Mont Giymek

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Mont benim bildiğim göbekli erkeklerin göbeğini saklama aracıdır :F

ozaman biraz göbek var sendede @Tolstoyevski :A :A :A
Mont benim bildiğim göbekli erkeklerin göbeğini saklama aracıdır :F

ozaman biraz göbek var sendede @Tolstoyevski :A :A :A

Göbeğin g'si yok oldukça zayıfım, boy da kısa olunca mont giyince emin ellerde hissediyor insan :A Ancak tüm bunların yanısıra mont giymek nedensiz olarak güzel bir şeydir. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Göbeğin g'si yok oldukça zayıfım, boy da kısa olunca mont giyince emin ellerde hissediyor insan :A Ancak tüm bunların yanısıra mont giymek nedensiz olarak güzel bir şeydir. :D
Yani elleri cebine koyup yürümek serbest yürümeğe oranla daha insana dengeli güvenli geliyor gerçekten birde böyle yünlü bir mont olunca daha çok kızlar için geçelri :F kendimi daha güvende bile hissettiğim oluyor hayvanların bazı postları onları güvende hissettirirya o hesap :A :A :A

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Ayakta 2 kat çorap, onun üstüne bot, altta sıcak tutan içlik ya da eşofman altı, onun üstüne pantolon, üstte ince kazak, onun üstüne kalın kazak, onun üstüne resim1'deki gibi sıcacık tutan mont, ellerde deri ya da yün eldiven, kafada pamuk bere, onun üstüne montun kapşonu, çene hizasını 360 derece sımsıkı çevreleyecek atkı... Ve buz gibi havada kara basarken çıkan gıcır gıcır sesler, bembeyaz sokaklar, kar taneleriyle dolu gökyüzü, nefes verdiğinde oluşan buhar... Mutluluk nedir, mutluluk bunlardır.
Okurken terledim :(
Ben kışın gömlekle çıkıyorum dışarı uzun süreli olmayanlara :(

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kadına hiç yakışmayan bi tekstil ürünü. Erkeğe biraz daha yakışıyor.
Jack Jones'un renkli montlarını tercih edenler cool görünüyor kışın. Marka önemli.:F

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Ayakta 2 kat çorap, onun üstüne bot, altta sıcak tutan içlik ya da eşofman altı, onun üstüne pantolon, üstte ince kazak, onun üstüne kalın kazak, onun üstüne resim1'deki gibi sıcacık tutan mont, ellerde deri ya da yün eldiven, kafada pamuk bere, onun üstüne montun kapşonu, çene hizasını 360 derece sımsıkı çevreleyecek atkı... Ve buz gibi havada kara basarken çıkan gıcır gıcır sesler, bembeyaz sokaklar, kar taneleriyle dolu gökyüzü, nefes verdiğinde oluşan buhar... Mutluluk nedir, mutluluk bunlardır.
Üstüne salep, dışarıdan geldikten sonra üşüyen ellerini katalitikte ısıtırken aniden geçen üşüme hissinin verdiği huzur, seyyar kestaneciden kese kağıdı ile kestane almak.. Ulan karla kaplanan arabayı temizlemeyi bile özledim :A

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Kötü bir haberim var. Gayler de uzun pardesü tarzı giyinebilirler. :(

Şişme, kocaman montları ne zaman giydiğimi hatırlamıyorum bile. Kışa dair sevilecek en son şeylerden biri bence üst üste, kalın kalın giyinmek. Giyinmesi ayrı, soyunması ayrı dert. :A
Uzun pardesü giyen gay görmedim ama sen mi giyiyon yoksa :D

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Uzun pardesü giyen gay görmedim ama sen mi giyiyon yoksa :D

Gördüğün gaylerin çoğu senin fark edebildiklerin. Neyse. :D Benim demek istediğim giyebilirler yani elleri, vücutları var sonuçta. Yakışana da çok yakışan bir kıyafet o. :D