Masterchef Hakan, 'Survivor 2019'da!

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
@DarkLegenD
Bence yalandan ortaya bir oylama attı, ama yine kendileri seçecekler :A
Yunanistan ile yarısacak kişileri insanların anket ya da beğenisine göre seçeceklerine ihtimal vermiyordum. Bu yarışma diger tüm yarışmalardan daha önemli çünkü ülkeler arası yarışılacak ve Acun bu kez Erdi, Nihal, Cumali gibi yarışmacılara göz yummaz. O risk alınmaz.

Ben de öyle düşünmüştüm, sanırım sadece yorumlara bakacaklar. Kaan'ın yorumları epey kötü, evlilik programı diye herkes kötülemiş çocuğu. Halbuki burada da iş yapabilirdi, sporcu biri sonuçta. İnşallah Acun'um yorumlara bakmayıp alır Kaan'ı da. :X Çok az kaldı artık, her gün bir yarışmacı açıklanır diye bekliyorum.
Acun yorumlara göre yarışmacı seçseydi Nihat Doğan geçen sene yarışmazdı :A üstte MasacRe'ye yazdığım gibi, kişilerin potansiyellerine göre seçimler yapılır ve illaki bu kez baya testten geçirirler. Geçen sene yine sporcu bir kız getirmişlerdi(İpek'ti ismi galiba) ve performansı 0'dı. Konu üleler olunca üzerinde sıkı durulur bu kez.
Yunanistanın yarışmacılarından hala ses seda yok (b)
Onları yarışmadan bir kaç gün önce ya da ilk gün tanırız. Sonuçta başka ülke yarışmacıları :D

@DarkLegenD kaliteli program Survivor'a varmısın bu sene? :A
@eskici de gelir umarım :T:

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
@DarkLegenD

Yunanistan ile yarısacak kişileri insanların anket ya da beğenisine göre seçeceklerine ihtimal vermiyordum. Bu yarışma diger tüm yarışmalardan daha önemli çünkü ülkeler arası yarışılacak ve Acun bu kez Erdi, Nihal, Cumali gibi yarışmacılara göz yummaz. O risk alınmaz.

Acun yorumlara göre yarışmacı seçseydi Nihat Doğan geçen sene yarışmazdı :A üstte MasacRe'ye yazdığım gibi, kişilerin potansiyellerine göre seçimler yapılır ve illaki bu kez baya testten geçirirler. Geçen sene yine sporcu bir kız getirmişlerdi(İpek'ti ismi galiba) ve performansı 0'dı. Konu üleler olunca üzerinde sıkı durulur bu kez.

Onları yarışmadan bir kaç gün önce ya da ilk gün tanırız. Sonuçta başka ülke yarışmacıları :D

Geçen seneler yoruma bakılmıyordu ki, bu yıl Acun ''ilk'' olarak paylaştı zaten. :D

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
@DarkLegenD

2 sene önce izlemeye çalışmıştım ama senaryo olduğunu düşündüğüm için zevk alamamıştım. :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Geçen seneler yoruma bakılmıyordu ki, bu yıl Acun ''ilk'' olarak paylaştı zaten. :D
Yorumlara göre yarışmacı seçecem dediğini duymadım ama. İzledim Yılbaşinda ve öyle bir konuşma hatırlamıyorum. Tıklanma durumuda saçma bir durum alır ve yanılmıyorsam Kaan baya izlenme oranına sahip. Sevmem onu ama performansı nasıl olur bilemem. Onun ilk ve tek klip konusunuda ben açmıştım forumda :A
Hakan ise görünüş olarak iyi ama performans ile görüntü baya zıt olabiliyor :D
Zamanında forumda herkes Şahika birinci olacak dediler ama kız kötü çıktı :A

2 sene önce izlemeye çalışmıştım ama senaryo olduğunu düşündüğüm için zevk alamamıştım. :D
Bu seneki senaryo olmaz. Başka ülke ile yarışılıyor sonuçta ve ada hayatını boşverip tek yarısma kısmına bakarsan daha zevk alırsın bence :D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yorumlara göre yarışmacı seçecem dediğini duymadım ama. İzledim Yılbaşinda ve öyle bir konuşma hatırlamıyorum. Tıklanma durumuda saçma bir durum alır ve yanılmıyorsam Kaan baya izlenme oranına sahip. Sevmem onu ama performansı nasıl olur bilemem. Onun ilk ve tek klip konusunuda ben açmıştım forumda :A
Hakan ise görünüş olarak iyi ama performans ile görüntü baya zıt olabiliyor :D
Zamanında forumda herkes Şahika birinci olacak dediler ama kız kötü çıktı :A

Bu seneki senaryo olmaz. Başka ülke ile yarışılıyor sonuçta ve ada hayatını boşverip tek yarısma kısmına bakardan daha zevk alırsın bence :D
Yukarıda link var, Youtube yorumları bizim için önemli diyordu. Demek ki oraya bakılacak. :A Kaan'ı evlilik programından duyan beğenmeme butonunu çökertmiş, baya da olumsuz yorum yapılmış. Bence tipi uygun, inşallah katılır :bhr: Hakan da Survivor tipi var, eğer yakışırsa ve ses getirirse finale kadar yolu var. :D

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,623
Puanı
1,060
@DarkLegenD

Iyi de onlar bizim yarışmacıları gördüler ama sonuçta youtube'dalar :X

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Araştırdım ve şuan daha hazırlık aşamasındalar(Yunanistan yani). Bir kaç kişiden daha onay bekleniyor ve şimdilik tek açıkladıkları bu sene iki şarkıcı yer alacak ve bunlardan biri müzik yarısmasında yer almış (Belki Eurovision'u demek istediler).
Yakında öğreniriz hepsini. Demekki daha tamamlanmamış yarışmacı seçimi @MasacRE- @Yiğitt
Iyi de onlar bizim yarışmacıları gördüler ama sonuçta youtube'dalar :X

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,623
Puanı
1,060
Araştırdım ve şuan daha hazırlık aşamasındalar(Yunanistan yani). Bir kaç kişiden daha onay bekleniyor ve şimdilik tek açıkladıkları bu sene iki şarkıcı yer alacak ve bunlardan biri müzik yarısmasında yer almış (Belki Eurovision'u demek istediler).
Yakında öğreniriz hepsini. Demekki daha tamamlanmamış yarışmacı seçimi @MasacRE- @Yiğitt
Çok yavaşlar :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yunanlar iddialı tipleri topluyordur, rezil olmamamız lazım. :A Büyük ihtimal kadın yarışmacının biri de Sema'nın kardeşi olacak. At fava bekle. :D @HachiKo

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Yunanlar iddialı tipleri topluyordur, rezil olmamamız lazım. :A Büyük ihtimal kadın yarışmacının biri de Sema'nın kardeşi olacak. At fava bekle. :D @HachiKo
Seda'dan benimde beklentim yüksek. Seda'yı gördükçe onun Sema'nın kızı olduğunu sanman geliyor aklıma :F
Daha yeni Bizim adaylara baktımda çoğu milli sporcular. Bizde iddialı hazırlanmışız.
Yunanlarda birde internet fenomeni var. Onlardada ünlü kişiler bulunacak belli. Kendimi çok kaptırmak istemiyorum bu sene ama yunanlılarla olacağını duyunca heyecanlanmıyorum değil :A
Seda'dan beklentim yüksek :X

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Seda'dan benimde beklentim yüksek. Seda'yı gördükçe onun Sema'nın kızı olduğunu sanman geliyor aklıma :F
Daha yeni Bizim adaylara baktımda çoğu milli sporcular. Bizde iddialı hazırlanmışız.
Yunanlarda birde internet fenomeni var. Onlardada ünlü kişiler bulunacak belli. Kendimi çok kaptırmak istemiyorum bu sene ama yunanlılarla olacağını duyunca heyecanlanmıyorum değil :A
Ben çok heyecanlıyım zaten, reyting rekorları kırar bu sezon. Hatırlasana Türkiye ile Macar maçı mı ne yapmıştık geçen sezon, kimle yaptık unuttum da şu an o bölümler Survivor'ın en yüksek reyting aldığı bölümler :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Acun Ilıcalı'dan açıklama da geldi... @MasacRE- @Dosi @HachiKo @dreamy @Forumdash
b62b5416-7609-4deb-a44e-1fcb50d1a1e4.jpg
Yahu şaşirmadım:F Şu kazanan yarişmacı boşuna kazandı. Kerem ve bunun hakkıydı final:X Kerem diğer cheflerin yardımcısı olur alır başini gider:X Bunlar şöhret yolunda sürünürler:A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@DarkLegenD

Aday olarak sunduğu yarışmacılar zaten hep sporcu isimlerdir. Sanmıyorum öyle Erdi gibi tiplerin olduğunu. Aralarından seçim yapılabilirdi o yüzden ama Acun işini şansa bırakmaz kendi bildiğini okur :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
@MasacRE- @Forumdash @Yiğitt @Dosi İlk yarışmacı belli olmuş adı Nikos Rigas :X
0edc8489f91fa573dcd51c8d5fc3984c.jpg

Eyvahlar olsun @Yiğitt kuduracak şimdi, keşke daha giyinik olduğu bir fotoğraf atsaydın :A
Yok be bu Nikos Rigas değil galiba. Bu yukardaki fotolu sayfayı buldum, 6 sene öncesine ait bir fotoymuş.

googlede sayfalardada hep farklı kişiye Yunanlı Nikos diye yazmışlar. . Ben bir foto daha buldum. Eğer böyleyse sıkıntı yok. Giyinik gibi :A @Yiğitt
Survivor-Yunanistan-Nikos-Rigas-boyu-kilosu.png

Hangisi o bilemiyoruz :A
20190110_230151.png

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,120
Puanı
560
Acun ve işleri en başından murat diye algı yaptırdı şimdide hakanı aldı macunsun acun bitmeyeninden ama

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yok be bu Nikos Rigas değil galiba. Bu yukardaki fotolu sayfayı buldum, 6 sene öncesine ait bir fotoymuş.

googlede sayfalardada hep farklı kişiye Yunanlı Nikos diye yazmışlar. . Ben bir foto daha buldum. Eğer böyleyse sıkıntı yok. Giyinik gibi :A @Yiğitt
Ekli dosyayı görüntüle 64123

Hangisi o bilemiyoruz :A
Ekli dosyayı görüntüle 64125
:A özellikle bunu seçtim
Eyvahlar olsun @Yiğitt kuduracak şimdi, keşke daha giyinik olduğu bir fotoğraf atsaydın :A
Benim tipim değil ki... Daha tatlişlerini bekliyoruz :bhr: Adem gibi, Hilmi gibi tipler lazım. :A