Netflix Mindhunter - Dizi Yorumları

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
harunda bu :A :A :A
_79119_m.jpg
Hhahahah 80 kiloysa Emre de olabilir :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
harunun ilk forumla benle kaynasma zamanları aklıma geldi oda okul için yatacak ama bizim mesajlarımızı okumaktan yatamıyordu :F

sende harun gibi forumda kalıcı önemli olucaksın ona işaret :A
Hahah hatırladım eskileri :A Geceleri susmazdınız sizin yüzünüzden az uykusuz kalmadım :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
bu konuyu açtırmışsında @MasacRE- ben varmıydım yoktum o zamanlar yorumlarada bakarsan kendimi göremiyorum yorumlarda :)
birde konuyu sanırım gaga @Harunnn60 açmış onun açtığı konuların bereketi kaçıyor konu kuruyor resmen:) oysa @Çiğdem- konuyu açsa şimdi buralar gül bahçesine dönerdi :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bu konuyu açtırmışsında @MasacRE- ben varmıydım yoktum o zamanlar yorumlarada bakarsan kendimi göremiyorum yorumlarda :)
birde konuyu sanırım gaga @Harunnn60 açmış onun açtığı konuların bereketi kaçıyor konu kuruyor resmen:) oysa @Çiğdem- konuyu açsa şimdi buralar gül bahçesine dönerdi :)
Aaa zaten dizi arıyoruz bunada bakarız Soygun bitsinde :F Ama @MasacRE- önermiş kesin kötüdür gemici filmi hala aklımdan çıkmadı :F @Forumdash

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Aaa zaten dizi arıyoruz bunada bakarız Soygun bitsinde :F Ama @MasacRE- önermiş kesin kötüdür gemici filmi hala aklımdan çıkmadı :F @Forumdash
Destere'nin bahaneleri bitmiyor :) Konuyu sen yokken açtırmış olabiliriz ama sen gelince de söyledim sana ve @Forumdash a laf dinletemedim :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Destere'nin bahaneleri bitmiyor :) Konuyu sen yokken açtırmış olabiliriz ama sen gelince de söyledim sana ve @Forumdash a laf dinletemedim :)
ben tek nasıl izleyeyim önce bir bölüme başlasanız ilk bölüm yorumu alsak sonra bende ısınırım yavaş yavaş :)
yalnız o komedi olanı bir izleyeceğim ilk bölümünü arada bir komedi dizisi iyi gelir farklı bişeyler denemek lazım :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ben tek nasıl izleyeyim önce bir bölüme başlasanız ilk bölüm yorumu alsak sonra bende ısınırım yavaş yavaş :)
yalnız o komedi olanı bir izleyeceğim ilk bölümünü arada bir komedi dizisi iyi gelir farklı bişeyler denemek lazım :)
@MasacRE- Dizi konusu açtırmış @Harunnn60 ile Temel Reis den bahsetmişiz konuda
:F :F :F

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059