Merhaba ben kontciel

kontciel

Yeni Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
21
Puanı
4
vikings izliyor olman harika
narcos a başlamış ama devam edememiştim sıktı dizi :)
@Çiğdem- @Forumdash sizin okçu camış oğlan arrowa yeni bir ortak çıktı sevinebilirsiniz :)
Fena Stephen Amell hayranıyımdır :) Narcos beni de fazla sarmadı ama nedeni bilinmez izliyorum 2. sezondayım daha zaten :) Vikings için söze bile gerek yok zaten soluksuz takip ediyorum :) :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Fena Stephen Amell hayranıyımdır :) Narcos beni de fazla sarmadı ama nedeni bilinmez izliyorum 2. sezondayım daha zaten :) Vikings için söze bile gerek yok zaten soluksuz takip ediyorum :) :)
seni hemen la casa de papel dizisine alalım farklı ve güzel bir dizi seveceğine eminim :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Arrow da twd gibi gittikçe sıktığı için sevinemedim ama Flash ve SPN'ye ortaksa sevinebilirim:Z @kontciel
konusu açılmışken twd nin yeni bölümlerini takip ediyormusun bu sezon ilk bölümde bıraktım devamını izleyemedim hala ama eskiden forum twd yorumlarıyla dolardı şimdi kimse uğramıyor orayaa :) dizinin en büyük hayranlarından @Harunnn60 bile twd den bahsedince kaçacak yer arıyor o kadarmı kötü bölümleri yoksa millet izleyemediği içinmi oralar çoraklaştı :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
konusu açılmışken twd nin yeni bölümlerini takip ediyormusun bu sezon ilk bölümde bıraktım devamını izleyemedim hala ama eskiden forum twd yorumlarıyla dolardı şimdi kimse uğramıyor orayaa :) dizinin en büyük hayranlarından @Harunnn60 bile twd den bahsedince kaçacak yer arıyor o kadarmı kötü bölümleri yoksa millet izleyemediği içinmi oralar çoraklaştı :)
Sıkıla bozula izliyorum işte:( Koskoca 7 sezon izlemişim. Bi çırpıda atamıyorum. Aksiyon veya dramadan cok uzak artık. Edebi yönü basmiş.Boş boş felsefik konuşmalar filan bana pek hiatp etmiyor. Aslında sen uzun konuşmaları seversin nasıl izleyemedin?

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Yok son bölümleri izleyemedim her yerden kaldırılmış :A Bırakmadım yani :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sıkıla bozula izliyorum işte:( Koskoca 7 sezon izlemişim. Bi çırpıda atamıyorum. Aksiyon veya dramadan cok uzak artık. Edebi yönü basmiş.Boş boş felsefik konuşmalar filan bana pek hiatp etmiyor. Aslında sen uzun konuşmaları seversin nasıl izleyemedin?
uzun konuşmaları rick veya negan kazması yapıyorsa sevmem maggie yapıyorsa katlanırız tabiki:) önemli olan konuşmanın uzunluğu değil kimden çıktığıdır :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Arasi @Çiğdem- erkan keka yi @destere birakmaz yani senin dizi degil:A

Aynen dediğin gibi :A Bir ara başlayalım twd'ye :A

oradaki kızıl saçlıda @Çiğdem- olmalı :A :A

son sezonun işte ilk bölümünü izledim devamını indirerek izleyeceğim ama ne zaman orası tam belli değil :)

Aradan dönecekti şubatta (b) Yetiş bari de en azından lak lak yaparken geçer zaman :A @Çiğdem- devam ediyon diziye dimi ?
Twd tüm bölümlerini izlemiştim zaten aradan dönmesini bekliyoruz :A

@kontciel Nickin hep şunu hatırlatıyor bana :F :F :F

Ben Çelik Arçelik :F :F :F

kontciel

Yeni Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
21
Puanı
4
seni hemen la casa de papel dizisine alalım farklı ve güzel bir dizi seveceğine eminim :)
Olur müsait bir zamanda başlarım :)
Arrow da twd gibi gittikçe sıktığı için sevinemedim ama Flash ve SPN'ye ortaksa sevinebilirim:Z @kontciel
Twdyi sadece 2 sezonda bıraktım çok alakalı değilim ama Flash takip ediyorum :) Dc hayranı olduğum için bütün dc kahramanlarının dizilerini izlerim :) SPN ne bu arada çıkaramadım?

Twd tüm bölümlerini izlemiştim zaten aradan dönmesini bekliyoruz :A

@kontciel Nickin hep şunu hatırlatıyor bana :F :F :F

Ben Çelik Arçelik :F :F :F
Hahahahaha bu ne koptum :A :X