Mehmet Günsür'den İnternet Dizisi Geliyor!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,932
Puanı
1,061
Mehmet Günsür'den İnternet Dizisi Geliyor!

CVU2ruXWIAAkyX9-150x150.jpg

Şehzade Mustafa'yı canlandırdığı 'Muhteşem Yüzyıl'ın ardından son olarak 'Unutursam Fısılda' ile izleyici karşısına çıkan Mehmet Günsür'den internet dizisi geliyor!

Yakında ilk bölümü yayınlanacak olan bağımsız internet dizisi 'Kanaga' bir bilim insanının babasını arayış hikayesini ve bu fantastik yolculuğunda keşfedeceği şeyleri konu alacak. Hikayenin merkezindeki fizikçi olarak izleyeceğimiz Günsür, aynı zamanda yönetmenlik koltuğunda oturacak ve senaryoyu da kaleme alacak.

İlginç hikayesiyle şimdiden dikkat çeken Kanaga'nın bölümleri ise http://www.kanaga.tv/ adresinden izlenebilecek.

İşte ilk teaser:

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Takip etme fırsatım olursa kesinlikle bakacağım. Baya ilgimi çekti, sosyal medyada da çok konuşuldu. :)

Keşke bir zamanlar fanların dediğini yapan bir yapımcı çıksaydı da Mehmet Günsür ve Beren Saat'i partner yapsalardı :bhr:

Castei

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,699
Puanı
185
Çıktığında takip etmeye çalışacağım ama bu ülkede fazla ilgi olacağını sanmıyorum internet dizilerine :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Takip etme fırsatım olursa kesinlikle bakacağım. Baya ilgimi çekti, sosyal medyada da çok konuşuldu. :)

Keşke bir zamanlar fanların dediğini yapan bir yapımcı çıksaydı da Mehmet Günsür ve Beren Saat'i partner yapsalardı :bhr:
İntikam bittiğinde ve Mehmet Günsür Muhteşem Yüzyıl'dan ayrıldığında biz de @yakup09 ile Beren ile Mehmet'i Kanal D'de partner yapma planları yapıyorduk cidden çok yakışırlardı. :( Beren gitti kendisinden 10 yaş küçük Ekin ile partner oldu. ss

Bu arada diziyi bekliyorum fırsat bulursam takip edeceğim kesinlikle. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
gördüğünüz gibi darbeci melun şehzade yokulktan @Çiğdem- ve @destere gibi doğayla fantezi yapıyor pis.ss
Ekli dosyayı görüntüle 48087 Ekli dosyayı görüntüle 48088
aaaa fantastik konulu iziymiş bu türkiyedede butür işler yapılmalı net ortamındada olsa bir başlangıç iyiir bence başarılı olursa eğer butür konulu diziler birgün tv' kanallarındada yayınlanmaya başlar umarım mehmet beyi destekliyorum yabancı dizileri net ortamında izliyoruz zaten yabancı dizileri takip edenler bu diziye ilgi gösterse yeter :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,578
Puanı
1,061
aaaa fantastik konulu iziymiş bu türkiyedede butür işler yapılmalı net ortamındada olsa bir başlangıç iyiir bence başarılı olursa eğer butür konulu diziler birgün tv' kanallarındada yayınlanmaya başlar umarım mehmet beyi destekliyorum yabancı dizileri net ortamında izliyoruz zaten yabancı dizileri takip edenler bu diziye ilgi gösterse yeter :F
ay nasıl da seviniyor pis sapık :F