Mert'in Nefes Kesen Dövüş Sahnesi!

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
"Devrem, bu ne hal ya? Ters dönmüş tobağa gibi..."

İçerde'nin 27. bölümünde; Mert, Sarp'ın telefon sinyalinden, Sarp'ın tutulduğu evin yerini tespit ediyor. Ardından bayılma numarası yaparak; Kudret'in adamlarını teker teker alt ediyor ve Sarp'ı kurtarıyor.

İçerde, yeni bölümüyle Pazartesi 20:00'da Show TV'de!

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Şakaa dediği ve yerdeki adama sövdüğü sahneden öldüm gülmekten :F

Psikopatlık yakışıyor bu adama :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Şakaa dediği ve yerdeki adama sövdüğü sahneden öldüm gülmekten :F

Psikopatlık yakışıyor bu adama :A
bu diziye kadar çağatay gibi arasada gıcıktım ama aksiyonun gerçekten hakkını veriyor bence bu dizinin çetin beyden sonra en yetenekli 2.oyuncusu :A çağatay isim avantajını kullanıyor :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
bu diziye kadar çağatay gibi arasada gıcıktım ama aksiyonun gerçekten hakkını veriyor bence bu dizinin çetin beyden sonra en yetenekli 2.oyuncusu :A çağatay isim avantajını kullanıyor :A
Valla Çağatay da sürekli geliştiriyor kendini :D Halk onu izlemeyi seviyor, Aras'ın öyle bir gücü yok mesela :A Belki bu diziden sonra olur :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Valla Çağatay da sürekli geliştiriyor kendini :D Halk onu izlemeyi seviyor, Aras'ın öyle bir gücü yok mesela :A Belki bu diziden sonra olur :A
zırlama konusunda geliştiriyor ama aksiyonda geliştiren türkiyede iyi oyuncu olur bence aras ilerde çağataydan daha iyi konumda olucak kıvanc aksiyonu beceremediği için kenanın seviyesine çıkamadı :A :A :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
zırlama konusunda geliştiriyor ama aksiyonda geliştiren türkiyede iyi oyuncu olur bence aras ilerde çağataydan daha iyi konumda olucak kıvanc aksiyonu beceremediği için kenanın seviyesine çıkamadı :A :A :A
Kıvanç Kuzey Güney'de şov yapıyordu kız ne diyon sen :A

Ama sonra aksiyonla devam etmedi nedense, halbuki çok yakışıyor ona :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kıvanç Kuzey Güney'de şov yapıyordu kız ne diyon sen :A

Ama sonra aksiyonla devam etmedi nedense, halbuki çok yakışıyor ona :D
ÇAĞATAYD onun gibi olur inş :A

bence kıvancın en efsane rolu sekiz ayoll ahh ahh hala izlerim 2 dev oyuncuyu karşılıklı izlettiren diziydi ezel :bhr: @xemrexxx

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
ÇAĞATAYD onun gibi olur inş :A

bence kıvancın en efsane rolu sekiz ayoll ahh ahh hala izlerim 2 dev oyuncuyu karşılıklı izlettiren diziydi ezel :bhr: @xemrexxx

her iki parlağın karizması etkilenmesin diye dövüşürken seviştikleri gereksiz bir sahneydi:) yine ezel in kötü sahnelerinden birini hatırlattınız :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
ay bu gece fantezisine başlamış kaçın herkes off line olsun nolur nolmaz:A @Bully @destere @mrt-06 @Harunnn60
Ablam için bir fantazi de ben ürettim. :A Bir Çiğdem'e Tutuldum yeni sezonda Show TV'de! :A

37pzXA.png

@Çiğdem- @Bully @cookies @destere @Yakamoz-Asi @vadikızı @ozmoturk @dosimosi @Sherlock @turkuazz