Monaco - Beşiktaş | Şampiyonlar Ligi G Grubu 3. Maç | Haber & Yorumlar

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
g92A35.jpg

Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi 3. maçında deplasmanda Fransız ekibi Monaco ile karşı karşıya geliyor.

Monaco XI: Subasic, Sidibe, Glik, Jemerson, Toure, Fabinho, Moutinho, Lemar, Tielemans, Keita Balde, Falcao.

Beşiktaş XI: Fabri, Adriano, Pepe, Tosic, Caner, Atiba, Tolgay, Quaresma, Babel, Talisca, Cenk Tosun.

Stadyum: II. Louis Stadyumu
Saat: 21:45
Hakem: Milorad Mazic
Yayın: TRT1 ve Tivibu Spor 2

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Beşiktaş'ın özellikle Avrupa maçlarındaki hücum gücü çok sağlam. Elit seviyeye yaklaşmış durumda. An itibariyle de Cenk de 50 milyon Euro yaptı değerini. :D Talisca maç seçerek oynuyor. Monaco grubun en zayıfı. Porto ve Beşiktaş el ele çıkar bu gruptan. :):)
Not. Leipzig kendi evinde Beşitaş'ı yener. Bol gollü bir maç olur. :D

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Golü yediği gibi hemen karşılık vermesi çok iyi oldu Beşiktaşın. Bu tempoda devam etmeliler, beraberlik yeterli olur Beşiktaş için riske atmaya gerek yok.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Beşiktaş ballı takım, uefa Avrupa ligi bozması gruba düştü adamlar :A Sen kalk Real Madrid, Bayern, Chelsea, Juve gibi takımların arasından varını yoğunu satmış Monoco ile eşleş. Yetmesin, 1.torbadan daha zorlu 2.torbadan Barça, Atletico, PSG, Dortmund, City, United ve Sevilla arasından git Porto'yu seç :A

Cidden aşırı ballı bu takım. Grupta bir tane A seviye takım yok, hepsi ortalama takımlar. Umarım ikinci turda City, Barça, Dortmund gibi acımayacak bir takım çıkar da Liverpool'un rekorunu egale etmeye yaklaşırlar. Cidden çok istiyorum bunu, Beşiktaş'la aramızda düşmanlık benzeri bir nefret var şu an benim :A

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Kusursuz bir deplasman takımı oyunu. Bu akşam bir kıvılcım çaktı. Bu galibiyet lige etki edecektir. Beşiktaş düzelme yolunda bir adım atmıştır.

Bize bu gururu yaşattıkları için teşekkür ediyorum. İlk golde tribündeki Fransız kodamanların sevinmesine ayar olmuştum. :D

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Helal olsun. Babel gerçekten her türlü takdiri hakediyor. Biraz yaşı az olsa Bayern Munih'te ilk 11 oynar. Tebrikler kartallara :A Ama yine de 2.turu merakla bekliyoruz. Bu sefer ŞL tadlnda bir rakip gelse bari. :D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
2.tura çıkın, Liverpool da oradan gelirse göreceğiz bakalım :A
Not. Babel efsane oynuyor. En üst seviyyeye çıktı adam.
Hayaller başka günlere kaldı :A
Beşiktaş ballı takım, uefa Avrupa ligi bozması gruba düştü adamlar :A Sen kalk Real Madrid, Bayern, Chelsea, Juve gibi takımların arasından varını yoğunu satmış Monoco ile eşleş. Yetmesin, 1.torbadan daha zorlu 2.torbadan Barça, Atletico, PSG, Dortmund, City, United ve Sevilla arasından git Porto'yu seç :A

Cidden aşırı ballı bu takım. Grupta bir tane A seviye takım yok, hepsi ortalama takımlar. Umarım ikinci turda City, Barça, Dortmund gibi acımayacak bir takım çıkar da Liverpool'un rekorunu egale etmeye yaklaşırlar. Cidden çok istiyorum bunu, Beşiktaş'la aramızda düşmanlık benzeri bir nefret var şu an benim :A
Birazdan capslariniz gelecek sizin :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Beşiktaş'ın gruptan çıkmasını en başından beri istiyordum zaten. Hem ülke puanına faydası var, aynı zamanda 2.tura çıkmaları hakları.
Ayrıca Real Madrid, Bayern seviyesinde bir takımla hiç oynamadılar. Özellikle bazı cahil fanatik taraftarların"Avrupa Fatihi" gibi yorumları canımı sıkıyor. Bir kere o seviyede 2 maç oynasınlar da Şampiyonlar ligi nasıl bir yer görsünler. Hem asıl taraftar da artık bunu ister. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Beşiktaş'ın gruptan çıkmasını en başından beri istiyordum zaten. Hem ülke puanına faydası var, aynı zamanda 2.tura çıkmaları hakları.
Ayrıca Real Madrid, Bayern seviyesinde bir takımla hiç oynamadılar. Özellikle bazı cahil fanatik taraftarların"Avrupa Fatihi" gibi yorumları canımı sıkıyor. Bir kere o seviyede 2 maç oynasınlar da Şampiyonlar ligi nasıl bir yer görsünler. Hem asıl taraftar da artık bunu ister. :D
Kıskanç @MasacRE- @Tolstoyevski örnek alırlar inş seni bravo :A :A :A @Harunnn60