Mesut Yar: ''Mahkeme Ne Derse O...''

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Mesut Yar: ''Mahkeme Ne Derse O...''

İzdivaç programları arasındaki sert tartışmanın nedenini dillendiren olmadı. Ya da şöyle söyleyelim bunu bir rant kavgası olarak tanımlamak işimize geldi... Ama işi bir parça kurcalayınca ortaya başka şeyler de çıkıyor. Mesela haziran ayında bir mahkeme var. İzdivaç işinin format sahibi olan Artı Film (FOX-Zuhal Topal'la) bu mahkemeyi kazanırsa ekranda kendi izni dışında bu tür içerik yapabilecek kimse kalmayacak. Hâl böyle olunca ayrılık fikrine alışmalıyız. Gelecek yıl ekranda ya bir tane ya da hiç izdivaç programı olmayacak. Mesele bu kadar net!

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Yüce Türk yargısına güvenim sonsuz :A
İnşallah toptan kaldırırlar :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Esraya en son baktiğimda Nevruz'la roportaj yapıyordu. Esra artık gitsin öyle derin hikayeleri olan insanlarla röportaj filan yapsın:X Zaten bunun alt çalişmaları yapılıyor.
Esra bırakacağını açıklamiş
Zuhal final tarihini açıkladı
Seda Sayan yurt dışına çıkıyormuş
Songül zaten erken havlu attı:F ben erkenden hepsini bitirdim :F

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Esraya en son baktiğimda Nevruz'la roportaj yapıyordu. Esra artık gitsin öyle derin hikayeleri olan insanlarla röportaj filan yapsın:X Zaten bunun alt çalişmaları yapılıyor.
Esra bırakacağını açıklamiş
Zuhal final tarihini açıkladı
Seda Sayan yurt dışına çıkıyormuş
Songül zaten erken havlu attı:F ben erkenden hepsini bitirdim :F
Neden anlamak istemiyorsun 'SEZON FİNALİ O final değil. :-):-)

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Tama senin hatırn için sezon finali:X olurda mesut yarın dediği gibi başka türleri olmazsa?
Zuhal Topal'la - FOX - Sobe Film bu işin en iyisi. Reytinglerden de belli. Korkmuyoruz onlardan RTÜK'ten de. İnşallah gerçekten de daha çok iyi olacak her şey bizler için.. :bhr::bhr:

Son düzenleme: