Diğer Mr. Robot - Dizi Yorumları

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,673
Puanı
1,061
Dizinin 1.ve 2.bölümlerini izledim dizi sardı bende isme bakıp robot dizi sanıyordum ve hiç merak uyandırmamıştı ama dün kuzen gel izleyelim öyle değil dedi, izledim ve sardı cidden Dexter'a benzerlikleri var benimde dikkatimi çekmişti buradaki arkadaşlar da söylemişler zaten bakalım gelecek bölümler nasıl olacak. :) @OzaN sen bıraktın mı_?

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
2x8

Ben de pek beğenmedim bu bölümü

Herkesin deli gibi Elliot'u beklediği zamanda onsuz bir bölüm yaparak sağlam küfür yedi senaristler :A

7/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x9

Her bölüm kafamızda soru işareti bırakıp, bir sonraki bölümde daha fazla soru işareti bırakmaları hiç hoş değil.

Tyrell'ın eşi Olie dedi Elliot'un ismini. Aynı kişi olamazlar, şöyle: Elliot daha önce E Corp'a gittiğinde Tyrell’ın sekreterine Tyrell nerede diye sormuştu. Yani Tyrell’ın üçüncü kişiliği olmuş olsa kendi sekreterine kendisini neden sorsun? Bu arada iki gözüm Tyrell Wellick nerelerdesin. :(
8/10

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
2x9

Bu bölüm de pek açmadı beni. Çok ağır ilerliyor dizi.

2. aşamayı da Elliot planlamış ama her zamanki gibi hatırlamıyor bunu. Bakalım onun altından ne çıkacak bu kısmı merak ettim.

7.5/10

2x9

Her bölüm kafamızda soru işareti bırakıp, bir sonraki bölümde daha fazla soru işareti bırakmaları hiç hoş değil.

Tyrell'ın eşi Olie dedi Elliot'un ismini. Aynı kişi olamazlar, şöyle: Elliot daha önce E Corp'a gittiğinde Tyrell’ın sekreterine Tyrell nerede diye sormuştu. Yani Tyrell’ın üçüncü kişiliği olmuş olsa kendi sekreterine kendisini neden sorsun? Bu arada iki gözüm Tyrell Wellick nerelerdesin. :(
8/10

Abi ilk sezonun sonunda Elliot Tyrell'e ne olduğunu öğrenmek için gitmişti ya evine. Orada karısına kendisini Ollie diye tanıtmıştı. Hatta bu bölümün başındaki özette de gösterildi o sahne. O yüzden kadın ona Ollie demiştir.

Son düzenleme:

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x10

Dizide hareketlilik başladı haftaya zirve yapacak. :)

Erospu Angela, FBI ile anlaşıp muhbirlik yaptı galiba?

Mr. Robot, bildiklerinden korunmak için Elliot'a Tyrell hakkında yalan söyledi.

Cisco da öldü büyük ihtimal.

Son olarak Tyrell'in karısı acayip seksi, her seferinde tahrik ediyor beni. :A

8.5/10

Sherlock izleyenlerin kafa yapısına uygun bir dizi seni de bekleriz? :) @Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
2x10

Dizide hareketlilik başladı haftaya zirve yapacak. :)

Erospu Angela, FBI ile anlaşıp muhbirlik yaptı galiba?

Mr. Robot, bildiklerinden korunmak için Elliot'a Tyrell hakkında yalan söyledi.

Cisco da öldü büyük ihtimal.

Son olarak Tyrell'in karısı acayip seksi, her seferinde tahrik ediyor beni. :A

8.5/10

Sherlock izleyenlerin kafa yapısına uygun bir dizi seni de bekleriz? :) @Sherlock

Mr. Robot'u 1. Sezon 4. Bölüme kadar izledim zaten. Devam da edecektim ama o ara bir türlü fırsatım olmadı. Şimdi tekrar devam edeceğim kaldığım yerden zaten. Yorum da yaparım buradan. :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
2x10

Önceki bölümlere göre baya iyiydi.

Angela yine bildiğimiz gibi. İşin içine girmiş artık itiraf ederse ucu hepsine dokunacak o kesin. Onu anca Darlene engeller herhalde.

FBI'daki kadın da 2. kez aynı duruma düştü, yine yırttı. Üçüncüde o da yolcu olur muhtemelen :D

Tyrell'in karısı için ben de aynı hislerdeyim. Hele bu bölüm ayrı bi seksiydi :D

9/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x11

Sezon finali öncesi ortalama bir bölümdü.

Sonunda Tyrell geldi oley be. Hayalet baba, başından beri Army'ye çalışıyormuş. Elliot gibi ayık mıyız uykuda mıyız hayal mi görüyoruz artık belli değil. Haftaya her şey netleşir herhalde.

8/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x12 (Sezon Finali)

Sezon finalinde parçaları birleştirir her şeyi anlarım diye düşünüyordum ama yine beynim yandı. Mükemmel bir dizi gerçekten. :)

Elliot Tyrell'e Tyrell Angela'ya Angela Dark Army'ye sonra hepsi FBI'e, resmen beynim mıncıklandı. Femme fatale Joanna yine bölümün yıldızlarındandı. Üçüncü sezon çok daha iyi olacak gibi çünkü FBI tam anlamıyla peşlerinde. Herkesin resmi var. Çok daha güzel bir sezon bizleri bekliyor.
9/10

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
3x1

Vaov çok iyi başladı dizi. 2. sezondaki ağır, sıkıcı havası gitmiş ilk bölüm itibariyle.

Elliot'un babası da Whiterose ile çalışmış zamanında ve onlar tarafından öldürülmüş :eek:

Angela çözmüş iyice Elliot'u. Ne zaman Mr. Robot ne zaman Elliot olduğunu anlıyor. İntikam için de Mr. Robot tarafıyla hareket etmeye devam ediyor. İki kişiliği iyice savaş halinde olacak gibi bu sezon bir tarafı Angela ile diğer tarafı Darlene ile birlikte hareket edecek.

Bu da 2. bölüm fragmanından. As bayrakları :Z :A

d7bGR4.png

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Pek haz alamadım yarıda kapadım. İlla açıp izleyeceğim bir ara ama öyle zaman geçsin diye. -_-

Gerçi bu dönem sadece Lucifer'i bekliyorum izlemek için. Diğerleri çöp tadında geliyor genel olarak nedense.