Merhaba ben kontciel

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Hoş geldin.:Sen
Sinan Hazancıyım bilgin olsun :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Son düzenleme:

kontciel

Yeni Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
21
Puanı
4
fazyas ne gız fazilet-yasin mi :eek:
Yok ya Fazilet Yasemin di o ahahahahahahaah Allah iyiliğini versin Yasin illetiyle Kraliçemiz Fazileti bir mi tutacağım.:lol:

Merhaba ben de buraların yenisiyim. 14 bölümdür Çukur'u 32 bölümdür Fazilet'i hiç kaçırmadım.

Ayrıca profil resminden anime izlediğini belli ediyorsun. Senle çok iyi anlaşacağız tabii kalıcı olursan. :A

Ohaa Fazilet'le Yasin mi? :eek:

NilSin varken HazSin mi?
YağHaz forever :A:F
Ahahaha inşAllah. Umarım çok iyi anlaşırız:) Bu arada tab2 sonsuza kadar YağHaz whxhehzwhdhshxhehd

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Yok ya Fazilet Yasemin di o ahahahahahahaah Allah iyiliğini versin Yasin illetiyle Kraliçemiz Fazileti bir mi tutacağım.:lol:

Ahahaha inşAllah. Umarım çok iyi anlaşırız:) Bu arada tab2 sonsuza kadar YağHaz whxhehzwhdhshxhehd

Kendimi tanıyayım o zaman. Ben Kerem, 20 yaşındayım Almanya'da ikamet ediyorum. Anime olarak D.Gray-man, Fullmetal Alchemist favorim.

kontciel

Yeni Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
21
Puanı
4
Kendimi tanıyayım o zaman. Ben Kerem, 20 yaşındayım Almanya'da ikamet ediyorum. Anime olarak D.Gray-man, Fullmetal Alchemist favorim.
Memnun oldum:) Bende Türkiye'de yaşıyorum. En sevdiğim animeler kesinlikle Black Butler, Monster ve Erased izlemediysen izlemeni tavsiye ederim. Ayrıca Fullmetal Alchemist Brotherhood'u izledim. Mükemmel bir anime zaten IMDb si konuşuyor. 9.1 le 1. sırada :)

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Hoş geldin :D Faziletle bir sorunum yok ama her zaman her yerde Çukur dizisinin karşısındayım :A :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Memnun oldum:) Bende Türkiye'de yaşıyorum. En sevdiğim animeler kesinlikle Black Butler, Monster ve Erased izlemediysen izlemeni tavsiye ederim. Ayrıca Fullmetal Alchemist Brotherhood'u izledim. Mükemmel bir anime zaten IMDb si konuşuyor. 9.1 le 1. sırada :)

Hiçbirini izlemedim ama kesin listemdedir.. Bende zaten Brotherhood'dan bahsetmiştim. Gerçekten efsane .

kontciel

Yeni Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
21
Puanı
4
Hiçbirini izlemedim ama kesin listemdedir.. Bende zaten Brotherhood'dan bahsetmiştim. Gerçekten efsane .
İngilizce adlarını söylediğimden çıkaramamış olabilirsin Japonca adları biraz fazla karışık Kuroshitsuji, Boku Dake İnai Machi mm bir de listeye Mirai Nikki yi ekliyorum. Hepsi Müthiş ama özellikle Boku Machi (benim kısaltmamla:)) izlemelisin. Tavsiye ediyorum

Çukur da izliyor:A Yine bizim diziyi izleyen biri :A Hoşgeldin @kontciel
Hoşbulduk fazla spoi olmasın kafa dengiyimdir :)

Arasi @Çiğdem- erkan keka yi @destere birakmaz yani senin dizi degil:A
Kubilay ne günlere duruyor :)