Meryem Bornozlu Hızır'ı Fırlatıp Atıyor !

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sahneye başka uyumlu başlık aklıma gelmedi :A :A :A

@Forumdash Merakla bunu bekliyordun sanırım , adam patates çuvalı gibi yuvarlandı
:F :F :F
Bu nasıl başlık :F
başlığı bende sevmedim :) zaten kötü başlık yüzünden konu dikkatimi çekmedi :)
oysa, '' meryem bornozunuda çıkarıp seyircilere kendi iç dünyasını ifşa etti'' diye bir başlık olsa konuyu görür görmez dalardım konuya :) napalım bornozlu veya bornozsuz hızırı ? ölse daha iyi:)

Evet :A Nasl da yere sermiş senin Hzırı :F

Palton olayım Meryem :A
Arzu Yanardaği görmek de güzel oldu. Hayat Bağlarından beridir hiç görmemiştim:X
hayallerin bile berbat :) palto tenle temas etmez :)
benimde benzer hayallerim var da, ben kadının teniyle temas eden bir giysi olmayı tercih ederdim :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
oysa, '' meryem bornozunuda çıkarıp seyircilere kendi iç dünyasını ifşa etti'' diye bir başlık olsa konuyu görür görmez dalardım konuya :) napalım bornozlu veya bornozsuz hızırı ? ölse daha iyi:)

benimde benzer hayallerim var da, ben kadının teniyle temas eden bir giysi olmayı tercih ederdim :)
Yaaa önce palto olur sonra gömleği olur sonra içliği filan olur :X Acelem yok...Ne kadar geç o kadar ..... :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Hhahah öldürüyordu zaten herifi patates çuvalı gibi yuvarladı sırtına cam batmış :F :F :F

Aklında bulunsun yakalarsam aynısı başına gelebilir aslında senin ders çıkarman gereken bir konu
:A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Hhahah öldürüyordu zaten herifi patates çuvalı gibi yuvarladı sırtına cam batmış :F :F :F

Aklında bulunsun yakalarsam aynısı başına gelebilir aslında senin ders çıkarman gereken bir konu
:A :A :A
bornozla yanına kadar gelebileyim yeterli gerisi önemli değil başıma geleceklere razıyım :)