Netflix Marvel's The Punisher - Dizi Yorumları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1 bölüm de hafif geliyor 2 iyidir :A

Diziyi izleme hızımız :A İzlemiş miydiniz bu filmi? :A @Harunnn60
giphy.gif
Hem kendin geride kalıyorsun , hem bize laf ediyor ayoll :F

Hadi ben yatıyorum , 3 e kalmamaya çalışıcam artık :A cicili bicili rüyalar sizlere @Harunnn60 :bhr::bhr::bhr:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
yok ben daha diğer dizilerimi izlicem:X O kadar da ayılıp bayılmıyorum panışıra :F @Harunnn60 @Çiğdem-

hıııı, inanıyorum saaaa :A
O değil de Supernatural ne yapıyor öyle :eek: 11.Sezonu bile geride bıraktılar şimdi den :A 5.Sezonumuza rakip bir sezon oluyor :Z:Z:Z

Size laf etmiyorum genel olarak üçümüze birden laf ediyorum :A İyi geceler :D
Acelemiz ne ayoll yavaş yavaş bitiririz işte :A @Harunnn60

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x4
Araba yarışı efsaneydi. :F İzlerken Hızlı ve Öfkeli filmini özlediğimi fark ettim. :/

7.8

@MasacRE- @Çiğdem-

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x4
Araba yarışı efsaneydi. :F İzlerken Hızlı ve Öfkeli filmini özlediğimi fark ettim. :/

7.8

@MasacRE- @Çiğdem-
4.Bölüm bugün izlemiştim MS bittiğine göre hız verebiliriz yarın 5 izleyecez @MasacRE- ne yaptı acaba :F
Aaa evet Bölümün tek dişe dokunur yanı gibiydi yarış kısmı @Harunnn60 :Z
Arap polis kadın bir suçlu polisi sevmiş ona cezasını verdi diye Punisheri suçluyor :A
Punisher onu hiç kurtarmasaydı keşke geberip gitseydi :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
4.Bölüm bugün izlemiştim MS bittiğine göre hız verebiliriz yarın 5 izleyecez @MasacRE- ne yaptı acaba :F
Aaa evet Bölümün tek dişe dokunur yanı gibiydi yarış kısmı @Harunnn60 :Z
Arap polis kadın bir suçlu polisi sevmiş ona cezasını verdi diye Punisheri suçluyor :A
Punisher onu hiç kurtarmasaydı keşke geberip gitseydi :A
Sevgili olacaklar gibi o kızla sanki :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
1x3

Bu bölüm olay zamanını göstermişler bol bol. İyi olmuş çünkü hikayeye ileriden başlayınca ne yaşandı da böyle oldu diye merak ediyor insan, boşluk oluyor yani :D

Şimdiki zamanda da David ile Punisher'in birbirleriyle kaynaşma aşamasına geçmesiyle geçti :A David kurtulamasa hayatta inanmazdı artık Punisher ona, işkencelere devam ederdi yine :F Yalnız benim anlamadığım David madem Punisher'e yardım edecekti niye bir bölüm boyunca gizli gizli işler çevirdi, telefonla aramalar şuraya buraya yönlendirmeler falan. Çık direk karşısına de ben sana yardım edeceğim, boşu boşuna bir bölüm işkence gördü garibim :A

@Çiğdem- @Harunnn60 Siz de 4 izlemişsiniz herhalde en son bir ilerleme yok, onu da izler yetişirim sizin kaplumbağa hızınıza :A

Son düzenleme:

Amonistlin

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
55
Puanı
19
Her bolum biraz daha hareketli oluyor dizi. Bu arada Jon muazzam bir aktor ya. Adam oynamiyor yasiyor resmen. Ben dayanamadim 5. bolumude bitirdim:Z

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Benim yazdığımı açma sakın. :F Başka bir spoiler var. :A

Gece 5'i izlerim sanırım. Sen zaten bu hızla bizi yetişirsin. :A
Hoşgelmiş :A @Amonistlin Ben 4. bölüm yorumuna spoilerlı cevap verince açmadım yazdığını daha gelmedim dörde :A
Her bolum biraz daha hareketli oluyor dizi. Bu arada Jon muazzam bir aktor ya. Adam oynamiyor yasiyor resmen. Ben dayanamadim 5. bolumude bitirdim:Z
5.Bölüm Yani ilk 2 Bölüm aksiyonlu başlamıştı ama sonra duraklamaya başladı .Punisheri Daredevil dizisin de olduğu gibi aksiyona sokmalılar . Sadece repliklerle geçmemeli dizi :A
Polis kadın ecünnü listeme girdi şey sahnesiyle :A

Punisher yaralı bakalım ne olacak , Manyak adam bir işe yaradın dedi Punishere ama anlayamadım :F