Medcezir 77. Bölüm (Final) Yorumları

ABAY_06

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Mutlu son iyi ters köşe yaptılar. :D

Ardakartal

Üye
Reaksiyon puanı
127
Puanı
65
Güzel bir finaldi başları durgun olduğundan Selim tutuklanmadıgından 10 üzerinden9 veriyorum :ok:

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
İki sezondur her Cuma gününü bize bayram yapan, yeri geldiğinde de hem ağlatıp hem güldüren Medcezir ailesine sonsuz teşekkürler. Nice başka projelere inşallah. :)

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
77 bölümdür izledik. Cok sinirlendigimiz bölümler oldu, cok eglendigimiz anlar oldu. Genclik dizisi olarak hayatimiza giren Medcezir harika bir final yapti diyebiliriz. Orkun bölüme damga vurdu özellikle. Senarist ise son dakikaya kadar ters köseye yatirdi hepimiz üzülüyorduk derken tak diye her sey degisti. :D

Emegi gecen herkese tesekkürler. Yüzümüzde bir tebessüm, icimiz final yapti diye buruk olsa da harika bir dizi izleme keyfi yasadik.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Vayy bee enfes bir final oldu enfes hıçkıra hıçkıra ağladım resmen zaten bu aralar dokunsalar ağlayacak gibiyim iyi oldu yani. :D

Mira'nın ölmeyeceğini ve dizinin mutlu sonla biteceğini tahmin ediyordum. Ama Yaman'a bir şey olacağını kimse aklından bile geçirmedi işte bu da Ece Yörenç farkı helal olsun. :D

O Orkunç iblisine acı bir ölüm yakışırdı yaptıklarının cezasını çok fena çekmeliydi akıl hastanesi nedir ya :(

Sude'nin de zaferle bitirmesi hoşuma gitmedi. :(

Selim - Sedef olayı da bir yere bağlanmadı ama açık kapı bırakıldı gibi gerisi bizim düşünce gücümüze kalmış artık. :D

Keşke Yaman'la Mira'nın çocuklarını da görebilseydik ama neyse mutlu sonla bitti ya dizi önemli olan o, kesinlikle unutulmaz bir final oldu, tüm ekibe tebrikler.

Çok özleyeceğim Medcezir'i. :(

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Bu arada son sahneyi Kuzey Güney'in son sahnesine benzettim orada da Güney Kuzey'e 1 şarjör mermi boşaltıyordu, zaman atlaması oldu sonra kapıdan Kuzey çıktı burada da hemen hemen aynı şeyler oldu :) Ece biraz copy paste yapmış :D

38AhmetKK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
645
Puanı
216
Büyük mantik hatasi vardi Yaman bicaklandiktan sonra Selim neden Yamanla birlikte Hastaneye gitmedi? Bicaklandigini tek bilen oydu ve Mirayi ziyaret eder etmez müdahale ettirirdi normalde.

Ayrica su zaman atlamali güllik güllistanlik finalleri zaten sevmiyorum bu seferde oldukca kötü yapmislar.

Neyse güzel diziydi kötü bir finalle bitti.

Son düzenleme:

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
@Yakamoz-Asi @Bully @sokak sanati @Çiğdem- Ayşemin ölüm sahnesini 1080p lik indirdim netten bakıp bakıp kahroluyorum benn :T Ucurumdan atma sahnesini bulamadim ama olsun :(
Ahh ahh ne güzel kosuyormus aşkım :love1:

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Uzun zaman sonra güzel, heyecanlı bir bölümle ekrana geldi ve çok iyi bir finalle son buldu. Ece Yörenç'e çok kızgınım ama ilk defa bir dizisinin finalinde beni şaşırtabildi. :)

Yaman ve Mira'lı sahnelerde çok duygulandım, hatta yer yer kendimi bıraktım ve ağladım. Çağatay çok iyi oynadı, çok içtendi. :T