Meryem Uzerli'den Yeni Haberler

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,465
Puanı
1,061
Uzun süredir haber alamıyorduk! :mad:

Dünya starı Meryem'in bu güzel haberleri mutluluk verici! ;)

Yine her zaman ki gibi reytinglerde izlenme rekorları kıracaktır. :ok:
@Çiğdem- kafasına oklavayla mı vurdun bunun :eek:

Yok tek yapacağım o ol

Etiketleyip üzerine alınma diyen zekanın eşini bulmaya çalışacağım ve bulursam kuşlara takacağım ters ucsublar diye.:)
seni olmamış attıktan sonra etiketledim farkındaysan kendin istemişsin dahil olmayı :D kuşlara çok yüklenme o yüzden :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@Çiğdem- kafasına oklavayla mı vurdun bunun :eek:

seni olmamış attıktan sonra etiketledim farkındaysan kendin istemişsin dahil olmayı :D kuşlara çok yüklenme o yüzden :D

Adı lazım degil dediğin üye benim girdim konuya gördüm ve olmamış dedim mahsuru mu var. Haklısın kuşları seninle imtihan etmiyeyim yazık onlarada.

Neyse senin gereksiz konularına prim vermeyeceğim. Hit almak için herkesi etiketliyorsun zaten ama kimse yemiyor çok seviniyorum.:kiki:

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,465
Puanı
1,061
Adı lazım degil dediğin üye benim girdim konuya gördüm ve olmamış dedim mahsuru mu var. Haklısın kuşları seninle imtihan etmiyeyim yazık onlarada.

Neyse senin gereksiz konularına prim vermeyeceğim. Hit almak için herkesi etiketliyorsun zaten ama kimse yemiyor çok seviniyorum.:kiki:
kendini adı lazım değil diye tanımlıyorsan sen bilirsin :)))

ayrıca ben herkes yorum yapsın diye etiketlemiyorum görmeleri yeterli :D hayal gücünü başka şeylere sakla hadi çüz annalise keatingle arama giriyorsun şu an :)))

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,465
Puanı
1,061
@mrt-06 Bu arada son 3 yildir batiyor meryosun işlerine kalp atmişsin kadinin dizisi 12 ocak 2016 da basladi daha 1 yil olmamis isleri baslayali böyle karalama amacli komik mesajlari begenmezdin sen elem keder seni de mi sardi :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
@mrt-06 Bu arada son 3 yildir batiyor meryosun işlerine kalp atmişsin kadinin dizisi 12 ocak 2016 da basladi daha 1 yil olmamis isleri baslayali böyle karalama amacli komik mesajlari begenmezdin sen elem keder seni de mi sardi :A
MY'den ayrıldığı tarih 2012/2013 değil miydi? Son 3 yıl tabiri yanlış olmaz o yüzden. :D

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,465
Puanı
1,061
Mesajda iş demiyor, dahil olduğu her şey diyor yani burdan aşk hayatını bile çıkarım yapabilirz. :A
Markadi batmafi
Filmi batmadi
Tv oyunculari icinde bir kenan meryoştan yüksek reklam ücreti aliyor

Yani her şey demek elem kederin hayal ürünü:A

80 yapımı uyarlaması ne dizi mi? Ruslar mı çekiyormuş? Ne biçim konu :T: @xemrexxx
İmdb ye meryoş hakkinfaki haberlere tikla zaten 5 tane var en üstteki haber screendaily.com a ait oku :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Elem keder yapmadan bir rakamlara bak bundan sonra zira rakamlata kafa atilmaz:A
Rakamlara güvenmiyorum ben de mesela kariyeri düşüşte olan bir oyuncunun menajeri olsam 1'e 10 katıp medyaya servis ederdim. O paraların herhangi bir senedi vs. bir şeyini görmeden inanmam, benim için sadece dedikodudan ibaret. :X

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,465
Puanı
1,061
Rakamlara güvenmiyorum ben de mesela kariyeri düşüşte olan bir oyuncunun menajeri olsam 1'e 10 katıp medyaya servis ederdim. O paraların herhangi bir senedi vs. bir şeyini görmeden inanmam, benim için sadece dedikodudan ibaret. :X
Diger oyuncular ve menajetlerinin eli armut toplamiyor herhalde herkes salsa yalan haberi kaos çikar:A

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,465
Puanı
1,061
hahaha aa dahada gelemez inş türkiyeye :A :A :A

Uzun süredir haber alamıyorduk! :mad:

Dünya starı Meryem'in bu güzel haberleri mutluluk verici! ;)

Yine her zaman ki gibi reytinglerde izlenme rekorları kıracaktır. :ok:

80 yapımı uyarlaması ne dizi mi? Ruslar mı çekiyormuş? Ne biçim konu :T: @xemrexxx
@destere bak meryoşun sana mesajı var :A @cookies @vadikızı @Aserat @Harunnn60 @Jonsnow @denizz19 @Bully @eskici