Diğer Mr. Robot - Dizi Yorumları

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
İlk bölüm beklentileri çok yükselttiler, ikinci ve üçüncü bölüm de sıkıcı geçti ama hemen bir kenara atılacak dizi değil.

Zaten ilk bölümlerde karakter tahlili yapıyorlar. Alttan da hikayeyi yürütüyorlar. Her karakterin nasıl biri olduğunu iyice anladıktan sonra ana hikayeye geçecekler. Zaten sezon 10 bölüm. Çabuk hızlanır moralini bozma. :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x5

En heyecanlı yerde bitti. Bekle bekleyebiliyorsan haftayı şimdi. :)

Acaba birdaki bölüme Shayla sağ yöne mi yoksa sol yöne mi gidecek? Tam ikilemde kalması karanlık ve aydınlık yol ikilemi çok iyi yansıtılmış. :)

Bill Harper o kadar masum ve iyi niyetli gözüküyordu ki acıdım la adama. :)

8/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x6

İşte beklediğimiz hareketler, ilk bölümden sonraki en güzel bölüm. :)

Bozdu diyenlere bu bölüm iyi bir cevap olmuştur sanırım. :)

Allah Vera'nın bin türlü belasını versin, Shayla'dan ne istediniz la. :(

Elliot'un ağlayışı içimi parçaladı. Kendisinden çok acı bir intikam bekliyorum, bunu onların yanına bırakma al intikamımızı reyis. :)
9/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x7

Bir önceki bölüm kadar olmasa da yine de güzel bir bölümdü. :)

Özellikle Tyrell'in sahnesi ve Elliot'un sondaki sahnesi süperdi.

Tyrell'in kadını öldürdükten sonra aşağıya atmasını beklemiştim mendille boğazını silmesini değil. :)

Psikiyatrist hayatının şokunu yedi resmen. Elliot 5 dakika içinde kadının bütün hayatını özetledi. :)
8/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x8

Nasıl bir finaldi öyle. Dizi gittikçe kendine bağlıyor. :)

Darlene ile Elliot'un kardeş olduğuna dair hiçbir şey vermemişlerdi. :eek: Ben Darlene ile Elliot iyi bir çift olur diyordum. Vay be! :)

Elliot’un psikolojik ve akıl sorunları olduğunu bu bölüm net olarak gördük. Babası da Mr. Robot’muş bakalım nereye bağlayacaklar?
8.5/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x9

Geçen hafta diziyi çözdüğümü sandım bu bölümle çok ters köşe oldum. Senarist bizimle kafa buluyor, böyle bir dizi yok aslında hayal ürünü. :)

Pederi camdan atacam diye kendini mi attı yani? Angela ve Darlene o yüzden mi kanaman var vs. dedi? Şimdi biraz anlıyorum abi bölüm neydi ya.
8.5/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x10 (Sezon Finali)

Bekleneni veremeyen bir sezon finaliydi bence. Neyse en azından bölüm müzikleri güzeldi. Diğer sezona kadar yeter bu karışıklık bana. :)

Tyrell bana kalırsa ölmedi ilerde tekrar çıkabilir.

Elliot'un gözlerini kapatıp, tekrardan açtığında herkesin kaybolduğu an çok iyiydi. :)

Fsociety konuşmasında benim bile tüylerim diken diken oldu.

Son sahnede White Rose ile CEO konuşuyordu, bakalım ne olacak? :X

Son olarak Tyrell'in karısıyla ciddi düşünüyorum. :)
8.5/10

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Bazı capslar ve en son hoca'nın önermesi sonucu bende izlemiş bulundum ve açıkcası hoşuma gitti hatta hevesim yükseldi bile diyebilirim. :D

8.5 ile girişi yapıyım.

