Meryem Uzerli’nin Yeni Dizisinin Senaryosu Ortaya Çıktı!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Meryem Uzerli’nin Yeni Dizisinin Senaryosu Ortaya Çıktı!

CQr8TvRU8AAMmwJ-150x150.jpg

O3 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği, şimdilik adı ''Aşkın Kokusu'' olan dizinin senaryosu ortaya çıktı!

Başrollerini Meryem Uzerli, Murat Yıldırım ve Mehmet Aslantuğ’un paylaştığı, senaryosunu Ozan Aksungur ile Cüneyt Aysan’ın yazdığı, Yağmur - Durul Taylan kardeşlerin yönettiği dizinin konusu şöyle:

Meryem Uzerli, babası Türk, annesi Fransız, Nice’te küçük bir parfüm dükkânı olan parfümör (parfüm eksperi) rolünde. İki aşk arasında kalacak güzel oyuncu Şirin karakterini canlandıracak.

Öldürülen arkadaşının 3 yaşındaki oğlunu evlat edinen Karadenizli ünlü bir işadamı olan Aziz’in (Mehmet Aslantuğ) bir kızı, bir oğlu vardır. Eşi, oğlunu doğururken ölür. Aziz, eşine olan aşkı ve saygısından hayatına yeni bir kadın sokmaz. Meryem Uzerli’nin canlandırdığı kız gelince işler değişir. Aynı kıza, Aziz’in büyütüp, kızını verdiği ve tüm işlerinin başına geçirdiği evlatlığı da gönlünü kaptırır.​

Kod adı ''Aşkın Kokusu'', Aralık ayında Star TV'de!

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
Bu iki senarist kvp 'nun eski senaristleri değil mi ??????

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,834
Puanı
1,061
cesaret daha orjinal duruyordu. :) murat yıldırım için bakıcam. bekliyoruz diziyi.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Pekte kötüymüş.:A Neyse bu elemli kısmıydım:F

Biraz Aşkı Memnu havası sezdim konudan. Yanlı adamın genç kadına aşkı, ve üvey evladının genç kadına aşık olması.
'Behlül burada yeğen değil üvey evlat zaten Adnan'da evladım diyordu ve Nihal'e sonradan aşık olmuyor baştan evleniyor. Olaya Bihter girince dengeler yine değişiyor. Adnan zaten aynı.'
Meryem Bihter olmaya çalışacak gibi.:F

Çokta orjinal değil ama iyi işlenir ise iş yapar. Aşkı Memnu'nun çakması olacak ama o belli.:A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,571
Puanı
1,061
Cüneyt Aysan'a şaşırdım. Aşk-ı Memnu 2 olacak gibi duruyor bakalım göreceğiz umarım tutmaz :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
131,757
Puanı
1,061
Pekte kötüymüş.:A Neyse bu elemli kısmıydım:F

Biraz Aşkı Memnu havası sezdim konudan. Yanlı adamın genç kadına aşkı, ve üvey evladının genç kadına aşık olması.
'Behlül burada yeğen değil üvey evlat zaten Adnan'da evladım diyordu ve Nihal'e sonradan aşık olmuyor baştan evleniyor. Olaya Bihter girince dengeler yine değişiyor. Adnan zaten aynı.'
Meryem Bihter olmaya çalışacak gibi.:F

Çokta orjinal değil ama iyi işlenir ise iş yapar. Aşkı Memnu'nun çakması olacak ama o belli.:A
Cüneyt Aysan'a şaşırdım. Aşk-ı Memnu 2 olacak gibi duruyor bakalım göreceğiz umarım tutmaz :)
kötü düşünenleri görünce nedense tutacak gibi :A
bekliyoruz bakalım :)

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
adamlar uzmanmış baksana helal olsun şu dizinin konusuna bak raci ile bahadır ın yazdıkları yasak aşka bak vay arkadaş artık bir itirafın zamanı geldide neyse
Artık herkes günün şartlarına ayak uyduruyor :)))) sen buna vay arkadaş bu Nasıl iş dersin Bazıları da normal karşılar ;) kapitalist sistem işte kimse Hatice'yle ilgilenmiyor herkes neticenin derdinde ;))))

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
Artık herkes günün şartlarına ayak uyduruyor :)))) sen buna vay arkadaş bu Nasıl iş dersin Bazıları da normal karşılar ;) kapitalist sistem işte kimse Hatice'yle ilgilenmiyor herkes neticenin derdinde ;))))
doğrusun artık amaç her ne ise onun için her yol mübah sayılıyor

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çilek Kokusu dizisinden ismi, Aşkı Memnu dizisinden konuyu kopyalamışlar :F

Tutacağını sanmıyorum dizinin.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Oha cidden Aşk-ı Memnu 2. :F Ee Meryem de haklı şimdi Beren gibi bir starın yolundan gitmek istiyor kadın. :A Bakalım tutacak mıı :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,744
Puanı
1,061
Konu ve isim klişe duruyor, Meryem'in karakterinin adı da ayrı bir mesaj konusu. :A

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
İsme bak Çilek Kokusu gibi olmuş :))))) ne zaman başlıyacak bu dizi hep başlıyacak ama biz göremiyoruz konusuda bayatladı artık.:))