Meryem Uzerli'den Yeni Haberler

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,583
Puanı
1,061
Kendi markasının tanıtımı için Moskova'ya giden Meryem Uzerli'nin seyahatinin detayları ortaya çıkmaya devam ediyor.

1980 yapımı Black Angel filminin yeniden uyarlaması için anlaşma imzalayan Uzerli , 2 de dergi çekimi yaptı. Marie Claire Rusya ve Velvet Magazine'e pozlar veren Meryem Uzerli, çekimlerden bazı anları da instagram hesabından paylaştı.

Meryem Uzerli ayrıca geçtiğimiz hafta da Hırvatistan'da 2 dergiye kapak oldu; Gecenin Kraliçesi dizisinin başarısıyla TV Ekran dergisine; Annemin Yarası filmiyle de Gloria dergisine.
CwXRKFdW8AAEDT8.jpg
CwXRJmFXAAAEsQq.jpg
cvbvcbvcbvc.png

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Meryem hayranları sayesinde dergilerin tirajı 3 kat artmış dermişim...:kiki: Şaka şaka bu yalana çocuklar bile inanmaz çünkü Meryem'in dahil olduğu her şey son 3 yıldır batıyor.:F

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,583
Puanı
1,061
hhha hayırr gelmesin sonra meryem sayesinde anneyi geçtiniz diye 1 yıl konusursun :F
1 yıl yetmez kız :F yaşadığın sürece kafana kakarım :F ay zaten özcanın filmi var sonra 1 film daha çekecek edho ya marta gelir haziranda çıkar bari hızırı ya da ilyası öldürüp çıksın :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
''..Gecenin Kraliçesi dizisinin başarısıyla TV Ekran dergisine..'' LOL :A

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Meraktan ölmustuk emreye ne oldu,haber açmıyor diye ))

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
konuyu okumadın ya da anlamadın ikisi de sorun bence:D kapak olduğu dergi hırvatistanda dizinin hırvatistandaki ilk bölümü 13.5; 2.bölümü 12.7 reyting almış yani @sokak sanati gibi atılmaya gerek yok :D
Banane Hırvatistandan la :A Beni, iş yerinden yorgun argın dönüp TV başında kaliteli bir şeyler izlemek için kıymetli vaktini ayıran milletim bağlar :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
bağlamazsa yorum yapma o zaman :A ya da konuyu anlamadıysa anlamamışım diyebilirsin:D
Konuda G.K'nin başarısına dair lokasyon belirtmemişsin adam gibi konu aç öyle anlayalım o zaman :A Hırvatistanda 2 dergiye kapak olmuş bilmem ne. Oturup bu fondoten satan teyze nerde nereye kapak olmuş, hangi dizisi nerde ne kadar reyting almış diye araştırma mı yapayım boş adamlar gibi :A

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,583
Puanı
1,061
Konuda G.K'nin başarısına dair lokasyon belirtmemişsin adam gibi konu aç öyle anlayalım o zaman :A Hırvatistanda 2 dergiye kapak olmuş bilmem ne. Oturup bu fondoten satan teyze nerde nereye kapak olmuş, hangi dizisi nerde ne kadar reyting almış diye araştırma mı yapayım boş adamlar gibi :A
la ergi hırvatistanda kendi ellerinle yazdın oradaki reytingi beni bağlamaz diye hırvatları niye bağlasın türkiyedeki reytingi adamlar kendi ülkelerindekini yazacak neyse uzatmaya gerek yok htgawm zamanı hadi çüz :D @sokak sanati eleme kedere devam sen de zaten tek yapabileceğin 1 olmamış atmak :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
konuyu okumadın ya da anlamadın ikisi de sorun bence:D kapak olduğu dergi hırvatistanda dizinin hırvatistandaki ilk bölümü 13.5; 2.bölümü 12.7 reyting almış yani @sokak sanati gibi atılmaya gerek yok :D

Bana niye laf attın yine gereksiz gereksiz. Adımı boş yere etiketlemenden acayip rahatsızım ayrıca ben neye atılmışım. Nerde bur tartışma olsa sen alıntı yaptığın için oluyor. Sözlerini tartta konuş.;)

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,583
Puanı
1,061
Bana niye laf attın yine gereksiz gereksiz. Adımı boş yere etiketlemenden acayip rahatsızım ayrıca ben neye atılmışım. Nerde bur tartışma olsa sen alıntı yaptığın için oluyor. Sözlerini tartta konuş.;)
orada etiketlenmemiş ve meryemi sevmeyen dolu üye var daha geçen hafta meryem hakkında 2 yalan haber açan beyazsoy; laf sokmaya çalışan yakamoz; beni kışkjırtabileceğini düşünen sürgünüm; pek kaale alınmasa da başka bir anti furkan tb liste uzar da gider en az 10 kişi vardır forumda yani sen üstüne alındıysan senin problemin:D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Uzun süredir haber alamıyorduk! :mad:

Dünya starı Meryem'in bu güzel haberleri mutluluk verici! ;)

Yine her zaman ki gibi reytinglerde izlenme rekorları kıracaktır. :ok:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
la ergi hırvatistanda kendi ellerinle yazdın oradaki reytingi beni bağlamaz diye hırvatları niye bağlasın türkiyedeki reytingi adamlar kendi ülkelerindekini yazacak neyse uzatmaya gerek yok htgawm zamanı hadi çüz :D @sokak sanati eleme kedere devam sen de zaten tek yapabileceğin 1 olmamış atmak :D

Yok tek yapacağım o zaten.
orada etiketlenmemiş ve meryemi sevmeyen dolu üye var daha geçen hafta meryem hakkında 2 yalan haber açan beyazsoy; laf sokmaya çalışan yakamoz; beni kışkjırtabileceğini düşünen sürgünüm; pek kaale alınmasa da başka bir anti furkan tb liste uzar da gider en az 10 kişi vardır forumda yani sen üstüne alındıysan senin problemin:D

Etiketleyip üzerine alınma diyen zekanın eşini bulmaya çalışacağım ve bulursam kuşlara takacağım ters ucsublar diye.:)