Miray Daner, Yeni Dizisinde Yeni Görüntüsüyle Ekranlarda Olacak!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
ub2zT_1528874838_8798.jpg

Başarılı oyuncu Miray Daner, yeni dizisi için sıkı bir hazırlık yapıyor!

Yapımcılığını MedYapım'ın, yönetmenliğini Serhan Şahin'in üstleneceği ''Bir Litre Gözyaşı'' dizisinin başrollerinde Miray Daner, Mert Yazıcıoğlu, Sanem Çelik ve Tolga Tekin yer alıyor. Miray Daner dizide üniversite sınavına hazırlanan Cihan adlı genç kıza hayat verecek. Basketbol tutkunu olan Cihan'ın hayatı omurilik soğanı dejenerasyonu hastalığına yakalanmasıyla alt üst olacak. Miray Daner'in annesi Figen'i Sanem Çelik, babası Muzo'yu ise Tolga Tekin canlandıracak.

Miray Daner ise yeni rolü için sıkı çalışıyor. Sıkı bir diyet ve sporla bir hayli zayıfladığı öğrenilen genç oyuncu hastalıkla ilgili de şu günlerde geniş kapsamlı bir araştırma yapıyor.

Mert Yazıcıoğlu'nun 'Mahir' karakterine hayat vereceği ''Bir Litre Gözyaşı'' yeni sezonda Kanal D'de!

Kaynak: Medyatava

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Medcezir'in ergen kızı büyüdü de, başrollerde yer alıyor. Medcezir'in tekrarlarına denk geliyorum arada, istemsiz gülüyorum görünce. :D

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Bu rolde kesinlikle Farah Zeynep olmalıydı. Merakla beklediğim bir diziyi ama bu kızı sevmediğim için büyük ihtimalle izlemem.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,093
Puanı
1,060
Çok merak ettiğim dizilerden biri bu özellikle Mirayın performansını merak ediyorum karakteri kolay olmayacak bir karakter çünkü :D