Meltem Cumbul ve Fikret Kuşkan Aynı Dizide!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Meltem Cumbul ve Fikret Kuşkan Aynı Dizide!

14-yil-sonra-yeniden-birlikteler-8019408.jpeg

Daha önce 'Yılan Hikayesi' ve 'Muhteşem Yüzyıl' gibi dizilerde rol alan Meltem Cumbul ile 'Bıçak Sırtı', 'Parmaklıklar Ardında' ve 'Hanımın Çiftliği' gibi sevilen yapımlarda rol alan Fikret Kuşkan, yeni bir dizide bir araya gelecek.

Aralık ayının sonuna doğru Ürgüp’te çekimlerine başlanacak projenin yapımcılığını ‘Poyraz Karayel’, ‘Göç Zamanı’, ‘İşler Güçler’ ve 'Kara Ekmek’ gibi dizilerin yapımcısı Limon Film üstlenecek.

Dizinin adı, kanalı veya konusu hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

Orijinal formatta oku

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
İkisi de oldukça sevdiğim isimler. Fikret Kuşkan'ı Parmaklıklar Ardında da, Meltem Cumbul'u Gurbet Kadını ve Yılan Hikayesinde keyifle izlemiştim. Bekliyoruz bakalım. :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
baktilar Emrahin dizisi tutuldu hemem O bölgede dizi cekimine el attilar.
gel gelelim bu diziye, oyuncu secimi harika. simdiden reyting kokusu gelmeye basladi burnuma :A

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Propaganda filminde olduğu gibi seksi bir rolü canlandırırsa, şimdiden iki izleyicisi hazır. :A @destere

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
iki yazisini okumamisim :A
Farkındayım her şeyi yarım yamalak okuyorsun zaten. :A Türkçe'yi nasıl konuşuyorsun çok merak ediyorum. Beyaz Show'a katılan Esra-Sabit Şimsek çifti gibi olabilir mi? Geçen gece onlara gülmekten yerlere yattım. Daha önce Ben Bilmem Eşim Bilir'e de katılmışlardı. :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Farkındayım her şeyi yarım yamalak okuyorsun zaten. :A Türkçe'yi nasıl konuşuyorsun çok merak ediyorum. Beyaz Show'a katılan Esra-Sabit Şimsek çifti gibi olabilir mi? Geçen gece onlara gülmekten yerlere yattım. Daha önce Ben Bilmem Eşim Bilir'e de katılmışlardı. :)
abooo bana baya buyuk bir tas atmissin. daha yeni gördum yazini. Onlarinkini görmedim. Turkcem iyidir benim. biliyorsun turkce dersi verdigimde oluyor. gerci ögretmen kitligindan bana mecbur kalmislardir :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Yılan hikayesi Zeyno karakterini çok sevmiştim hiç unutmadğımı defalarca
izlesemde aynı zevki aldığım bir karakterdi o yüzden meltem hanımı severim
bakalım nasıl bir dizi olacak:D

yıldızlar yarışıyorda meltem cumbulla yarışsammı acaba @denizz19 :F

Dosi

Süper Mod.