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
1x10 Sezon Finali

Hikaye çok sağlamdı yalnız. Bence önce herkes dizinin çok saçma olduğunu sonrada yanıldıklarında ki aldığı yüz şeklini görmek isterdim. :D

Yok artık babasını ölümden döndürüp birde unutturdular mı diye düşünürken adam şizorfren çıktı iyi mi. :D O sahneden sonra fsociaty'nin sadece kendi başına başardığını dair düşündüm.

Fakat son sahnede olaylar ciddi karışık, adam çıkartmış, mr.Robot'uda alet etmiş, muhtemelen önümüzde ki sezon bunu alt etmeye çalışıcaklar.

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x1

Güzel bir sezon açılışı oldu. :)

Kafamın içinde şu an sorular uçuşuyor. Bu bölüm ters köşe olabilir, belki de bilerek hacklenmiş görüntüsü verip ordan bi' mesaj verebilirler. Mr. Robot bu belli mi olur ? :)
8/10

legolas9900

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,819
Puanı
710
Cok iyi sezon acilisi oldu. Rami Malek rolünü cok iyi oynuyor. Dizi arada cok iyi yerlere deginiyor. Darlene´in Flash bellegi hazirladigi sahnedeki görünen ip adresi ilgi cekici.
192.251.68.254 :D
Edit: Browser´da adres cubuguna girin bakalim :D :D

puanim: 9/10

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
2x1 ve 2x2

Çok güzel devam ediyor.

Tyrell nereden nasıl çıkacak merak ediyorum. O telefonu da karısına Tyrell mi gönderdi acaba? Bu arada Joanna Wellick harika bir hatun.

Angela ruhunu şeytana satmış gözüküyor. Avukat kadın iyi gömdü.

Elliot'un aslında hapishanede olduğu ile ilgili çok mantıklı bir teori var. Sürekli aynı saatlerde yemek yemesi, annesinin gardiyan gibi davranması. Mesela Gideon ile olan görüşmesi tam bir hapishane görüşmesi gibiydi. Annesi de tıpkı gardiyanlar gibi döndü ve neler oluyor dedi. Bu benim teorim değil tabi redditte gördüm ve oldukça mantıklı gözüküyor.

9/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x7

Sezonun şimdiye kadarki en güzel bölümüydü.

Tahmin ediyordum Elliot'un hapishanede olacağını ama yinede şaşırttı. Elliot ne ara hapse girdi. Acaba ne zaman yakalandı? (Tyrell'ı öldürüp hapse girmesini) Umarım düzgün bir açıklama gelir 8. bölümde.
8.5/10

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
2x7

Baya iyi bölümdü. Son birkaç bölüm gayet iyi gidiyor zaten dizi. Sezonun başlarındaki sıkıcı halinden arındı.

Elliot'un gerek bu rutin hayatı, gerekse diğer karakterlerden kopması sebebiyle bana da bir tuhaf görünüyordu bu sezon yaşananlar ama hapishanede çıkmasıyla şaşırmadım desen yalan olur :D Yalnız Ray ile olan olaylar neydi şimdi? O hapishanede müdür falan mıydı acaba. Ya da gardiyanların başı da olabilir. Yanındaki de başka bir gardiyan. @sürgünüm

9/10

Son düzenleme:

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
2x7

Valla öyle bir şekle soktular ki, bitirmediler bide. Bildiğin bi duraksadım, dedim bölüm felanmı atladım acaba, bazı noktalara açıklama getiremedim. Ve beynim ciddi anlamda zorlandı o hapishaneye geçişte. :D

Zenciyi bir an için dark army'nin adamı sanmıştım ama hapishaneye geçtiler bi anda bir çarpıldık hani,tüm planlar iptal. Bir eleman nasıl olduysa 1. bölüm sonunda, şu olacak şeyleri tahmin etmiş mesela.

Kız kardeşiyle, sarı kızla hapishanede buluşup konuştular o halde, ben üstüme düşeni yaptım vurgulaması vardı bundan dolayıymış demek ki. Enteresan. Valla 8. bölümü bekliyorum cevaplar lazım.