Miley Cyrus - Younger Now | Yeni Klip

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Malibu ile sessizliğini bozan Miley Cyrus birkaç ay aradan sonra yeni bir klip yayınladı.
Younger Now isimli şarkı oldukça değişik klipiyle ilgi gördü.

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Öğlen konuyu açacakdım ama açamadım. Şimdiye kısmetmiş. :D
Bu gece yayınlanmış ve daha 3 milyona ulaşmadı.

Bence ilk 2 dinlememe göre iyi değil şarkı, hatta baya sıkıcı. Klip iyi gibi, klipi beğendim.

Miley baya Lady Gaga yolundan gidiyor ne dersin? @Harunnn60 Yani sakinleşcem diye baya abartdı, eski tarzından uzaklaştı. :( Aslında Malibu harika idi de, bu olmamış.

Sizde dinleyin. @sokak sanati @OzaN @Forumdash

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Bence ilk 2 dinlememe göre iyi değil şarkı, hatta baya sıkıcı. Klip iyi gibi, klipi beğendim.

Miley baya Lady Gaga yolundan gidiyor ne dersin? @Harunnn60 Yani sakinleşcem diye baya abartdı, eski tarzından uzaklaştı. :( Aslında Malibu harika idi de, bu olmamış.

Malibu iyiydi tuttu bunu şimdi bir kez dinledim ama sakin kafa ile bir daha dinleyeceğim. :D Gaga gibi olur mu demek için çok erken. :A Şuan yeni tarzına halen ilgi var birde yeni albümü de yakında gelecekmiş. Sanırım nabız yokluyor bu şarkılarla. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Yok olmamiş şarkı... Değişmişse değişmiş değişikliğini bana yansıtmasın, şarkılarını yansıtmasın. Bana ilham olmıcak zaten... neden beni eğlendirmiyor:(

Who owns my heart tarzına dönse:( o klipte ona ve şarkıya aşığım:bhr: