Medcezir - Dizi Yorumları

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
61. BÖLÜM

Güzel bölümdü gerçekten. Mert'in Eylül ile birlikte olduğu için yaptığı hareketler baya komik ve eğlenceliydi. Yaman ve Mira da sonunda birlikte oldular. Murat iyice diziye girdi. Son sahnede Mira, Kenan'ı vurdu. :eek:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
65. BÖLÜM

Yavaş yavaş sona yaklaşıyorum. Miralar yeni bir eve geçti, apartmana. Orada yaşananlar, özellikle Beren baya komedi. :D Burak Deniz de konuk olmuş diziye, hiç hatırlamıyorum desem yeridir. :eek: Maşallah konuk oyuncu kadromuz harika. Sude hamile çıktı, bu kadın çok fena. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
69. BÖLÜM

Ne bölümdü be. Olcay geldi diziye, renk kattı. Mert ve Eylül ayrıldı. Mert'in Olcay'la öpüşmesi şaşırtıcıydı, Eylül'ün Uzay'ı öpmesi de. :(

Yaman ve Mira nişanlandı, aile de istedi ve iş tamamlandı. :Z

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
75. BÖLÜM

Yaman ve Mira evlendi, Mira Koper diyeceksiniz. :Z Yaman'a yaptıkları şaka gerçek oldu desek yeridir, Orkun çıktı buradan yine. Kına gecesi güzeldi, Mert ve Eylül yeniden yakınlaştı. :bhr:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
76. BÖLÜM

Vay be Asım Bey öldü. Kısaca ''Bay Aşk'' :(

Güzel bölümdü, doya doya izledim. Biraz sonra finali de izleyip efsaneyi sonlandıracağım. Çok özleyeceğim dizimi, 25 günde bitirmiş olacağım...​

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
76. BÖLÜM

Vay be Asım Bey öldü. Kısaca ''Bay Aşk'' :(

Güzel bölümdü, doya doya izledim. Biraz sonra finali de izleyip efsaneyi sonlandıracağım. Çok özleyeceğim dizimi, 25 günde bitirmiş olacağım...​

25 günde 77 bölümlük bir Türk dizisini nasıl bitirdin? :eek:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
77. BÖLÜM (FİNAL)

Ne yazsam bilemiyorum, efsaneyi ikinci kez izlemek çok iyi geldi. Şu an elim titriyor, duygulandım finalde. Vay be, üzerinden 3 yıl geçmiş. Teşekkürler Ay Yapım, teşekkürler Ali Bilgin, teşekkürler Ece Yörenç ve tüm ekip...

Yaman'ın bıçaklanması, Mira'nın ameliyata girmesi, Orkun'un delirmesi, Ayşe'nin ölmesi güzel sahnelerdi. Sude'nin çocuğu oldu, Yaman ve Mira aşkı da mutlu bitti. Mert, Eylül'e evlenme teklifi etti. :bhr:

Unutulmayacaksınız... Belki 10 yıl sonra belki 3 yıl sonra belki 5-6 yıl sonra. Canım ne zaman isterse 3. kez izlemeyi isterim. Ve forum olursa yeniden bu başlığa yazacağım. :bhr: Keyifle kalın...

wahooy_medcezir_53_bolum_odul_poster.jpg

Elveda Medcezir... :bhr:

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yok artık @Yiğitt! Ne ara bitirdin o kadar bölümü? :eek:

(En son bıraktığımda 30'larda geziyordu.)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
İlk kez izlemediğim için tek tek yorumlamadım, önemli bölümleri ya da 4-5 bölümde bir yorumlamayı tercih ettim. :D
Bu arada kimi zaman Kanal D'de yayınlanan dizileri tercih etmiyorsun. Söz'ü izliyorsun Star'dan, Medcezir'i izliyordun. Gerçi Kanal D'nin yan kanalıydı zamanında Star. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,547
Puanı
1,060
77.BÖLÜM-FİNAL
28 günün sonunda bi Medcezirin daha sonuna gelmiş bulunmaktayım.
2.kez izledim aynı heyecanla sadece sonlara doğru biraz sıkmaya başladı ama yine de sardı.
Finalde en çok ayşeye üzüldüm en kötü SON onun oldu çünkü.
Mutlu sonla biticeğini bildiğim için pek takılmadım Yaman ve Miranın ayrılıklarına.
Elveda Medcezir bi kaç sene sonra tekrar görüşürüz belki.
HOŞÇAKAL...

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,547
Puanı
1,060
38. BÖLÜM (SEZON FİNALİ)

Çok güzel bir sezonun ardından böyle bir sezon finali sonu hiç olmadı. Ender ve Sinan'ın sanki gerçekten birlikte olmuş gibi yansıtılması, Ender'in diziden böyle karalanarak çıkması, Ender - Selim aşkının böyle sona ermesi beni yine çok etkiledi. Keşke Mine Tugay ayrılmasaydı. İlk sezonun tadı bambaşkaydı... :(

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
38. BÖLÜM (SEZON FİNALİ)

Çok güzel bir sezonun ardından böyle bir sezon finali sonu hiç olmadı. Ender ve Sinan'ın sanki gerçekten birlikte olmuş gibi yansıtılması, Ender'in diziden böyle karalanarak çıkması, Ender - Selim aşkının böyle sona ermesi beni yine çok etkiledi. Keşke Mine Tugay ayrılmasaydı. İlk sezonun tadı bambaşkaydı... :(
Ya neden medcezir aşkımı hortlattın final haftası :Tiyi seyirler :v0:

• Güldürdün
Reactions: serhatt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,547
Puanı
1,060
57. BÖLÜM
Sonunda Nadir belasından kurtulduk, ölerek diziden ayrıldı. Mert'in kaçırılması, Orkun ve annesinin rehin alınması bayağı aksiyon kattı diziye. Son 20 bölüm :(

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,547
Puanı
1,060
77. BÖLÜM (FİNAL)
Dün itibariyle canım dizimi 3. kez bitirdim. Çok güzel bir 1.5 ay yaşattı bana yeniden. Bu izleyişimde daha da merakla izledim ve hiç sıkılmadım. En güzel dizi sonlarından biri diyebilirim. Orkun'un Ayşe, Leyla ve Giray üçlüsünü kaçırması da finale ayrı bir heyecan katmış. Orkun'un, Yaman'ın hayatını kurtarmasına rağmen onu bıçaklayışı ne kadar haysiyetsiz bir karakter olduğunu bir kez daha gösterdi. Neyse ki tımarhaneye yattı da layığını buldu.

Efsane 4'lüyü çok özleyeceğim. Hoşçakal Medcezir...
Bu ayrılık çok uzun süreli olmayacak yeniden buluşmak üzere.

• Harika
Reactions: Yiğitt and alperuz