Meryl Streep 'Big Little Lies'ın 2. Sezonunda!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,901
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

DUVWjpKVQAAyRUY.jpg

HBO'nun sevilen dizisi Big Little Lies'ın 2. sezonuna sürpriz isim!

Başrollerini Nicole Kidman, Reese Witherspoon ve Shailene Woodley'nin paylaştığı yapımın 2. sezonunda 21 Oscar adaylığından 3'ünü ödüle çeviren Meryl Streep de rol alacak. Başarılı oyuncu, sezon finalinde öldürülen Perry'nin başına gelenlerin ardından cevap bulmak için Monterey'e gelen acılı annesi Mary Louise Wright'a hayat verecek.

Emmy, Altın Küre ve SAG olmak üzere birçok ödül kazanan Big Little Lies'ın 2019'da geri dönmesi bekleniyor.
Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
2019da geri dönmesi iyi. Ben de yazın ilk sezonu izlerim artık (heralde ertelemem:A)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
@destere sevinir artık o baya baya izliyordu bu tuhaf diziyi :A Pll biter bitmez onun çakmasını bulmuş yine 4-5 kız bunda da var sanırım :F @Forumdash @xemrexxx
Bizde izleyelim:A Burda fazla aşk olmaz hem:A hem de Ufacık tefecik gibi Gökçe gibi bayaaaanlar yoktur:A
Konuk oyuncu olarak gelir bu kadın sanırım sezonunu tamamında oynarsa harika olur.:eek:

O değilde UTC'nin senaristi bayram eder artık. :A yeni konuları aşırır artık bu diziden. :A :A @sokak sanati @Ahmed @Thequeer

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Konuk oyuncu olarak gelir bu kadın sanırım sezonunu tamamında oynarsa harika olur.:eek:

O değilde UTC'nin senaristi bayram eder artık. :A yeni konuları aşırır artık bu diziden. :A :A @sokak sanati @Ahmed @Thequeer
Bu daha 2. Sezonda mı ya bu dizi bende başlamayı düşünüyordum da bi 3-5 sezon gitsin bekleyemem :A
Ben bu diziyi izlerim yakında.:A
Bizde izleyelim:A Burda fazla aşk olmaz hem:A hem de Ufacık tefecik gibi Gökçe gibi bayaaaanlar yoktur:A
Aaa Ufak Tefek Ecünnüler bunun uyarlamasımı @destere duysa bu diziyi terk eder haber verelim :A :A :A

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
Aaa Ufak Tefek Ecünnüler bunun uyarlamasımı @destere duysa bu diziyi terk eder haber verelim :A :A :A
2.Sezonu başlayacak diyor :A

Türkiyede olanın kadrosu berbattı bu diziye belki bakabiliriz @Forumdash dediği gibi Gökçe yok en azından :A :A :A @sokak sanati @Thequeer
Tam uyarlama değil ya kendine özgü bi uyarlaması var. Biliyorsunuz çok güzel özgün uyarlama yapıyoruz bkz. Bizim Hikaye :A @Çiğdem- @Harunnn60

Ay Gökçe kadar başınıza taş düşsün ne güzel oynuyor kadar :bhr: @Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Aserat yeni bir haber konusu açtı

DUVWjpKVQAAyRUY.jpg

HBO'nun sevilen dizisi Big Little Lies'ın 2. sezonuna sürpriz isim!

Başrollerini Nicole Kidman, Reese Witherspoon ve Shailene Woodley'nin paylaştığı yapımın 2. sezonunda 21 Oscar adaylığından 3'ünü ödüle çeviren Meryl Streep de rol alacak. Başarılı oyuncu, sezon finalinde öldürülen Perry'nin başına gelenlerin ardından cevap bulmak için Monterey'e gelen acılı annesi Mary Louise Wright'a hayat verecek.

Emmy, Altın Küre ve SAG olmak üzere birçok ödül kazanan Big Little Lies'ın 2019'da geri dönmesi bekleniyor.
Orijinal formatta oku
@destere sevinir artık o baya baya izliyordu bu tuhaf diziyi :A Pll biter bitmez onun çakmasını bulmuş yine 4-5 kız bunda da var sanırım :F @Forumdash @xemrexxx
destere izledi çoktan zaten. :F

ilk sezonu muhteşemdi big little lies ın ikinci sezonunu bekliyorum merly teyzenin katkısıda harika olmuş :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,457
Puanı
1,061
2019da geri dönmesi iyi. Ben de yazın ilk sezonu izlerim artık (heralde ertelemem:A)

destere izledi çoktan zaten. :F

ilk sezonu muhteşemdi big little lies ın ikinci sezonunu bekliyorum merly teyzenin katkısıda harika olmuş :)
Ufak tefek cinayetlere 2.sezon türkan şoray gelmeli biz de aşağı kalmayalım şimdi orjinalinden:A