Show Meleklerin Aşkı - Dizi Yorumları

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,906
Puanı
1,060
Hardalı seviyormuş ama izlemedini kendisi demişti ama izleyenden çok onun yorumu v ar Darısı Başımıza dizisinde de öyle :F
Aptallar takımı size diyorum ki İZLİYORUM AMA İLGİMİ ÇEKEN KISIMLARINI İZLİYORUM BÖLÜMÜN ÇOĞUNU İZLİYORUM,örneğin Darısı Başımıza Erkenci Kuş bu dizileri hiç izlemiyorum ve bilgi sahibi değilim :fist::fist::handfist::handfist:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aptallar takımı size diyorum ki İZLİYORUM AMA İLGİMİ ÇEKEN KISIMLARINI İZLİYORUM BÖLÜMÜN ÇOĞUNU İZLİYORUM,örneğin Darısı Başımıza Erkenci Kuş bu dizileri hiç izlemiyorum ve bilgi sahibi değilim :fist::fist::handfist::handfist:
Meleklerin Aşkınıda izlemiyorsun işte ayoll :A :A :A Hardalın soynmalı videolarına bakıyorsundur bölümden o sayılmaz :A :A :A @kerem

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Sırf çok iyi çıkmışsın dememek için o kasıntı yığını @MEnes e yorum yapmış :A
:kiki::kiki::kiki:Nuri Alçoyu görünce deniz gömleğin geldi aklıma
Sen git Diss Savaşları yarışmama bak :bağır:

Taktı gömleğime @Dosi o çiçekli gömleğim kötü müydü senin de fikrini alayım :A
Baktım gömleğe, güzel. Giymeye devam et :A

@MEnes e yorum yapmam içinemi oturdu? aslında sanada yapacaktım bir yorum. Dur gelecek birazdan yorumum :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,136
Puanı
1,060
Sen git Diss Savaşları yarışmama bak :bağır:

Baktım gömleğe, güzel. Giymeye devam et :A

@MEnes e yorum yapmam içinemi oturdu? aslında sanada yapacaktım bir yorum. Dur gelecek birazdan yorumum :A

:FGızz dur sakin ol bakacağım burç konusu hazırlıyordum da merak etme forumda değildim içeriği okudum yine harika bir yorum aman program olmuş @MEnes yorumlucam:A