MasacRE- 10.000'ler Kulübünde!

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Teşekkür ederim de benim konu açılmıştı zaten :D Hatta üçünüz de yazmışsınız oraya :A Dosi sen nasıl unuttun hayret :A

https://fav10.net/forum/threads/masacre-10-000ler-kulübünde.276974/
Ya bunların asıl amacı konuya girip mesaj yazmak. Yoksa sen 10.000 olmuşsun onlara ne? Şuradaki samimiyetsizliğe bakar mısın, lütfen.

Forumuzun sevilen kaliteli, eğlenceli, objektif ve bir çok konuda zevkli olan üyesi ve sıvacı grubunun üyelerinden biri olan @MasacRE- 10.000'ler kulübüne girmiştir.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ya bunların asıl amacı konuya girip mesaj yazmak. Yoksa sen 10.000 olmuşsun onlara ne? Şuradaki samimiyetsizliğe bakar mısın, lütfen.
Yalnız bu konudaki yani kutlama konularındaki mesajlar mesaj sayısına eklenmiyor yani iddian çürüdü :A @MasacRE-
ve ben daha geçen sene kendisine kaliteli olduğunu demiştim.
Eğlenceli olduğunuda aylar önce belirtmiştim ve objektif olduğunuda gözlemlemelerimde farkettim :D
Zevkli kısmı çok içten değil ama :A:A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Ne var yalan mı, söylediği her şey doğru :A

Yalnız birçok konuda zevkli kısmı olmamış @Dosi her konuda demen lazımdı :A
Yalnız bu konudaki yani kutlama konularındaki mesajlar mesaj sayısına eklenmiyor yani iddian çürüdü :A @MasacRE-
ve ben daha geçen sene kendisine kaliteli olduğunu demiştim.
Eğlenceli olduğunuda aylar önce belirtmiştim ve objektif olduğunuda gözlemlemelerimde farkettim :D
Zevkli kısmı çok içten değil ama :A:A
Oha, kırmızı bölge küfür gibi resmen.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sana oyma bıçağı hediye ediyorum az yontulursun belki Kütük bey tebrikler @MasacRE-
:A :A :A
maxresdefault.jpg