiyonunu etmek istedim, çok severim bu sahneyi :Z

Ve minik serçenin son albümünden muhteşem bir şarkı, canımsın sen benim :love1:

Çok teşekkürler Kaan'ım, canım benim üstte de dedim senle @Çiğdem-'den anca böyle tatlı bir entrika çıkardı. :F Yarışma boyunca düşündüm acaba kardeşimi kıracak bir şey mi yaptım diye. :( Hediyelerim de harika çok sağol. :bhr:
Tebrikler mertcim. :X
Teşekkürler Emrecim. :D