Meryem Çakırbeyli'den Efsane Racon! | EDHO 79. Bölüm

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Karakteri pasif gibi bilmiyorum büyük düşman sandık ama hala düşmanmı dostmu anlayamadık :F büyük düşman başka ünlü bir oyuncu çıkıcak sanırım :A
Bu açıdan rol hatası olmuş aslinda yoksa bu oyuncuya Ünal tarzında bir rol yapilsaydı ortalık karışırdı bölüm aksiyonu daha da artardı:A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Meryem masayı da yönetsin.

mesut akusta beni hayal kırıklığına uğrattı karakteri hiç ilgi çekici değil ama olgun şimşek şimdidene fsane oldu yaşar sahnelerini iple çekiyoruz :Z:Z:Z @Sherlock @mesmeso61 @xemrexxx @batuhankaralar

Mesut Akusta'nın karakteri üst düzey bir düşman. Ayak işleriyle uğraşmıyor. Şimdi Hızır'ın öncelikli hedefi Mürsel. Mürsel'i bitirince, Ekrem ve Hızır savaşını izleriz. İşte o zaman Mesut Akusta ön plana çıkar. :A

Yaşar için ise diyecek bir şey yok. Hem oynadığı karakter müthiş, hem replikleri müthiş. Olgun Şimşek muhteşem oynuyor zaten.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Meryem masayı da yönetsin.

Mesut Akusta'nın karakteri üst düzey bir düşman. Ayak işleriyle uğraşmıyor. Şimdi Hızır'ın öncelikli hedefi Mürsel. Mürsel'i bitirince, Ekrem ve Hızır savaşını izleriz. İşte o zaman Mesut Akusta ön plana çıkar. :A

Yaşar için ise diyecek bir şey yok. Hem oynadığı karakter müthiş, hem replikleri müthiş. Olgun Şimşek muhteşem oynuyor zaten.
Ben son denilen düşmanın başka biri çkıcanı sanıyorum bu ekrem seçeneğini kafamdan çıkardım :A :A :A

O alkol sorunları nedeniyle ayrılmış öyle duydum :D Ceylan'a yazacaklardı da hevesleri kursaklarında kaldı resmen :A
sen duyduysan doğrudur :A :A :A @xemrexxx

Son düzenleme:

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ben son denilen düşmanın başka biri çkıcanı sanıyorum bu ekrem seçeneğini kafamdan çıkardım :A :A :A

sen duyduysan doğrudur :A :A :A @xemrexxx

Mürsel, Mürsel'in bir üst kademesi Ekrem, onun bir üst kademesinin kim olacağı belirsiz. Ben Selçuk Yöntem veya Musa Uzunlar oynasın istiyorum o karakteri. :A