Matthew Perry Hayatını Kaybetti!

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,742
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Tüm zamanların en popüler dizilerinden Friends'in efsanevi isimlerinden Matthew Perry'den son derece üzücü haber geldi. 54 yaşındaki aktör, evindeki jakuzide ölü bulundu. Ünlü oyuncunun ilk belirlemelere göre boğularak öldüğü düşünülüyor.

1994-2004 yılları arasında yayınlanan Friends dizisinde Chandler Bing karakterini canlandıran Matthew Perry, dizinin ardından özel hayatında yaşadığı sıkıntılarla gündeme gelmiş ve birkaç önemli dizide daha rol almıştı.

5 kez Emmy ödülüne aday olan Matthew Perry, son günlerde başından geçenleri ve bağımlılığını nasıl yendiğini anlattığı "Friends, Lovers and the Big Terrible Thing" adlı kitabıyla gündemdeydi...

f.elconfidencial.com-original-93f-813-b85-93f813b85473f75527daa23626a636fb.jpg

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,173
Puanı
1,061
Toprağı bol olsun, Friends ile her daim anılacaktır..

En son bir bağırsak problemi vardı hatta baṣarıyla tedavi olmuṣtu. Kendimde bağırsak ile ilgili bir sorunum olduğu için dikkatimi çekmiṣti.

Boğularak mı yoksa intihar mı bilemedim. Nette bu konuda yabancı kaynaklar farklı yorum yapmıṣ. Ambulansı arayanlar kalp krizi diye aramıṣlar..

• Üzücü
Reactions: Aserat and bazinga

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,742
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Sabah sabah çok üzen bir haber oldu.

Tüm dünyada insanların yüzünü en çok güldüren insanlardan biriydi. Buna rağmen özel hayatında pek yüzü gülen bir insan olamadı. En son reunion'da izlemiştim ve maalesef altılıdaki en çok çökendi. Orada yüzünün güldüğü anlarda ekstra mutlu olmuştum. Bir daha tam bir Friends reunion olamayacağını bilmek üzücü...

Teşekkür ederiz pek çok kez yüzümüzü gülümsetmeyi başardığın için...

• Üzücü
Reactions: Aserat

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,187
Puanı
1,060
Çok üzüldüm Friends izlemedim rolünü falan biliyordum toprağı bol olsun 🙏

• Üzücü
Reactions: Zeyno

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Güne böyle bir haberle haberle başlamayı beklemiyordum. Çok üzgün ve şaşkınım. Bağımlılıklarla ve travmalarla geçen zorlu bir hayatı oldu ama bu kadar erken bitmesini beklemiyordum hiç. Neden boğulduğuna dair kesin bir bilgi yok sanırım hala.

Bundan sonra Friends'i içimiz buruk bir şekilde izleyeceğiz. :(

• Üzücü
Reactions: Aserat and bazinga

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,952
Puanı
1,061
100. yıl sabahına böyle bir haberle uyanmak büyük şok oldu. Friends'in en sevdiğim karakteri Chandler olduğu için çok üzüldüm. :T Zaten dizi döneminde sürekli kilo alıp vermesiyle bu konuda sorunlar yaşadığını göstermişti ama yine de sonunun bu şekilde olmasını beklemezdik. Neyse ki geride bıraktığı mirasla yıllar boyunca insanların aklında ve kalbinde yaşamaya devam edecek. RIP. :(
------

F9mBTN1WgAA0aZ6

• Üzücü
Reactions: bazinga

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
Çok üzgünüm, güne bu haber ile başladım. Bizim medyadan okudum ilk haberi ve kalp krizi geçirdiği için boğulmuş.

Bir tanıdığımı kaybetmiş gibi hissediyorum, bende yeri çok başka olan bir dizinin kahramanı. Çocukluğumun dizisi. En az 10 sene her akşam 19.30’da bıkmadan usanmadan izlerdik. Bittikçe başa sarardı. Okulda sürekli konuşurduk, kalemliğimiz sırt çantamız friends logoluydu.

Çoğumuzun hissettiği
IMG_8017.png

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,353
Puanı
1,060
Friends ailesinin başı sağolsun.Toprağı bol olsun.Mekanı cennet olsun.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,281
Puanı
1,060
Sabah önüme haberi düştüğünde üzüldüm ki genç yaşta yaşama veda etti..

Toprağı bol olsun, Işıklarda Uyusun. RIP

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Sabah görünce şok oldum, çok üzgünüm. Işıklar içinde uyusun, bizleri güldürdüğü için çok teşekkür ederiz..

Boğulma, kalp krizi denmiş ama bence aşırı dozdan oldu. Friends devam ederken de madde bağımlılığı ile mücadele ediyordu hatta Courteney Cox çok yardımcı olmuş tedavi sürecinde diye okumuştum yıllar önce. :(

• Üzücü
Reactions: Carpe Diem

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,347
Puanı
860
Görünce şok oldum, çok üzüldüm. Ben de çok ayrı yeri olan birisi :(

Toprağı bol olsun, ışıklarda uyusun. RIP

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,646
Puanı
1,060
Güne böyle bir haberle uyanmak kahretti. Başlığı görünce bağımlılıktan dolayıdır diye içime bir ateş düştü ama jakuzide nasıl boğulur ki aklım almıyor. :(

Aralarından en şanssız olanıydı maalesef. Belki de şöhreti kaldıracak psikolojide değildi ama yine de bu kadar erken bir yaşta hayata veda etmesini bilecek olmak çok üzücü. Of...