Netflix Mindhunter - Dizi Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu diziyi de izleyecek vaktim yok zaten :A
Elfler filan vardı hani? Onu da boşlukta izledim bi kaç bölüm ama sarmadı:X Hiçbişeyi dolduramadı:F
evet konuyu rahatlıkla terkedebilirsin gözün arkada kalmasın :)

boşluğunu kasvetle doldurmak istiyorsan senin tercihin saygı duyarız :)
@destere @MasacRE- kırılmasın diye hepimizin yerine kendini feda edip 1.bölümü izledi :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Elfler filan vardı hani? Onu da boşlukta izledim bi kaç bölüm ama sarmadı:X Hiçbişeyi dolduramadı:F
yazın belki jessica gelir
jessica jones umu bekliyorum dörtgözle marvelin en iyisi en muhteşemiydi kadın hareketlerine bile aşık olmuştum gelsede izlesek

@destere @MasacRE- kırılmasın diye hepimizin yerine kendini feda edip 1.bölümü izledi :A :A :A
ilk sahnede seyirciye yem atmışlar seyircinin ayağı alışsın diye sonra vermişler kokmuş yemeği artık ilk sahnenin hatrına kokmuş yemek yemek zorunda kalıyorsun ilk bölüm :) hanı manav tezgahı gibi iri domatesler öndedir çürükler arkada :))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bu diziyi de izleyecek vaktim yok zaten :A
eklediklerinide izlediğini görmediğimiz için senden yana en ufak şüphemiz yok:) zaten izleyeceğim dediğin diziyide izlemiyorsun izlemeyeceğim dediğin diziyi zaten izlemeyeceğin kesin :)

İzlediğine pişman olmuş gibi görünüyor:A
pişman değilim tecrübe kazandık (@MasacRE- nin önerdiği dizilerden uzak duracaksın :) ) zaten tecrübe dediğimiz şey hayatta yediğimiz kazıkların bileşkesiymiş :)

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
eklediklerinide izlediğini görmediğimiz için senden yana en ufak şüphemiz yok:) zaten izleyeceğim dediğin diziyide izlemiyorsun izlemeyeceğim dediğin diziyi zaten izlemeyeceğin kesin :)

pişman değilim tecrübe kazandık (@MasacRE- nin önerdiği dizilerden uzak duracaksın :) ) zaten tecrübe dediğimiz şey hayatta yediğimiz kazıkların bileşkesiymiş :)
İzleyecem dediysem izlerim ama ne zaman olur onu bilemiyorum :A :A ikinci alıntı için de haklısın reyiz :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
yazın belki jessica gelir
jessica jones umu bekliyorum dörtgözle marvelin en iyisi en muhteşemiydi kadın hareketlerine bile aşık olmuştum gelsede izlesek

ilk sahnede seyirciye yem atmışlar seyircinin ayağı alışsın diye sonra vermişler kokmuş yemeği artık ilk sahnenin hatrına kokmuş yemek yemek zorunda kalıyorsun ilk bölüm :) hanı manav tezgahı gibi iri domatesler öndedir çürükler arkada :))
Martta başlıcak zaten:Z

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bu liste guncellenmeli. La Casa de Papel 8.8 şuan o listede 8.5 :A Supernatural 8.5 ama listede 8.3 :A Ayrıca ilk 100'de olmak 250de olmakan daha iyi değil mi:F:F
Yok o iş öyle değil :A Oy sayısı falan da hesaba katılıyor ona göre oluşuyor o liste, karmaşık bir sistem tam olarak nasıl olduğunu bilmiyorum :A

Ayrıca ilk 100 dediğin liste şu anki popülerlikleri işte. Mesela Vikings daha yeni araya girdiği için ilk sıradaymış :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yok o iş öyle değil :A Oy sayısı falan da hesaba katılıyor ona göre oluşuyor o liste, karmaşık bir sistem tam olarak nasıl olduğunu bilmiyorum :A

Ayrıca ilk 100 dediğin liste şu anki popülerlikleri işte. Mesela Vikings daha yeni araya girdiği için ilk sıradaymış :A
Senin 250lik listede La Casa de Papel'i 10bin kişi oylamiş. ama Mindhunterı 65bin kişi filan :A La Cas yı 65 kişi oylasa kim bilir nolur:A