Meryem - Tanıtım Fragmanı | Kanal D

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
ozgur2113 yeni bir haber konusu açtı

Meryem - Tanıtım Fragmanı | Kanal D

meryem-1.jpg

Kanal D'nin yeni ve iddialı dizisi Meryem'in ilk tanıtımı yayınlandı!

Başrollerinde Ayça Ayşin Turan, Furkan Andıç, Açelya Topaloğlu, Cemal Toktaş, Serenay Aktaş ve Uğur Demirpehlivan'ın yer aldığı, yönetmen koltuğunda Mustafa Şevki Doğan'ın oturduğu dizi, Kore dizisi 'Secret'tan uyarlandı. Yapımcılığını TMC Film'in üstlendiği dizide, aşık olduğu kadını kaybettikten sonra intikam hırsıyla yanan Savaş'ın, suçlu gördüğü Meryem'e hayatı zindan etmesi anlatılıyor.

Meryem, yakında Kanal D'de!

Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,098
Puanı
1,060
Tanıtıma bayıldımm konusu ilgi çekici görünüyor tutacak bu dizi bence:D

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Müzikleri sanırım Kıraç yapıyor. Fox'ta olmaması iyi olmuş, tutmayacağı belli dizinin. TMC kore dizisi uyarlaması konusunda başarısız zaten, buna baktığımda da Acı Aşk'ın soğuk tanıtımları canlandı gözümde. Ayça Ayşin Turan'ın Karagül'den hemen sonraki başrol ısrarını anlamıyorum, resmen boşu boşuna yüzünü eskitiyor. Oyunculuk olarak hala çok yetersiz, daha kat etmesi gereken çok yol varken yazık ediyor kendisine, iyi bir yüzü var çünkü...

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Aynen sert bir adam olacak furkan merak ettiğim meryemi neden suçlu buluyor acaba:D

Kaza olmuş sanırım çarptı sanıyor olabilir. :D

Müzikleri sanırım Kıvanç yapıyor. Ama Fox'ta olmaması iyi olmuş, tutmayacağı belli dizinin. TMC kore dizisi uyarlaması konusunda başarısız zaten, buna baktığımda da Acı Aşk'ın soğuk tanıtımları canlandı gözümde. Ayça Ayşin Turan'ın Karagül'den hemen sonraki başrol ısrarını anlamıyorum, resmen boşu boşuna yüzünü eskitiyor. Oyunculuk olarak hala çok yetersiz, daha kat etmesi gereken çok yol varken yazık ediyor kendisine, iyi bir yüzü var çünkü...

FOX izlemiş ilk bölümü beğenmemiş. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,098
Puanı
1,060
Müzikleri sanırım Kıvanç yapıyor. Tutmayacağı çok belli dizinin. TMC kore dizisi uyarlaması konusunda başarısız zaten, buna baktığımda da Acı Aşk'ın soğuk tanıtımları canlandı gözümde. Ayça Ayşin Turan'ın Karagül'den hemen sonraki başrol ısrarını anlamıyorum, resmen boşu boşuna yüzünü eskitiyor. Oyunculuk olarak hala çok yetersiz, daha kat etmesi gereken çok yol varken yazık ediyor kendisine, iyi bir yüzü var çünkü...

Bu dizidemi kore uyarlaması bizimkiler yazdı sanıyordum bende:D

Kaza olmuş sanırım çarptı sanıyor olabilir. :D

FOX izlemiş ilk bölümü beğenmemiş. :A

Kaza değilde başka bişey varmış gibi geldi bana çarpma olsa meryem neden çarpsın ki ona:D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,098
Puanı
1,060

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Açelya mı vardı dizide :bhr: Keşke Barış Ardıç olsaydı. Bu dünkü çocukla dizi zor tutar.

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Güzel olmuş tanıtım, müzikler Kırac'a ait galiba :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bu dizi romantik komedi olmayacak mıydı? Böyle bir fragmanı görünce şaşırdım bir an. Fena değil gibi duruyor, yeni fragmanlara da göz atmak lazım. İlk başlarda tutup daha sonradan çöküş yaşayacak tipten dizilere benziyor sanki?

ihearyourvoice

Favori Üye
Reaksiyon puanı
203
Puanı
144
Bu dizi bildiğin ağır drama komediye çevirmişler.başroldeki adam göze batacak derecede yeteneksiz.orijinaline hakaret resmen

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Müzik aşırı tanıdık değil mi aliye falan miydi? Çok tanıdık hem de