Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Harunnn60 yeni bir haber konusu açtı

Marvel's The Defenders'ın Resmi Fragman Yayınlandı!

thedefenders1280jpg-fe20b9_1280w-1024x576.jpg

Marvel’ın sevilen kahramanlarını bir araya getirmeye hazırlanan The Defenders'ın resmi fragmanı yayınlandı.

Bilindiği üzere Daredevil ile başlayan serüven, Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist ile devam etmişti. 8 bölümden oluşacak yapımın başrollerini ise Charlie Cox, Krysten Ritter, Mike Colter ve Finn Jones paylaşacak. İlk sezonun kötüsüne ise Sigourney Weaver hayat verecek.

Dizinin başlangıç tarihi ise 18 Ağustos 2017

Orijinal formatta oku

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Çok güzel bir dizi olacak yine ya süper bir haber;)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Fragman harika dövüş sahneleri harika hele klasikleşen koridor dövüşleri :A Luke hariç hepsini izledim. Ergen Danny sofrada yine ergence konuşuyor:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Şu zencili adamın dizisi hariç Jessica Jones ve İron Firs'i izlemen lazım. :A Daredevili zaten izlemiştim.

@destere @Çiğdem- @mrt-06 @Forumdash @OzaN @Billy Kane
daradevil ve luke beygiri hariç :) jessica jones u yarıda bırakmıştım onu tamamlamam lazım iron fist i zaten izledim :)

Ya ben ilk 3 bölüm izledim de gıy gıy jazz dinletiyorlar. Kötülerin gizli mahseni jazz kulubu. Hiç çekemedim. :F
iron fist i naptın bitirdinmi ?

Harunnn60 yeni bir haber konusu açtı

Marvel's The Defenders'ın Resmi Fragman Yayınlandı!

thedefenders1280jpg-fe20b9_1280w-1024x576.jpg

Marvel’ın sevilen kahramanlarını bir araya getirmeye hazırlanan The Defenders'ın resmi fragmanı yayınlandı.

Bilindiği üzere Daredevil ile başlayan serüven, Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist ile devam etmişti. 8 bölümden oluşacak yapımın başrollerini ise Charlie Cox, Krysten Ritter, Mike Colter ve Finn Jones paylaşacak. İlk sezonun kötüsüne ise Sigourney Weaver hayat verecek.

Dizinin başlangıç tarihi ise 18 Ağustos 2017

Orijinal formatta oku
acaba dördü biraraya gelince oyunculardamı aynı olacak birde bunlardan elektra vardı kötü olan onunda diziye katılması şart :)

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
daradevil ve luke beygiri hariç :) jessica jones u yarıda bırakmıştım onu tamamlamam lazım iron fist i zaten izledim :)

acaba dördü biraraya gelince oyunculardamı aynı olacak birde bunlardan elektra vardı kötü olan onunda diziye katılması şart :)
İzleyeceksin dimi.
Ben Jessica Jonev ve İron Firsti izleyeceğim 18 Ağustos'a kadar. Luke'yi bende izlemeyeceğim. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Evet bitirdim:X

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
sanırım hepsini izledin izlemediğin varmı mesela luke beygirini izlemişmiydin ? :)

elektra yı sordum yine cevap gelmemiş :)
2-3 bölüm izledim. Sıkıcıydı bence. Jazz filan calınınca hiç sarmadı:A zaten Jessica'da onu tanıtmışlardı hiç gerek yoktu dizisine :X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2-3 bölüm izledim. Sıkıcıydı bence. Jazz filan calınınca hiç sarmadı:A zaten Jessica'da onu tanıtmışlardı hiç gerek yoktu dizisine :X
aynen jessica yı yarım bırakmamın sebeplerinden biriydi o dana :) birde ona özel dizi yapmışlar çekilirmi ? :)
elektra konusunda @Harunnn60 dan tıss yok:) senin bilgin varsa senden haber alalım :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ya ona bişey olmuştu ölüyormuydux neydi :F kesin @Harunnn60 da unuttu ondan cevap vermiyordur köfte :F

elektra gelse diziye direk favorim olur anlatılanlar muhteşem bişeyler çağrıştırıyor :) frank miller in elektra karakterini yaratırken vücutcu lisa lyon dan esinlendiği söyleniyor lisada böyle bişey :)
LisaLyon.jpg

ve böylesi muhteşem bir orjinal örnekten tabiki elektra gibi muhteşem bir karakter ortaya çıkar :)

Elektra_1.jpg

siz @Harunnn60 la belki daradevillde karşılaşmışsınızdır kızla? işin kötü tarafı daradevil macerasında karşımıza çıkıyormuş ki onuda ben izlemedim :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
elektra gelse diziye direk favorim olur anlatılanlar muhteşem bişeyler çağrıştırıyor :) frank miller in elektra karakterini yaratırken vücutcu lisa lyon dan esinlendiği söyleniyor lisada böyle bişey :)
LisaLyon.jpg

ve böylesi muhteşem bir orjinal örnekten tabiki elektra gibi muhteşem bir karakter ortaya çıkar :)

Elektra_1.jpg

siz @Harunnn60 la belki daradevillde karşılaşmışsınızdır kızla? işin kötü tarafı daradevil macerasında karşımıza çıkıyormuş ki onuda ben izlemedim :)
İzle sende @harunnn60'la :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Gelir mutlaka... bunların "el" örgütünü biliyorsun. Electra da bu örgütle geri dönecektir:X
örgütten pek haberim yok ama elektraya şöyle bir göz ucuyla bakarsan daha çok tek başına takılan tiplere benziyor özgürlüğüne düşkün kız :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
örgütten pek haberim yok ama elektraya şöyle bir göz ucuyla bakarsan daha çok tek başına takılan tiplere benziyor özgürlüğüne düşkün kız :)
Gelir mutlaka... bunların "el" örgütünü biliyorsun. Electra da bu örgütle geri dönecektir:X
İzleyeceksin dimi.
Ben Jessica Jonev ve İron Firsti izleyeceğim 18 Ağustos'a kadar. Luke'yi bende izlemeyeceğim. :A
deredevili jessica jonesi izledim ıron fist yarım kaldı ama bitiricem şu jessicadakı zenci adama bakmadım ama onuda jessicada gördük ayrı dizisini izlemeye gerek yok :A :A :A

bekliyoruz dizimizi ayoll :Z:Z:Z