Kanal D Meryem - Dizi Yorumları

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
meryem-yeni-dizi-oyunculari-konusu-kadrosu.jpg

Kanal D'nin yeni ve iddialı dizisi ''Meryem'' bu akşam yayın hayatına başlıyor!

Yapımcılığını TMC Film’in üstlendiği, başrollerinde Ayça Ayşin Turan, Furkan Andıç, Serenay Aktaş, Açelya Topaloğlu, Cemal Toktaş ve Türkü Turan’ın (konuk oyuncu) yer aldığı, yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan’ın üstlendiği dizi ‘Secret’ isimli Kore dizisinden ekranlara uyarlanıyor.

''Meryem'' yeni bölümleriyle her çarşamba 20.00'de Kanal D'de!

Dizi ile ilgili yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060
Bölüm şimdi bitti ben çok beğendim oyunculukları
senaryoyu çok güzel olmuş Açelya komedide az çok izlediğim için bu rolde nasıl olur diye düşünüyordum başta olmamış gibi geldi ama bölüm ilerledikçe daha iyi geldi bana Furkan muhteşemdi yaşayarak oynadı rolünü Ayşin çok güzeldi çok güzel oynadı oda Meryem rolü ona çok yakışmış Cemal Toktaş iyiydi karaktere sinir olsamda rolünü güzel yaptı uyarlama bir dizi ama bana hiç uyarlama gibi gelmedi Meryem neler yapacak bakalım;)

@Yiğitt izledinmi diziyi yorumun ne

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bölüm şimdi bitti ben çok beğendim oyunculukları
senaryoyu çok güzel olmuş Açelya komedide az çok izlediğim için bu rolde nasıl olur diye düşünüyordum başta olmamış gibi geldi ama bölüm ilerledikçe daha iyi geldi bana Furkan muhteşemdi yaşayarak oynadı rolünü Ayşin çok güzeldi çok güzel oynadı oda Meryem rolü ona çok yakışmış Cemal Toktaş iyiydi karaktere sinir olsamda rolünü güzel yaptı uyarlama bir dizi ama bana hiç uyarlama gibi gelmedi Meryem neler yapacak bakalım;)

@Yiğitt izledinmi diziyi yorumun ne
Yarın sabah izleyeceğim, yorumumu atarım o zaman. :D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Jenerik müziği harika olmuş. Bi an 70'lerde 80'lerde mi geçiyor bu dizi dedim ama günümüzde geçiyormuş.

İzlemedin ama kaliteli diziye benziyor.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060
Evdeyim de netten Kara Sevda izliyorum. Hem güncel dizilerimi sabah izlemeyi seviyorum. Dolunay ve Ateşböceği'ni yayınlandığı günün ertesi izliyorum. :D

:DHee tmm o zaman iyi seyirler sana yorumlaşarız inşallah yarın artık sıkıntım düzeldi rahat rahat takılacam nette

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Açelya Topaloğlu için bakacağım ama Furkan Andıç yine oyunculuğunu (!) konuşturmuş izlediğim kadarıyla, bir insan bu kadar mı yapmacık oynar.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İlk bölümü izlemeye başladım, jeneriği pek beğenmedim. Çok ağır olmuş, ciyak ciyak. :( Keşke jenerikte o dizi müziği olsaydı sadece.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1. BÖLÜM YORUMU

Harika bir dram olmuş, çok beğendim. Oyuncular da harika, tek korkum Serenay Aktaş'tı. O da çok oturmuş dizide, korkum kalmadı. @eskici kanka izle diziyi de birlikte yorumlarız. :A

Oktay'a çok sinir oldum, Meryem sevgi için bu nasıl fedakarlık? :(

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060
1. BÖLÜM YORUMU

Harika bir dram olmuş, çok beğendim. Oyuncular da harika, tek korkum Serenay Aktaş'tı. O da çok oturmuş dizide, korkum kalmadı. @eskici kanka izle diziyi de birlikte yorumlarız. :A

Oktay'a çok sinir oldum, Meryem sevgi için bu nasıl fedakarlık? :(

Bende Serenaydan korkuyodum ama dediğin gibi iyiydi ya Oktaya bende sinir oldum ya böyle savcı olurmu kariyerim mahvolmasın diye kızın hayatını mahvetti başkası var ayrıl gitsin ne aldatıyosun kızı bea karşında böyle bir savcı olsaydı ne yapardın yiğit;)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bende Serenaydan korkuyodum ama dediğin gibi iyiydi ya Oktaya bende sinir oldum ya böyle savcı olurmu kariyerim mahvolmasın diye kızın hayatını mahvetti başkası var ayrıl gitsin ne aldatıyosun kızı bea karşında böyle bir savcı olsaydı ne yapardın yiğit;)
Yani sevgili yönünden mi sordun? :D Eğer sevgilim araba çarpsa ve beni hapise yollama olayı olsa fedakarlık yapmazdım. Bana ne, ben duramam hapiste falan. :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060
Yani sevgili yönünden mi sordun? :D Eğer sevgilim araba çarpsa ve beni hapise yollama olayı olsa fedakarlık yapmazdım. Bana ne, ben duramam hapiste falan. :D

:Fhayır o yönden sormadım böyle bir dava gelse önüne Oktay gibide bir savcı gelse ne yapardın diyorum