Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x1

Evet bismiallah diyoruz ve ilk bölümün yorumunu yazıyorum. :A

İlk bölüm olduğu için çok aksiyon beklemeyin daha çok sakin bir bölüm ve karakterleri tanıtmışlar. Ana konuyu da ufaktan giriş yapmışlar. :) Son sahne çok şaşırttı yalnız. :eek:

Karen hemen affetmiş ben biraz Matt'e trip yapar dedim ama Matt iki yanaşsa hemen barışırdı. :A

Zenci adam hapishaneden çıkmış kahraman goygoyu filan yaptılar. :F Pek dizisini izlemediğim için bilmiyorum ama bu kahramansa yandık o zaman. :A

Jessisa bildiğimiz gibi aynı tarzda devam ediyor. :F O girdiği evde bakalım neler olacak. Sanırım 2.bölümde başı belaya girecek gibi gözüküyor fragmanda öyleydi çünkü.

Son sahne de kadın bildiğin yapay deprem yarattı. :eek: Acaba diyorum deprem değilde bomba filan mıydı ama depremdi kesinlikle. Elektra'yı da safına almış. Yalnız kadın ölecek yakın zamanda bu yüzden daha acımasız olur kesin.
Ayrıca Japon kadına ayar vermesi iyiydi. :F

Beklediğimiz, özlediğimiz ve son sahne için 8.0 veriyorum.

@destere @Çiğdem- @mesmeso61 @Titanium @MasacRE- @Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S01B01-02

İlk iki bölümü izledim ve iyi ki izlemişim diyorum çünkü baya baya son sahneler hariç sıkıcı ilerledi bölümler :(

İlk bölüm çok sıkıcıydı son sahnede kurtardılar. 2.bölüm iyiydi biraz ama son 4dk filan harikaydı :Z
Dany ve Luke'un kavga sahnesi güldürdü:F Dany yerden yere çarpıldı:F
Jessica ve Matt :love1:umarım sevgili olurlar. Onların birleşme sahnesi daha iyiydi. Foggy'nin Matt'e verdiği dava hwralde Jessica davasıydı:X

Bu arada yeni düşmanı beğenmedim. Çinli kadın keşke baş düşman olsaydi. Emir altında çalişacak tip değildi o kadın:T:

Electra harika ama Matt ile olan sahnelerini bekşiyorum :X

4.bölümle daha da gaz artar. Aha da yazdım:Z
7.5'dan 8/10 vereyim :T: kıyamıyorum..

@Harunnn60 ilk yorumu yapabilmek için hemen benden önce izlemiş:T:

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
@Forumdash abi birkez de ilk bölümleri ayrı ayrı yorumla ya. :( Jessic'yı Daredevil'i izlerken hep toplu yorumun vardı.ss :A Bugün dedim zaten kesin 2 bölümü de aynı kutuda yorumlar. :F

Evet ilk ben izleyeyim diye acele ettim. :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@Forumdash abi birkez de ilk bölümleri ayrı ayrı yorumla ya. :( Jessic'yı Daredevil'i izlerken hep toplu yorumun vardı.ss :A Bugün dedim zaten kesin 2 bölümü de aynı kutuda yorumlar. :F

Evet ilk ben izleyeyim diye acele ettim. :F
Yaa ayrı yorumlucaktım da dizinin sonu güzel gitti bi daha foruma dönmim dedim. Araya zaman girince tadı kaçıyor:X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x1

Evet bismiallah diyoruz ve ilk bölümün yorumunu yazıyorum. :A

İlk bölüm olduğu için çok aksiyon beklemeyin daha çok sakin bir bölüm ve karakterleri tanıtmışlar. Ana konuyu da ufaktan giriş yapmışlar. :) Son sahne çok şaşırttı yalnız. :eek:

Karen hemen affetmiş ben biraz Matt'e trip yapar dedim ama Matt iki yanaşsa hemen barışırdı. :A

Zenci adam hapishaneden çıkmış kahraman goygoyu filan yaptılar. :F Pek dizisini izlemediğim için bilmiyorum ama bu kahramansa yandık o zaman. :A

Jessisa bildiğimiz gibi aynı tarzda devam ediyor. :F O girdiği evde bakalım neler olacak. Sanırım 2.bölümde başı belaya girecek gibi gözüküyor fragmanda öyleydi çünkü.

Son sahne de kadın bildiğin yapay deprem yarattı. :eek: Acaba diyorum deprem değilde bomba filan mıydı ama depremdi kesinlikle. Elektra'yı da safına almış. Yalnız kadın ölecek yakın zamanda bu yüzden daha acımasız olur kesin.
Ayrıca Japon kadına ayar vermesi iyiydi. :F

Beklediğimiz, özlediğimiz ve son sahne için 8.0 veriyorum.

@destere @Çiğdem- @mesmeso61 @Titanium @MasacRE- @Forumdash
S01B01-02

İlk iki bölümü izledim ve iyi ki izlemişim diyorum çünkü baya baya son sahneler hariç sıkıcı ilerledi bölümler :(

İlk bölüm çok sıkıcıydı son sahnede kurtardılar. 2.bölüm iyiydi biraz ama son 4dk filan harikaydı :Z
Dany ve Luke'un kavga sahnesi güldürdü:F Dany yerden yere çarpıldı:F
Jessica ve Matt :love1:umarım sevgili olurlar. Onların birleşme sahnesi daha iyiydi. Foggy'nin Matt'e verdiği dava hwralde Jessica davasıydı:X

Bu arada yeni düşmanı beğenmedim. Çinli kadın keşke baş düşman olsaydi. Emir altında çalişacak tip değildi o kadın:T:

Electra harika ama Matt ile olan sahnelerini bekşiyorum :X

4.bölümle daha da gaz artar. Aha da yazdım:Z
7.5'dan 8/10 vereyim :T: kıyamıyorum..

@Harunnn60 ilk yorumu yapabilmek için hemen benden önce izlemiş:T:
İlk 2 bölümü izledim bende son sahneler hariç bölümler çok durgun ama bir araya geldiklerinden sonra aksiyon başlar :A zaten bu diziler tekken yayınlanıyorkende 5.bölümden sonra açılmıştı hepsi buda öyle olur taktik öyle galiba :F

ben 2.bölümden sadece bir sahneye deyinmek istiyorum harun izleyince bakar :A
ıron fist ve zenci herifin kavgası güzeldi sadece şu zenci herif çok havalanmış ayoll :A ıron fisti vucudu çelik diye dövmeye çalısıyordu ama ıron fist onların en güçlüsü çünkü özel gücü var ejderha yumruğuyla bir çaktı zenci herife uçtu gitit ayoll :F